Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
my do toho panelu musíme jít, jinak to nejde a tenhle mi příjde nejstabilenější a navíc úplně v prostoru nebude
Odpovědět
Profilova fotka
to je prave ten, co ma tech milion bodovek atd. Normalne se mi smeje stavbyvedouci.....kokoti fakt. Si koupime byt, ze bude tady klid a hovno
Odpovědět
Profilova fotka
tak je to pani a to tak ze tahle http://www.justice.cz/xqw/xervlet/ins... no, docela akcni clovek, ta se se mnou asi bavit nebude, nehlede na to, ze na ni nikde neni telefon
Odpovědět
Profilova fotka
no telefony na justici nejsou
Odpovědět
Profilova fotka
ne, ona neni nikde, a ty firmy to jsou ty ready-made, jak si to lidi kupuji, neni ani na google, nikde. Svine jedna
Odpovědět
Profilova fotka
:-D a ty mas na sebe nekde na netu telefon??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, ale mail ano
Odpovědět
Profilova fotka
tak my mame uz od 16.6. prodanej byt, to byl poveden zapis novyho vlastnika do katastru a jeste nam neprisli ty smlouvy zpatky... a koukam na to, ze je jeste z katastru vubec neposlali... to teda nevim, co tam s nima delaji ja bych rada udelala danovy priznani a mela to z krku... ale bez toho to nejde ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
na to maji nejak mesic, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja doufam, ale myslim, ze na to zadnou lhutu nemaji ... je to banda... driv byla lhuta pro to, aby nam potvrdili geometrak 10dni... no a asi se jim to zdalo malo, tak v novy vyhlasce, co plati od 1.7. uz zadnou lhutu nemaji :-p
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: tak si tam volej, chceš číslo?
Odpovědět
Profilova fotka
cislo bych si nasla... ale to nema cenu tam ted volat... jak je to dlouho, tak oni ti reknou, ze ten papir uz dostal nekdo jiny, nebo ze uz je to v te kancelari, ktera to vysila na postu... banda kdybych vedela, ze to bude trvat tak dlouho, tak si pro to dojedu.... ale kaslu na to, ja s placenim dani zas tak nepospicham :D :D :D ...jen potom za Petra na to budu muset zfalsovat podpis
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hojky, můžu k vám? u nás je mrtvolno....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kaji, pojd :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky ;-) jak se máte bábušky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale ani ti nevim, vcelku to jde. Co ty? jak dopadla zkouska?
Odpovědět
Profilova fotka
holky dostaly ste od kamarádek nějaké dary k rozlučce? a jaké... o víku máme rozlučku s kámoškou... a vymýšlím co jí dát... co svatební album... trošku sem si sondla jaké se jí líbí... (chce stejný jako objednávám já)
Odpovědět
Profilova fotka
Kiki, vsimla sis, jak uz umim rozmazavat ty fotky?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi je to v albu, to mi kupodivu baby nevymazaly... :-( tak jukni :-) dokud to tam je....
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja jsem zadnou rozlucku nemela... takze jsem nic nedostala :-D a na jedny rozlucce jsem byla... a to nic nechtela, tak jsem ji jen nakreslila na bily tricko zenicha a anevestu.... jen tak pro srandu :) Kristi... vsimla jsem si... v cem to delas??
Odpovědět
Profilova fotka
my loni naší kámošce daly košilku a nechcem se opakovat... :-) když sme stejná banda... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaji,t o je dobry, slusi ti to...elegantni. Satyyy, v Picassa, efekt rozostreni nebo tak neco. Akorat tam jeste neumim nechat barvu. treba takhle, to mi delala Alcatko http://www.modrykonik.cz/album/view.p... http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim, ze na to je dobry Photoshop... ten to umi skoro sam... ale ja mam doma nejakou oklestenou verzi :((( tak ja se doma placam jen s PhotoFiltrem... ale porad si rikam, ze se k tomu Photoshopu dokopu
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja jsem rada, ze umim aspon tohle, casem se k tomu dopracuju mozna. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky Kristi... je to sice úplně něco jiného (to ale nešlo - málo vlasů), ale nakonec proč ne... :-) jj Photoshop je kouzelník :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jinak ja rozlucku nemela, ani jsem jeste na zadny nebyla, takze vubec netusim
Odpovědět
Profilova fotka
totok myslim Ivi delala ve Photoshopu, ze? http://www.iviska.estranky.cz/fotoalb...
Odpovědět
Profilova fotka
to je hezky, moc pekny.....a ten je nekde zadarmo nebo se musi koupit?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, Ivik to má z photoshopu... posílala jsem jí návody co a jak :-) stli chceš, mám to někde doma i v pdfku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já rozlučku měla, ale nepamatuju se už co jsem dostala jinak ten účes: nechtělo by to něco mladistvějšího?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?