Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
krasnej byt x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vid......ROba tedka resi nakej 120m v te Krkonosske u Riegracu....uvidime.
Odpovědět
Profilova fotka
vcera jsme byli na hristi, byla tam maminka a mela 3 deti - holku Ellu, te bylo tak 6-7, kluka Alexe, tomu byly tak 4 a asi tak 10-ti denni miminko kluka, to ale jmeno nevim....ja cumela, pac ta holka zlobila jak svina, ona do toho jeste mela telefon to mluvila anglicky - no jako fakt mazec
Odpovědět
Profilova fotka
holka zlobila jak svina :-D nojo, nekdo je fakt dobrej s tema detma... sis mela vzit priklad a taky si pordit dalsi dve ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vis jak,ona si toho malyho chtela pochovat, jenze z hriste spinavy ruce, pak utekla, pac mama nechtela,aby ho pohladila atd atd...jsou to nervy, snad se nam to pak jednou vrati
Odpovědět
Profilova fotka
he, jinak ten Jan Krečmer, to je muj budouci trener.... http://www.ruzova5.cz/fitness.php?sub...
Odpovědět
Profilova fotka
budes teda chodit do ruzovky??
Odpovědět
Profilova fotka
podle ceho jsi vybirala, podle vzhledu?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, nebudu .....do toho Fittopu, ja ho jen hledala podle jmena, pac to mi dala pani na recepci, ze je sikovnej....a koukam, ze cvici i jinde peknej ale je, dobra motivace
Odpovědět
Profilova fotka
to jo... no, ja jsem si ted cetla clanek na tu BOSU, tak premyslim, ze bych to zkusila... musim se fakt k necemu dokopat, jinak ze me bude bedna kytu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
hele, tak to souhlas, fakt je to prej dobry, rytmicky, vsechny svaly fachaji. Vydrzis, nez se vratime z dovci??? pak to zkusime spolu
Odpovědět
Profilova fotka
jasne ze vydrzim... nejak ted porad nemam cas ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jasne, to chapu...ono az se ochladi a bude hovno co delat, tak to bude lepsi
Odpovědět
Profilova fotka
devcata, mejte pekny vikend - my jedeme. Dneska jen o 2 hodiny pozdeji oproti puvodnimu planu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi... mej se a uzijte si vikend, snad nebude takova zima jak hlasi... paaaa
Odpovědět
Profilova fotka
tak Hubís už je pryč šéf taky
Odpovědět
Profilova fotka
no a Kristi taky ... co my dve tu vyvedem :D
Odpovědět
Profilova fotka
aháááá tak tu jsem prošvihla, tak pěkný víkend já byla vyvednout ten foták a koupit na něj pozdro, to bude mít Bobík překvápko až se várít večer 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vecer se uz vratii?... bez vas nemohl spat ;-) ale pekny prekvapeni... ja vecer musim umyt koupelnu a uklidit si v pokoji, maminka nakazala 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj ráno volal, že už to bez nás nevydrží a večer přijede 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tjo koupelnu a wc nesnáším uklízet ze všeho nejvíc
Odpovědět
Profilova fotka
no, me to zas tolik nevadi... to vic nesnasim vysavac, ale ja uz jsem si zvykla na to, ze tohle doma dela Petr :-N se mi do toho vuuubec nechce... a hlavne se mi do toho nechce, protoze to mam nakazany :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahááá :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele a co barák, jak to pokračuje? pokračuje to že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-p ale jo, pokracuje.... ;-) papiry jsou na urade, jeste dneska vecer budu neco smolit a posilat ji to tam, aby tam bylo vsechno... vcera jsem volala do firmy, at poslou fakturu ... a pokracuji ve stavbe... no a asi zacnu hledat firmy na zakladovou desku... sice to chce tata delat sam, ale to by bylo na dlouho, tak zkusim, kolik by to stalo nechat udelat firmou nevis o nejaky stavebni firme v okoli Pardubic??
Odpovědět
Profilova fotka
tjo tak to fakt netuším
Odpovědět
Profilova fotka
ja to nejak pozjistim... on se stejne tata urazi, ze to nenecham na nem tu praci... a ja to pritom myslim dobre, aby se s tim nemusel drit... ono i tak tam potom bude prace dost :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jj to znám to samé máme s tchánem, děs
Odpovědět
Profilova fotka
jako by me to ani nenapadlo... ale rikam to mame, ze zjistim nejakou tu firmu a ona, ze tata bude nastvanej, ze ho jako vyklidime ze sceny... fakt nechapu.... minule se urazil, kdyz jsem rekla, ze o vikendu akorat jezdi delat k segre a ze by je taky mel nechat, at si tam neco daji sami a odpocinout si treba... no a byl urazenej, ze pry tam jezdi rad... ja nevim :-S clovek to mysli dobre a jeste je za spatnyho
Odpovědět
Profilova fotka
a ségře to neva?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?