Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
týýý jo toho bylo: triko z Espritu, šál a rukavky z Espritu, pásek z Olivera, super domácí úbor z Olivera, nové holitko Breeze + náhradní žiletky k tomu peníze, poukaz do ikey, puzzle (to je spíš pro Bobíka, já to nesnáším), rakety na badminton, paletu očních stínů, plyšové papučky s medvídkama :), ponožky s prasátkem, pyžamko s médama, nové CD the Cure
Odpovědět
Profilova fotka
jo a brácha si po 6 letech ostříhal DREDY :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty vogo, tos byla teda hodne hodna....ja jsem dostala to,co jsem si koupila + asi tak milion samponu a drogerie od babicek, prababicek atd. To mam tak na rok. Penize dostala Mia, tzn. taky ja, koupim ji za to asi postel a matraci + ji jeste zbyde.. kadzopadne nejvetsi darek je byt+naky veci tam a Michal byl z listku na Depesaky hotovej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no taky jsem čučela doufám, že lístek na Depešáky taky dostanu
Odpovědět
Ahojky kočky ;-) jak je po vánocích? Jste v práci, nebo máte dovolku? Já naštěstí dovolku a do 5/1 mě tam nikdo neuvidí ;-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, ahojda......tak uzivej dovcu. :-) a pujdete lovit slevy?? ja jeste jo, chci zimni bundu NIke....a urcite jeste asi tak milion veci
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem naštěstí v práci, jinak bych přišla v lednu do práce stokilová :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja zrala furt, hlavne chlebicky a spol. Cukrovi me bere cim dal min
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás letěly obložené mísy
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to taky..furt dokola, des jak se ten zaludek roztahne
Odpovědět
Profilova fotka
přemýšlíme, že si koupíme navigaci do auta
Odpovědět
Profilova fotka
uzitecna to vec, my zaitm nemame, ale obcas by se fakt hodila, zvlast kdyz chlapi se nikdy nezeptaji, pokud netrefi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, už o tom mluvíme asi plů roku a asi fakt do toho půjdeme ted se dá koupit i do pěti tisíc dobrá
Odpovědět
Profilova fotka
no,t o asi urcite...ja myslim,ze by se nam hodila...rada bych v lete ( spis tak v zari) jela do te Francie
Odpovědět
Profilova fotka
kristi díky za obrázky já ted valím na poštu, nevím jestli ještě budu, páč pak máme poradu v práci tak kdyby něco tak fáááá
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak se mej krasne a kdby jsme se nevidely, tak na Pernstejnaku, ju? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
šéf má dnes narozky tak nás pozval všechny na obd do mexické restaurace ... jsem se pkn přejedla ... ale byla to mňamka
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.... zdravim z domova... ale muz me nechce nechat sedet u kompu, tak tu dlouho nebudu :o/ dopoledne jsem byla na kosmetice.... potom po kramech, ale nic se mi nelibilo :-( ted jdu balim veci, zitra razime ke tchyni.... a za snehem.... jinak jezisek fajn, dostali jsme batoh na fotak a nejaky nabodi.. a ja jsem dostala dve super pyzamka x-) knizku a ponozky
Odpovědět
Satyyy koukala jsem se na tu studii domečku - jak jsi posílala. Jak máte situlovaný domeček? Na jih? A silnici budete mít z jaké strany? My např. volili kuchyni v čele - abychom viděli kdo k nám jde. Páč v kuchyni budeme asi nejvíce ;-)
Odpovědět
jinak domeček super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi.... domek je situovany tak, ze obyvak je na jih a "silnice" (jestli se tomu tak da rikat) :-D je od zapadu, jka je vchod.... presne na opacne strane nez je kuchyn.... proste neni z zadnyho pokoje videt na dvere.... ale zase je videt na zahradu diky vsem na nazory... bude to jeste boj ;-) treba cele horni patro jsme uz vymysleli jinak :-D trochu moc koupelen (Eli, je to sice jak u Brendy s Brendnem... ale samostatna koupelna pro deti mi prijde jako zbytecny luxus ) a trochu dlouha chodba.... takze zitra si jeste jedeme pro rady do Kralik.... tam je spouuuusta radilu... a potom to poslu kamosce, at na tom zapracuje....
Odpovědět
Profilova fotka
tak se tu mejte vsechny krasne.... jedu zitra pryc, budu bez netu 8-( a tak se tu ukazu nejdriv 3.1. Petr chce vyrazit na Silvestra pres den na Sneznik, takze asi pulnoc prospim, protoze budu uplne mrtva.... chce se mne vypotit vsechny chlebicky ]-( tak to nahoru pobezim asi trikrat.... si fakt pripadam jako vorvaň :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Jaji, preju krasnou letni dovolenouuuuu.... letadlo je v pohode, se ti zalibi a budes chtit litat porad ;-) uzijte si volno a teploucko... budeme na tebe myslet a tise zavidet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak vsem preju super Silvestra a co nejmin bolehlavu v novem roce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, ja te nestihla, mne to taky okupoval muz tak hodne zdravicka a at se mate stale radi x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
byli jsme na navsteve u segry... tak tedy je ten obrik... uz ma 7,5kg http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
ten ja klasnej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: vůbec mi ty miminka neukazujte ... nebo se nad nima budu rozplývat a potom si zapomenu vzít na dovču antikoncepci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jako schvalne zapomenes?? jooo, to se mi taky povedlo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brééééééééé rááááááááááááááánko satyy: já tě taky nestihla, a to jsem byla v práci do půl deváté :-| , ale už jsem se nestihla nahlásit... VOjtík je už fakt obr a je nádherný x-) jinak hlásím, že jsem si koupila ten minerální makeup od Lorealu a je naprosto fantastický, plet mám jak z alabastru
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?