Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak první co bylo, mi učesal drdol že jo, tak já neměla slov a myslela jsem, že je jako dost vtipný, ale bohužel to byla realita :-D , pak jako mi nějak napůl zkusil dva účesy, aby mě jako přesvědčil, že drdol je výhra a bylo vymalováno, všehovšudy mě česal asi půl hodiny (všechny tři účesy), předtím mě barvil a páč měl namluvené další baby, tak jsem měla barvu na hlavě asi hodinu
Odpovědět
Profilova fotka
jezkovy voci, to jsou ty profici.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
opravdu profík :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jako já jsem čekala, že mi udělá kdoví co, česal i ve vypadáš skvěle, nebo jak se jmenoval ten pořad, jak tam česali ty lidi i na ulici...no prostě konec
Odpovědět
Profilova fotka
no nic nebudu se rozčilovat, párkrát mě napadlo, že půjdu kolem a hodím mu do okna kámen, přiznávám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
si měla :-D tak já předpokládám, že paní je živa z reklamy na beremku (jak říkala, že jinou reklamu nepotřebuje), tak by jí svědomi nedalo udělat něco blbě :-N doufám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hehe, tos mohla , treba by ses trefila. ja jsem rada, ze jsem to nemusela tak resit, prakticky to bylo jen vyfoukany, ja na ty ozdoby asi stejne nejsem typ.
Odpovědět
Profilova fotka
njn, se máte hele já to balím mějte se fajně zítra fá
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jinak jsem Robovi nastinila, ze bych si treba k 5.vyroci nebo tak nekdy proste prala jeste jednou jako svatbu, jen si to zopakovat a tak. A nebyl proti :-) rikal, ze klidne, ze by bylo fajn tam mit vsechny, co tam nebyli
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, dobre pokupte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Elis... hmm, hezký dárek k výročí... :-) vidíš, my výročujeme za 14 dní, musím něco vymyslet...
Odpovědět
Profilova fotka
dite je vzhuru, tak valime ven :-) papa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsem byla nakupovat v Body Basicu a mam to :)) uz jsem po koupeli a mam telicko hladky ja miminko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
vidis to, to jsem rada a koupilas to,co jsem ti rekla nebo i jinyho neco? my jsme byli na pivku v Rigracich, super a Miu odvazim uz zitra odpoledne,jupiiiiiiiii
Odpovědět
Profilova fotka
koupila jsem to, cos doporucila.... :)))) ja bych si taky dala pivo... ale cekam az muze priveze vlak do Cercan a jedu pro nej :P a kdy vyrazite vy?? ve ctvrtek??
Odpovědět
Profilova fotka
ve stredu v 1 letime :-) jenze to bych musela Miu tahat rano a kdovi aby se nam neco nestalo a vis jak....kolona atd a nestihla bych to. Tak radsi zitra.
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda, se mate... takovy prima vylet :)) http://picasaweb.google.com/misakovi/... jsem pridala nejaky fotky z ty "slavy" v Pardubicich...
Odpovědět
Profilova fotka
hezky, naky uz jsem videla na FB, slusi ti to :-) a muzovi taky, to je jasny
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si s tim jeste o vikendu hrala... Petr je palil na DVD a veze to sebou pro kluky... jsem delala vyrezy a tak, protoze nektery fotky vypadaji lip, kdyz se z toho udela jen vyrez.... tak snad se jim to bude libit :)) jsem fotila jak zhava, rpotoze oni vypadaji v tom zelenym vsichni stejne... takze jsem ty jeho kamarady proste v tom davu nepoznala... a nakonec jsem jich i dost trefila :-D muzovi to neslusi... vypada v ty cepici jak trdlo... ale je mala a nevejde se mu poradne na hlavu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ted volal muz, ze dorazi kolem pulnoci... ho kopnu ... ja rano musim vstavat do praceeeeee
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak mozna v jednu pujdu spat.... ja jsem tak rada ze ho mam :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko.... tak jsem tu a sla bych spat... do postele jsem se dostala v pul jedny a vubec jsem nemohla usnout :-S
Odpovědět
Profilova fotka
vcera jsem jela busem, sedim, telefonuju a najedou koukam, jestli me nešáli zrak.... nastupuje chlap, cca 65let, pupek, cerny tiklo a nejaky kratasky nebo sukynku, zabky... celej oholenej ... ale co upoutalo muj zrak .... on mu z tech kratasku nebo co to bylo.... koukal PYTLIK :-N jsem myslela, ze je to zlej se.... no, asi si ho vetral... ale byl to hnus velebnosti... jeste ze mu nekoukal ten jeho kratsi kamarad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zase ta holcicka, kterou miluju: http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko satyyy: to je dobrý s tím chlapíkem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to nevim, jestli to bylo dobry... jsem nevedela, ejstli mu nemam rict, ze mu neco leze z nohavice :D
Odpovědět
Profilova fotka
no, jestli si myslite, ze si tu budu povidat sama, abych nahonila pocet prispevku, tak to teda ne!!! venku je hnusno, ja se vyletnila, ze pry bude 30st. mam jen saticky a zabky.... a venku prsi ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
to bylo určo schválně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gor esi byl celý oholený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jako byl... mel oholeny i nohy a podle mne i ruce.... ja si taky myslim, ze to mel schvalne.... tak musel vedet, ze mu kouka, ze.... mozna cekal nejako reakci, tak jsem mu ji radsi nedoprala...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?