Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nic... ja se pomalu loucim, mazu na vlak, musime stihnout v Cercanech postu... Kristi, kdyby vam to zitra vyslo, tak se ozvi... :)) jinak paaa a krasny vikend x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ozvu se kazdopadne, at vime... kdyby jsme se nevidely, tak hezky vikend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady to dneska jede a já nestíhám byly za mnou kamarádky, co přijely z Ostravy na Madonu a za chvíli už utíkám z práce
Odpovědět
Profilova fotka
ajak se jim libil koncert?
Odpovědět
Profilova fotka
no jako dobrý, ale maso lidí (což se jako dalo čekat) a že měli místa na stání za VIP zonou na stání a že to bylo na nějakém kopci, který se svažoval dolů, takže byly níž než ta VIP zona, takže hovno viděly
Odpovědět
Profilova fotka
no nic ženy, já to balím snad přežiju s těma zádama tu cestu autem nějak v pondělí ráno jdu k zubakovi a pak mám odpo pohovory, tak nevím jak budu tak fáááááá hezký víkend ;-)
Odpovědět
Dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko.. jaky byl vikend??? ja ho mela povedeny?? v sobotu jsem teda s mamou cele dopoledne zavarovala a varila a uklizela, odpoledne jsem se ale valela na zahrade a na vecer jela ke Kristi x-) uzily jsme si paradni podvecer na detskem hristi a vecer u vina az do rannich hodin :-) nedele byla lečící... trochu mne bolela hlavicka, tak jsem sla po obede na dve hodky spat a odpoledne jsem byla s kamoskou na hristi s detma koukat na fotbal a dneska tu mame pondeli a ja si jdu chystat veci, zitra odjizdim na tri dny do Uherskyho Hradiste, tak tu s vama budu zase az v patek :-|
Odpovědět
Ahojka, co v Uherském Hradišti? :-) Jinak u nás víkend pohoda, v so Zoo Lešná, ale na mě až moc lidí a v neděli pohoda
Odpovědět
Profilova fotka
aaale, jedeme k Uherskymu Hradisti vytycovat nejaky pozemky... jen je toho mraky, tak tam budeme v sesti lidech tri dny a jeste to mozna nestihneme vsechno :(((
Odpovědět
ty jsi geodet?
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, uz je to tak... x-)
Odpovědět
Článek se načítá
No mě to zaměřování nikdy nějak nešlo, :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko, dneska mam praci...jeste bych spala a taky me boli bricho.
Odpovědět
Profilova fotka
musim do banky, potrebuju vybrat hodne a nevim, zda mi to daji......kua drat
Odpovědět
Profilova fotka
no... ja jsem sla minula pro 160tis. a dali mi to, i kdyz teda rikali, ze bych se na to mela den predem objednat.... takze zalezi, jaky budes mit stesti...
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, tak v nedeli asi se neobjednam, ze jo....to tam prece musej mit, 300 neni tolik kua....ja jim tam zavolam, tedka v 9 otevrou a pak se uvidi
Odpovědět
Profilova fotka
no, to ja jsem si taky rikala, ze v bance musi mit penize.... ale nevim jak to u nich chodi.... ale treba bych si to objedas takhle po telefonu, tak ti to pripravi jaky mel u Roby uspech ten oooobr rizek? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veĺkej uspech mel, akorat byl celej den otravnej jak sulc a ja to dostala, tak jsem byla taky otrvana a vubec se divim, ze jsme se nepohadali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
proc byl otravenej??? rano vypadal docela vesele :-) on to asi proziva s tebou ;-)
Odpovědět
ahoj holky, jdu k vám ... u nás opět mrtvo :-p Satyyy, pěkná nová fotečka ;-)) Kristi, tak já když vybírám na pokladně, tak mě bez obj dají 150tis. Ptala sem se dopředu a paní mi sdělila, že velké obnosy mají normoš. A to je banka v Třebíči, městě co má cca 45tis obyvatel. Tož si myslím, že pro Phu není 300 problém :-) tím sem chtěla říci, že nikdy nevolám dopředu a neobjednávám
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Ivi, jaky byl vikend?? to u nas mi pani hlasila, ze nad 100tis. se musim objedat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
to taky neivm, na zabiti byl......bolelo ho vsechno a tak nejak byl nasranej. Ivi, no ja volala na Floru, tam nemaj. Takze jdu na Vaclavak, tam v pohode.....
Odpovědět
Profilova fotka
to me se dneska nechtelo z pelechu... byl to boj... a od zitra to bude boj, rano brzo vstavat a hned tri a pul hodiny za volantem... jak mam potom jeste neco udelat, kdyz budu uz po tom rizeni uplne hotova :-(
Odpovědět
Satyyy, jaký já můžu mít víkend :-D v sobotu do 14hod brigoška, odpo na domečku, večer neteřinka 3ročky a švagr 30. Kolem 21,30 sem dojela dodívala si Gejšu a šla spát. V neděli ráno vstávačka a rozvařila sem si guláš na dnešek - páč tam máme řemeslníky x-) pak známým pro medík, k našim a do Hvězdoňovic na závody. Kluci byli opět první a když nic nepokazí, tak budou první x-)) pak dovařit gulage, vychladit, umýt se, vyčistit zub a jít spát. Ale příští vík vypadnu - na Nové Mlýny, sice v so ještě dopo práce ale odpo frčím a návrat až neděle, ale asi budu mušet vařit na pondělek :-p
Odpovědět
=-) to koukám, že nemají dostatečnou hotovost mě se taky tááák nechtělo, sem se přemlouvala až mě pak probral R budík. ...
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem spala taky dobre a nechtelo se mi vstavat, des bes....no nic, dame si to prochazkou, jdu si udelat ksicht
Odpovědět
já jak sem padla, tak sem spala ... prostě uběhaná za celý víkend, neděli na sluníčku, pak sem taky to celé odřídila - a to je hrozně unavující v tomhle pařáku :-( a ráno se mi fakt nechtělo :-(( na MK má fotečky Alčátko ... malá je úžasná ;-)
Odpovědět
si domlouvám rande na kuchyni .... Oresi, Hanák, pak pár truhlářů kolem .... sem zvědavá jak budou ceny =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jsem tady jen na skok ráno u zubaka ok, jen mi opravovala blombu jinak víkend super, v sobotu nás byl brácha fotit s bříškem, už jsem se dlouho tak nazasmála :-D :-D za hodinu mi začínají pohovory
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?