Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
kujííí za záchranu ;-) já mám po sváči ... kornspitz, smetanito 1/2, 6rajčat, 2 okruky a 2plátky Želetavy ;-)) co plánujete holky na vík?
Odpovědět
Eli já taky, celou noc nám nad hlavama lítaly vrtulníky ... zase nějaké noční cvičení, už třetí den a dneska mě to fakt budilo :-((
Odpovědět
Profilova fotka
my jedeme na vík k našim, snad se vrátí v poho z dovči, jeli na Ukrajinu blázni
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, co tam u vas nacvicuji s vrtulnikama?? a proc v noci?? 8-( ja o vikendu nevim, doufam, ze dorazi Kristi s Miou :-D v nedeli mam rande s kamoskou na piskovisti :) a mama chce uklizet a zavarovat... ale to se mi teda nechce vuuuubec
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, rodice jeli na Ukrajinu??? teeeda, to jsou odvazlivci... teda kamos tam byl loni s kamoskou s batohama a dobry... ale nejak si nedokazu predatvit, ze by tam jeli nasi...
Odpovědět
Eli, tak známá jeli na dovču po Pobaltí a moc se jim to líbilo ;-) Satyyy, no blízko je vojenské letiště Náměšť nad Oslavou - a oni mají asi co měsíc předepsané i noční lítání .... takže tak no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jeli na Ukrajinu a pak cestují přes Moldávii, RUmunsko, Bulharko, je tam jakési moře...naštěstí píšou maily a prej super...máma dokonce nakupuje oblečky pro mimi, tak jsem zvědavá, co dotáhnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my nic, kamoska teda dorazi, coz jsem rada, takze ted valime s Miou na tu postu a uvidime, co pak...trosku pouklizime, pripravime pohosteni atd.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) teeeda, to jsou fakt dobry ... takovy dobrodruzi
Odpovědět
Jé my plánujeme Ukrajinu přístí rok, :-)
Odpovědět
Eli ;-) tak to maj vaši super dovču, hlavně že jste v kontaktu a že jsou vpořádku ;-))
Odpovědět
Profilova fotka
no jsou to blázni, každý normální rodič jede do Chorvatska nebo Řecka, jen naši na Ukrajinu :-D minulý rok byli v Albánii, se z nich poseru
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja chci pristi rok uz k mori a basta !!! a hotovej dum ... jezis ja jsem tak nenarocnaaaaa :-D
Odpovědět
Tak do Albánie bych se už bála ... já bych taky někamo k moři, ale zatím jezdíme jen na Maltu a Zlaté Písky ;-)) Satyyy nejsíííííííííííííííí .... páč já to chci taky :-D)
Odpovědět
To my letos měli jen Krkonoše a Jeseníky, ale i tak bylo super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak my letos Jeseniky 3dny loni aspon tyden v Mikulove takze pristi rok to bude more ... i kdyz Petr vyhrozuje v unoru Beskydama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
protoze jak se rika: Prvni dovolena v Jugoslavii a potom prvni dite... no, tkaze jak muzeme mit deti, kdyz nebyla ta Jugoslavie??? i kdyz jestli se nebude pocitat jako dovolena v Jugoslavii, ted ta Petrova v Kosovu :-N
Odpovědět
já bych moc ráda někam na hory - tůry a tak. láká mě moc český ráj, prachovský skály apod. ale času není :-( a v zimě bych ráda na lyže buď : Itoška nebo Frantíci
Odpovědět
satyyy:tak to musíš s manželem na rehabky jestli dostane nějaké super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, tak az priste budeme poradat nejakou turu, tak ti reknem a pujdes s nama.... ten cesky raj a prach. skaly by nam lakali taky :))
Odpovědět
OKi počítej se mnou!!!! Dovolené mám hafo ... eče 25 dní takže času je dostatek!
Odpovědět
Profilova fotka
teeda, ty ji mas... tak si ji nech na pristi rok, protoze my uz letos nikam nepojedem :((((( tech cca 12dni co letos jeste uvidim manzela stravime asi pod perinou :-D a nebo budeme patlat zakladovou desku ;-) jezis, to je des, co jsem ted napsala... ja svyho muze letos uvidim nazivo jen cca 12dni :-(
Odpovědět
satyyy:no jo no, to si budete dost vzácní
Odpovědět
Hi hi hi, jako že bych příští rok měla 45 dní jo???? To by mě asi š bacil :-D :-D :-D ono něco zabere vybírání podlah, kuchyně apod. ... ale sama jet nechci a R asi nebude mít čas, tak babo raď! |-| |-| |-| nj musíte to nějako vydržet ..... a zatím je to v K dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
medan, tak vzacni, to si teda budem, to je fakt.... :) ivi, tak za chvili pujde domecek do finalne, ne?? tak bude zarizovani, stehovani... tak dovolena se bude hodit... ;-) jinak v Jugosce zatim dobry, nic se nedeje ... vcera hrali nohejbal :D ... ale dneska ma asi nejakou "praaaci" protoze se jeste neukazal na ICQ ... ja se zatim loucim, jdu na obed :-)
Odpovědět
Satyyy:tak ať šmakuje :-)
Odpovědět
Satyyy no až tak rychle to nepůjde si myslím .... ale dovča se hodit bude, to jo ;-)) tak hlavně že je klid ;-) ó nohec, tak ten mě bavil, jen sem byla celá dokopaná, já radči volej, basket a tááák ;-) brou chuť x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem z5 moc mi teda nepomohla ... prej zánt tam tam není , tak mám dál ledovat a pro jistotu mi sebou dala antibiotika protože si nedovedu představit jak bych se s těma maďarama domlouvala.
Odpovědět
Profilova fotka
já byla letos v českým ráji a pak na týden v Adršpašských skalách a bylo to super
Odpovědět
Tam jsme ještě nikdy nebyla
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?