Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy fáááááááááááá já jdu připravovat mužovi večeři ;-) a pak budem věšet...snad to dobře dopadne a nebudu se muset věčšet já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se mej Kiki, ja jdu taky, pac musim oskrabat brambory, kvetak mame v mrazaku
Odpovědět
Profilova fotka
U nás nic nového sem se nasmála jak jste psali o těch dětech :-), já jsem docela tolerantní .... zatím dokud máme doma starej nábytek Manža zase fotí kalendář a tentokrát tam s těmi výrobky jsou místo modelek malé děti. teď o víkendu fotil první sérii. Fotí doma protože jsme nesehnali na víkend ateliér ... původně měli přijet 2 děti s maminkama a ten pán co to zařizuje ... no a pak to tak dlouho měnili že jsme nakonec měli doma 4 děti (2,5 - 5 let) + 4 jejich tatínky a 2 maminky .... docela mazec na našich 63 m2. Ale přežili jsme to :-D , jen sousedi pod náma z nás museli mít radost, protože ty děti dupaly jak stádo slonů
Odpovědět
Profilova fotka
brééé ráánko tak hlásím, že visíme :-D Jaji: to je dobrý s tím focením :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... Eli, tak v kolik jsi dneska vstavala??? Jaji, super zazitky.... to by pro me teda bylo hooodne antikoncepcni foceni :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nějak v půl páté a spát jsem šla v deset 8-( dneska to vidím na dáchnutí si po obídku
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak spanek po obede schvaluju... to me mooooc bavi :))) je super, ze visite ... a ted uz teda je vsechno hotovo a budes se jen chystat na mimi??
Odpovědět
Profilova fotka
blázníš :-D ráno mi poslal chlápek kalkulaci na šatnu a skřínky do koupelny, tak jestli se domluvíme, tak by do konce listopadu mělo být hotové ještě totok, abych se mohla zbavit všech krabic a pak už bude všechno hotovo a můžu se konečně chystat na mimi pak ještě plánujem skřín do chodby, ale to asi až začátkem roku....hlavně ted aby byla ta šatna, at se mi uvolní dětský pokoj, páč už se z něho stává skladiště 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
a kde vlastne budes rodit??? v Praze??
Odpovědět
Profilova fotka
no záleží kde budu :-D jako asi v PCE
Odpovědět
Profilova fotka
kdy ti dorazí Petan?
Odpovědět
Profilova fotka
Petr prileti v pondeli vecer ... takze za chviliiiiiii x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
oooooooooo super a co máte za program?
Odpovědět
Profilova fotka
no, ani nevim... nejdriv jsme chteli v utery 17.11. stravit v Praze ... na koncerte a tak... ale asi to vypada, ze pojedeme neco delat na pozemek ... pak budeme relaxovat a ve ctvrtek mame objednany hotel s romantikou ;-) http://www.viaironia.cz/CS/index.htm pokoj cislo 308 x-) s veceri a snidani do postele pak do Kralik na vikend a zas bude po dovoleny
Odpovědět
Profilova fotka
týýý brdo, pokoj č. 308 vypadá supeeeer x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, udelali jsme si trochu radost.... kdyz tu nebude na Vanoce... jsme mysleli, ze budeme delat ty deti, ale nejak to vypada, ze to akorat dostanu :(
Odpovědět
Profilova fotka
jéééžiši tak to je fakt pešek teda
Odpovědět
Profilova fotka
no, pešek to je... ale tak uvidime, teplota je zmatena, takze mozna to vydrzim aspon do pulky tydne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
volal chlapek ze stavby, mame zalitou desku... teda tu prvni vrstvu... ted se bude tyden cekat, potom izolace a druha vrstva a deska bude hotovaaaaaa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko, jezis to je prdel tohleto, to si snad koupim k vanocum http://gizmos.cz/zabava/gellibaff-zhu... mrknete na video jdu docist, kecalky jedny
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, Kiki, dobry se stavbou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tjo satyyy supeeer, vy jedete jak fretky já jsem nafotila trochu byt, teda kromě chodby a děcáku, tam je bordel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak cekame, az nam to hodis na strechu
Odpovědět
Profilova fotka
hodila jsem to do mailu
Odpovědět
Profilova fotka
ten je skvelej http://www.naoko.cz/produkt.php?kat=0...
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, tak to je bomba... mate to tam fakt moooooc krasny x-) miluju vasi kuchyn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak něco jsem hodila i na střechu
Odpovědět
Profilova fotka
moooc mooooc krasny, kuchyn je bozi..... ;-) ja bych malovala ale :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čéče, jak jsme včera dali ty police a ten obraz, tak mě to stačí jako v obýváku jsme nechtěli malovat tak či tak jen v té ložnici a pokoji
Odpovědět
Profilova fotka
a loznice bude jak? naka bezova?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?