Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: nevíš kam chodí ta tvoje kámoška z PCE k dětskému dr. a ke gynekologovi?
Odpovědět
Profilova fotka
ne, tak to fakt netusim :-( najdi si naky na znamylekar.cz nebo jak se to jmenuje
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, budes mit doma v Picich pocitac?
Odpovědět
Profilova fotka
no to snad jooooo... prece tu nakonec nebudeme samotneeeee
Odpovědět
Profilova fotka
jj tam jsem hledala a mám i nějaké doporučení, tak si to obvolám no jasněěěěěěěěěěě, budeme mít notase ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak super, to jsem rada
Odpovědět
Profilova fotka
no to bych se doma zvencla bez pC
Odpovědět
Profilova fotka
vsak prave :-)
Odpovědět
Profilova fotka
od nas uz sly nektery deti do skolky, to je mazec.... :-| utika to strasne rychle
Odpovědět
Profilova fotka
jak od vás?
Odpovědět
Profilova fotka
stejne stary jak Mia z Unorovek
Odpovědět
Profilova fotka
ajo tááák uuž jo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, nektery vzali....
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je mazec... tak tebe uz to taky brzo ceka... a alou do prace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, brzo brzo, resp. po Vanocich a mozna taky ne, treba zustanem doma az do zari, kdyz nebude ve skolce mistp
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasny... ono udavat ditko do skolky pred prazdninama neni asi zadny med... tak uvidite by sis ten rok "volna" mela poradne uzit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, budu se snazit. Myslim,ze kdyby sla od brezna do konce cervna, tak je to stejne takovy na houby, no...uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
no kristi to nevím, jestli by ti ji takhle vzali švagrová dávala neteř do školky od ledna, ale musela jí platit už od září, aby jí pak v lednu vzali 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tady se nepredplaci od zari, to jen v pripade, ze ti ji vezmou az dovrsi 3 roky, jenze my to misto jiste nemame, tudiz platit dopredu nemusime
Odpovědět
Profilova fotka
vaaau,ty jsou http://www.koleckove-brusle.com/kolec...
Odpovědět
Profilova fotka
moc úžové :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peknyyyyy a zas tak ruzovy nejsou!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ja ruzovou rad :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vůbec nevím kam si mám jít pro o :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem mela na platky tmavou bagetku, na tom tvaruzky a mozzarelu a k tomu rajcatka
Odpovědět
Profilova fotka
tak my pomalu jedeme k Laz, musime sepsat co kdo vezme na dovcu
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: ok, užijte si to
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, uzijte si bazen.... ja jsem zpet z obeda... mela jsem polivku a zeleninovy rizotko... mnam... a potom Lednacka :))) ted mi volal muz, s velkou slavou mi rekl, ze uz ma za sebou 6 tydnu a uz jen 5 tydnu pred sebou, nez prijede na dovolenou.... a ze mu to docela utika... tak to me teda zas tak moc ne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
satyy: ne? já když jsem sama, tak mi to teda taky děsně utíká, ale je fakt, že my nejsme od sebe na tak dlouho
Odpovědět
Profilova fotka
tak jako kdyz mi rekl, ze je pryc 6 tydnu, tak me to prekvapilo, nerekla bych, ze je to tak dlouho... ale to ze ma prijet az za dalsich pet mi teda prijde dalekoooooo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?