Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaj a nemas k tomu navodu i ten Photoshop?? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kiki :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zjistím co mám doma za verzi... Elis... no, zdá se mi to usedlejší, všichni říkaj jak je to supr... na druhou stranu s těma mýma vlasama toho moc nejde.. :-( mám je řídké, málo...
Odpovědět
Profilova fotka
tohle je super, jen tu korunku neeeee http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
me to zas tak usedly neprijde... tak neni to uplne rozverny... ale tak nejdes s tim na diskošku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
eeeh, drdol nahoru neeeee sem chtěla napůl vlasy rozpuštěné, napůl v culíku, čelenku... jenže jak říkám vlasů málo a příčesky to jsem nechtěla....
Odpovědět
Profilova fotka
a nešlo by to bez té ofči vepředu?
Odpovědět
Profilova fotka
mozna naka sponecka by tam mohla byt
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, taky mi to paní bude muset dát buď výš nebo víc zasponkovat... doma večer už mě to pak lechtalo na krku... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis nešlo, mám kouty, musím je schovat :-((( sponečky budou, resp, kamínkové vlásenky, na oživení... místo těch perliček co mi paní půjčila na ukázku
Odpovědět
Profilova fotka
mě se takové účesy líbí, ale když jsou jakoby víc uhlazené, takové jednodušší
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem zvedavá na svoji kadeřnici, dneska k ní jdu na melíry, třeba poradí... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ještě jak je to točený uprostřed, to tam možná ani nebude... to paní udělala podle fotky jak sem toho chtěla namotat víc (ta fotka je v albu taky) třeba paní přijede a udělá úplně něco jiného :-) jo taky mě dostala že prý sem cela Uma Thurman :-D mě pobavila...
Odpovědět
Profilova fotka
tak uvidis, treba te prekvapi
Odpovědět
Profilova fotka
jj ale zase abys nebyla tak překvapená jak já :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
v den D tam bude doma od rána už i svědkyně a kamarádka, tak na ní budeme tři :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak v den D už se těžko něco mění, to už ti bude více méně jedno co ti udělá
Odpovědět
Profilova fotka
Eli :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se dá všecko :-D pokud jde "jen" o vlasy, třeba i ofikat na krátko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, tak pro mě byly vlasy mega důležité
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, dyk jsi to mela pekny.
Odpovědět
Profilova fotka
jj pěkně děsný jsem to měla
Odpovědět
Profilova fotka
tak samo že to je jedna z věcí na kterých záleží, ale myslím, že pro profíka není problém udělat podobný učes než sestavil pár dní předem... nic mega nechci, v rámci možností co se mnou udělat jde... měla jsem x obrázků, ale představy nad rámec možností...
Odpovědět
Profilova fotka
mě se to taky líbilo...
Odpovědět
Profilova fotka
jj to jsem si říkala taky, proto jsem si vybrala profíka, co češe po soutěžích a dokonce je vyhrává a pak mi udělá na hlavně drdol 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
a to mi ještě minulý týden psala IP nějaká holčina, že jako co jsem to tady psala o panu Kožušníkovi, že on je přece nejlepší kadeřník na světe a takhle ho pomlouvat....se mi otevřela kudla v kapse, tak jsem jí hezky od plic odepsala, jak je to boží kadeřník, tak jí zklaplo
Odpovědět
Profilova fotka
a tys u nej nebyla na zkousce? si to nejak nepamatuju z vypraveni
Odpovědět
Profilova fotka
byla, v pondělí před svatbou, předtím jsme spolu x krát mluvili do telefonu a já mu x krát říkala, že chci něco jednoduchého, ale přitom zajímavého a že nechci natáčky a DRDOL
Odpovědět
Profilova fotka
tak je debil
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fakt deňo :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?