Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno všem kristi: s tou mamkou je to blbý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Jaji :)
Odpovědět
Profilova fotka
to my máme problém s tchýní ... zase někomu dělala "matku terezu" a stálo jí to asi 60 tisíc a nakonec málem ještě dostala přes hubu .... je nepoučitelná
Odpovědět
Profilova fotka
Jaji... jezis, co??
Odpovědět
Profilova fotka
ale vždycky si najde njaký případ pro charitu vezme si ho domů snaží se mu pomoc "postavit na vlastní nohy", nacpe do nj spoustu penz a pak jí kopnou do zadku
Odpovědět
Profilova fotka
ale nám ho vždycky představí jako kamaráda který si hledá podnájem tajně jsem chvilku šmírovala na chatu kam si chodí vylít srdce a dozvěděla jsem se věci které radši nevědět
Odpovědět
Profilova fotka
teď naposledy z toho byla tak špatná - že jí zradil kamarád že chtěla spolykat prášky... naštěstí jich doma měla málo a jen jí z toho bylo špatně
Odpovědět
Profilova fotka
asi se nevytovnala s tím že jí děti nepotřebujou
Odpovědět
Profilova fotka
manža se švagrovou už neví co s ní dělat
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jaji ty voso to je mazec s tou tchýní.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě mám jednu "tchýni - nevlastní" a ta je supr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky...kamarádka má na 19.9. lístky do divadla Ta Fantastica - Dáma s kaméliemi od 14h, ale bohužel nemůže jít. Dva lístky za 700Kč - máte některá zájem? prý na 100% hraje Basiková
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já určo ne, díky
Odpovědět
Profilova fotka
nikdo? tak nic, pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
elis: tady je něco o výbavičce http://www.nunynek.cz/clanky/kojeneck... jinak já měla myslím tak 4 body s dl. rukávem, tak 3 overálky, nějaký svetřík nebo mikču, dvě tři čepičky, kombinézu, bundu, troje vyteplené kalhoty (ale stačily by i dvoje). Dvoje rukavičky...jo a pár triček s dl. rukávem - náš malý by zimomřivka... :-D ale co se mně hodně osvědčilo byly to overálky - to se parádně oblékalo....hlavně si kupuj třeba svetříky se zipem nebo zapínáním, já co měla přes hlavu, tak to jsem mu vůbec nedávala... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ded: díky moc, já teda zatím kupuju jen dlouhý rukáv a overaly a včera mě dostala prodavajda, když jsem kupovala zimní kombinezu, že prej mám pod to dát ještě nějaký kabátek jsem myslela, když dám mimi body s dlouhým rukávem, na to overal nebo dupajdy, zimní kombinézku, fusak, deku a kočár tak to bude stačit =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli,t o vis ze bude. Naprosto v pohode, Mia mela takovou ruzovou krasnou a pod to jsem ji davala jen puncochy a body s dl. rukavem. Musis otuzovat.
Odpovědět
Profilova fotka
že jo?
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne, deti prece nejsou z cukru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
elis: já myslím, že to stačit bude, ale Max byl pořád studený, a bývalo -10°C, takže já mu dávala body s dl. ruk, overal (v tom býval i doma), na to svetr, kalhoty a pak teprve kombinézu! ;-)...ale zas jsem už nedávala deku ;-) ale jakmile šly teploty dolů, tak jsem ho tak nenavlékala! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ded: a fusak jsi měla?
Odpovědět
Profilova fotka
elis: jj, fusak jo! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ded, ty jsi chodila v -10 ven? tak to me by nikdo nedostal, zimu nesnasim... ja nemela ani fusak
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: no já musela, Max mi jinak než v kočáře prostě nespal... :-| a doteď nespí, že! 8-( je fakt, že bývalo i -15°C - takže ten první měsíc jsem ven nechodila, to ještě spinkával celkem v pohodě u prsa :-D...ale po měsíci jsem byla už totálka ko, takže jsem ven musela! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já myslela, že s v takové kose se s miminem ven ani nesmí
Odpovědět
Profilova fotka
s malinkym bys nemela, kdyz je vic jak -5
Odpovědět
Profilova fotka
elis: PA říkala do -5 °C, pediatrička říkala, že klidně i -10°C...ale to jsem byla jen párkrát...pak spíš bývalo těch -5°C ;-)... Já už fakt musela, on byl na mém prsu třeba i 2 hod. vkuse - jinak prostě nespal...to už nešlo! :-p - já byla venku třeba jen půl hoďky - pak jsem ho přenesla do postýlky a tam dospával! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak snad bude kosa do konce roku a od ledna už max kolem 0 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
elis: snad jo - tato zima byla fakt hnusná...ty předchozí byly v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já chci hlavně trajdat, já miluju prochajdy
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?