Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaji, to by byl zazitek v madarsku u zubare :-N ja jsem zpet, mela jsem gulasovou polivku, zeleninovy salat a tocenou zmrzlinu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
medan: já tem byla taky letos poprvý teplický skály broumov atd. ale segra říkala že v září je to tam lepší, o prázdninách je tam strašně moc lidí ale nám se tam líbilo i tak :-)
Odpovědět
jajulik:my byli v květnu v Krkonoších a fakt super, málo lidí a taky jsem byla poprvé s manželem na rehabce, a byla jsem nadšená, příští rok máme v plánu tu Ukrajinu a v květnu možná Tatry, to tam není ještě moc lidí :-)
Odpovědět
To já budu mít na oběd maso na grilu, po práci pro mě přijede manžel a jedeme k rodičům na oběd :-D
Odpovědět
Profilova fotka
medan, to to balis v patek v praci takhle brzo??? a nebo to bude hodne pozdni obed?
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam tedka tchyni v Krkonosich, na ty chate co mame.....prej super
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi a kdy pojedeme na damskou jizdu do Krkonos??? ;-)
Odpovědět
Hodně pozdní?ani né končím jako normálně tedy normálně ve 13:30 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kiki, prakticky kdykoliv a zadarmo, pac nam dluzi na najemnem
Odpovědět
Profilova fotka
normalne v 13.30?? jeeee, to bych brala taky.... nojo, jen my pekne kazdy den tech 8,5hod. a to uz jsem se tolikrat snazila sefa ukecat, ze bdueme delat dyl a v patek pujdeme driv.... tak pry dyl delat muzeme, ale driv chodit domu nebudeme :-S
Odpovědět
Jéé gulášovku a zmrzku x-) mi děláš chutě!!!
Odpovědět
No já normálně jsem v práci ale od 5:30 do 13:30, ikdyž někdy pracuji i doma, ale dnes prostě potřebuji už pauzu, mám už velkou alergii na šéfovou dceru, hihihhiih
Odpovědět
Článek se načítá
Satyyy:jinak přes týden jsem déle v práci, to víš manžel dojíždí až v pá, tak co sama doma že, když ted nesmím zatím ani cvičit
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi... no, ty to rikas s takovym klidem.... ja balim batoh a jedu ;-) a co ten zitrek, vis neco?? nebo budes vedet az zitra dopoledne?? medan ... to chapu, me taky nevadilo byt v praci dlouho, kdyz muz jezdil domu jen na vikendy.... ale zas az tak tu praci nemiluju, takze se snazim si na odpoledne domluvit nejaky kamarady :)
Odpovědět
satyyy:to já se taky snažím, ale většinou jsme chodila na spinning, takové odreagování, ted to mám zakázané do poloviny září, a stejně toho mám ted v práci nějak moc, což je super, ted si organizuji program na příští víkend, to má manžel služby a nedorazí, tak at se nenudím doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kiki, Terka prijede, ale jeste ani nevim kdy presne, kazdopadne ti napisu, pokud budu moct prijet... no s klidem, vis jak...ja hory nejak v lete moc nemusim, ale mohly bysme
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, ty ses dala ted na to lyzovani x-) to ja hory radsi v lete... to tam neni snih :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no, abych pravdu rekla, uz se na lyze docela tesim....taky bych chtela nekam jinam...do Italie nebo tak, uvidime, jak nam to vyjde...a jak to bude s Miou
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste?? jste uz sly domu, ne? ja jeste hodinku a pul musim vydrzet... potom si pujdu koupit posledni dil knizky ... a huraaaa na vikend
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem stale doma :-D :-D trosku uklizim, vis?
Odpovědět
Profilova fotka
uklizis??? vzdyt tam mas uklizeno porad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
haha, to teda fakt ne....vysala jsem asi tak cely krupky, spousta bordelu a takovy ty veci jako wc a zrcadlo, to se pred navstevou musi, jinak to neresim, vsak sem Terka nejede kvuli bytu , ze?
Odpovědět
Profilova fotka
libi se mi moc, a za ty prachy.. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1...
Odpovědět
Profilova fotka
Jako cena je to fakt dobra.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsou jako blby, nebo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
tak blby jsou jen s tema "trasnickama" to bych teda nenosila... ale jinak nejsou zly, mozna bych je radsi bily nez ruzovy
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, ze bez trasnicek, nejsem indian.....no, jeste to pokoumu
Odpovědět
Profilova fotka
to me nenapadlo, ze je to pro indiany :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jsem tak trosku rozladena, my se radi divali na Stardance a uz to davat nebudou :-( misto toho ten samej system, ale duety, profi zpevak a neprofi k tomu, tak uvidime..ale ten tanec je drina a hezkej k tomu
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, ja tu televizi nejak porad nevyhledavam, tak nevim..... Stardance jsem teda videla, to se mi libilo... a je fakt, ze je to lepsi, nez zase nejaci zpevaci, vzdyt to je kazdou chvili... ted zas bude ta Ceskoslovenska Superstar =-) ale ja si odvykla a na televizi nekoukam ani ted, kdyz jsem u nasich a mohla bych... ale mozna je to tim, ze je leto a v zime zase zasednu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?