Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my budeme mít doufám folii a neříkal Hladík nic, že by to tam nešlo
Odpovědět
Profilova fotka
no, uvidis...ja je chtela a nemam...mozna Hladik je sikovnejsi
Odpovědět
Profilova fotka
no já vím, žes to řešila....možná to neřešil on, páč nás furt nutí do toho laku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz zas na me mluvite cizi reci... ale az na to prijde, tak snad taky budu vedet, jaky je rozdil mezi folii a lakem... zatim musim vymyslet, jak kuchyn bude vubec usporadana... i kdyz tam moc veci resit nejde... poslu vam podorys do mailu, abyste se mohly kreativne vyradit ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no matroš kuchyně je od nejlevnějšího LAMINO přes středně drahou FOLII po nejdrašší LAK
Odpovědět
Profilova fotka
posli, ja rada.....mrknu na to. Dneska jsem delala mamce ten byt v Room arangeru
Odpovědět
Profilova fotka
holky musím makat zítra papapa
Odpovědět
Profilova fotka
mej se... ja uz taky pomalu balim
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak zitra, kocky.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko.... jsem se vcera zakecala po ICQ s Petrovym kamaradem z prace... a sla jsem spat az v jedenact ... to je teda na mne uz pozde 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
co myslite, jakou pohladu nejlepsi do prizemi, kdyz bych chtela, aby se tam dalo chodit v botech, abych nemusela kazdou navstevu zouvat (teda jen kdyz bude slusny pocasi.... v zabahnenych botech domu nikoho nepustim)... dlazba je asi OK... ale co neco jinyho??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, dobre rano. Kuchyn se mi takto libi, ono toho moc vymyslet nejde, mozna ten bar bych dala jen desku s nohou, at se to odlehci, ale chtelo by to videt. Skrine by to chtelo vic soumerny, to bys vyresila am. lednici :-) ja jsem pro dlazbu s podl. topenim, ale do obyvaku normalni podlahu...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no... americkou lednici asi nechci.... teda spis Petr nechce, me je to sumak... stejne mame lednici porad prazdnou :-N ja bych taky chtela bar jen jako desku... ale jak poradne nevim, kam dat ty horni skrinky, protoze vedle digestore se mi to moc nelibi... a na te druhe strane je uz okno... tak nevim, jestli tech skrinek bude dost... kdyz ty v rohu jsou takovy divny .... no, chtela bych v celym prizemi (obyvak + jidelna + kuchyn + chodba) jednotnou podladu (podlahovy topeni urcite)... takze asi tu dlazbu (nasi ji maji i v obyvaku) ... koukala jsem i na ten Novilon, ale nevim, jestli to snese chozen v botech
Odpovědět
Profilova fotka
dyk horni nepotrebujes, ne? das si talire i veci do spodnich a hori nemusis mit. Maximalne polici vlevo od drezu na sklenicky, normalne otevrenou, tam ti nepujdou pary z vareni a spinavy to nebude mne osobne se dlazba v obyvaku nelibi, mi to prijde studeny, ale kdyby byla s dekorem dreva treba, tak uz by to bylo lepsi. o novilonu apod nevim nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja bych radsi zavrenou skrinku na sklenicky... ale ona by se tam jedna vesla i vedle toho okna.... je tam 1,6m misto, tak se tam neco vejde... aspon na sklo a hrnicky... ale i tak mi to prijde malo.... kdyz by to bylo tak jak jsem vam to poslala, tak je tam lednice, skrin na jidlo, trouba a zbytek asi taky na jidlo.... potom jedna rohova (tam by se asi nacpaly hrnce), supliky pod sporakem, dalsi rohova :-p (mezi tim se mozna neco malyho vejde) a pak uz je tam jen mycka, neco pod drez a mozna jeste jedna je konec.... mi prijde, ze je toho malo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
vsak zase nejsi takova kuchta, ne? nebudes mit spizirnu???? to by bylo super. se mi zase nelibi, kdyz to neni soumerny, tzn. kdyby byla jen jedna skrinka na sklenicky, tak neeee, to vypada divne....
Odpovědět
Profilova fotka
no kuchta nejsem, zatim :-D ale i tak musim nekam dat tastovac, topinkovac, mixer, slehac a mozna i pekarnu x-) ale co, ted jde jen o to, kde budou rozvody a to se asi nezmeni... drez a mycka proste budou pod oknem, sporak u zdi a lednice s troubou vedle dveri... a zbytek se da vymyslet potom ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mas recht, ono je jeste dost casu a pokud nebudes prekopavat rozvody, tak se toho moc vymyslet neda
Odpovědět
Profilova fotka
bréééééééé ránko
Odpovědět
Profilova fotka
achoooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tjo dlažbu v obýváku tak nefim nefim.....já bych šla spíš do toho novilonu nebo ještě jinak se jmenuje takové to lepší lino
Odpovědět
Profilova fotka
na me to je taky takovy studeny,no...
Odpovědět
Profilova fotka
achoooj, jsem si rikala, kde se flakas ;-) no, novilon je to lepsi lino a nebo potom marmoleum ... ale musim to očíhnout ale prave jak budeme mit vsechno spojeny (obyvak, jidelna i kuchyn) tak zase nechci mit uprostred mistnosti zmenu podlahy...
Odpovědět
Profilova fotka
MARMOLEUM
Odpovědět
Profilova fotka
tak oni ted u toho marmolea dělaj i dekor dřeva, nebo že to vypadá jako plovoučka, nebo dlažba, nebo to máš jednobarevné, fakt výběr neskutečný, nám se to moc líbilo
Odpovědět
Profilova fotka
hele a kdo vám tu kuchyn kreslil? mě se tam moc nelíbí ten roh nalevo jak tam končí ty vysoké skříně a pak tam ten roh je takový o ničem
Odpovědět
Profilova fotka
ja to kreslil... :))) vim je ten roh je na prd... je to jen to co nabizel ten program... ale rikam, celkove to necham potom na nekom sikovnejsim... jen ten potrebuju poradit s tim, kde mit drez, sporak, lednici a troubu, kvuli rozvodum, ktery se musi dat do projektu.... jak bude vypadat roh se doresi pozdeji to marmoleum vypada fakt pekne... budu o nem premyslet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já nevím, já už bych si to asi nechala někým nakreslit, kdo ti to pak bude dělat
Odpovědět
Profilova fotka
myslis uz ted??? kdyz ja nevim, kdo mi to potom bude delat :o((
Odpovědět
Profilova fotka
jj myslím ted tak si nech jen od někoho nakreslit návrh
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?