Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no hele ale já mám kámošku, a ta se dokáže tak nádherně nalíčit, že jí sluší fakt všechny barvy a je stejný typ jako já
Odpovědět
Profilova fotka
i zelena???? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj i zelená, růžová, cokoliv
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja zustavam u ruzovy... to muzu.... ale jinak nic moc
Odpovědět
Profilova fotka
ja nic, ja si stiny ani nedelam
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to já jen takový nenápadný šedý a hnědý různých odstínů, max kovové s temně fialovým, to je nejvíc co dám
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jinak jsem koukala, ze vysel treti dil od Uz zase skacu pres Merde...tak aspon budu mit na dovolene co cist
Odpovědět
Profilova fotka
co to je?
Odpovědět
Profilova fotka
to je takova fakt hrozne vtipna knizka o Americanovi v Parizi
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, uz jsem na to taky koukala... ale my jeset nemame ani druhy... tak asi koupime obe... je to o Anglicanovi ... ktery ve dvou dilech pomlouva Fancouze a v poslednim i Americany :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak anglican, ajo ja tu dvojku mam, ale nevim kde....
Odpovědět
Profilova fotka
a jak se jmenují ty první díly?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, ten druhej jak jsem rekla a prvni nevim....
Odpovědět
Profilova fotka
jednicka http://www.knihycz.cz/merde-rok-v-par... dvojka http://www.knihycz.cz/uz-zase-skacu-p... trojka http://www.kosmas.cz/knihy/146661/cel...
Odpovědět
Profilova fotka
jéé díky
Odpovědět
Profilova fotka
sakra, Mia se denska uz 2x poblila, ach joooo. snad je jen prejedena, pac toho o vikendu splacala hrozne moc...
Odpovědět
Profilova fotka
to by blila asi hned ne? ne až v pondělí
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim, ani nechtela rano mliko, tak asi ji neni dobre...tak haja a cumi na pohadky
Odpovědět
Profilova fotka
chudinka majinkatá
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, snad ji nic neni
Odpovědět
Profilova fotka
:o(( tak to je blby... snad ji bude brzo lip
Odpovědět
Profilova fotka
sla spinkat. jo, delali jsme poprve ty kyty na grilu, fakt luxus....sunka uplne bozska, myslim, ze jsem sezrala tak pul kila
Odpovědět
Profilova fotka
sla bych taky spinkat.... nejak mi je difne :P jinak zitra jdu k Hance, ale rano se tu asi jeste ukazu... mam dost prace a Petr musi do Vyskova pro nejaky obleceni, tak dovolenou ma az od stredy, snad.... musim ted sehant nejakyho topenare, aby nam to do baraku vypocital a vymyslel... a nejak vyridit tu banku, porad nam jeste nevymazali z bytu zastavni pravo.... a uz me to sere!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tjo ještě dvě hodky, se mi to nějak vleče poslední dobou
Odpovědět
Profilova fotka
a zitra teda jedete na tu kuchyn??? ja ztira rano jeste budu a potom uz fakt mam dovolenou... sice nevim, co budu delat, ale do prace nepujdu !!
Odpovědět
Profilova fotka
jj zítra odpo nebudu, už se moc těším, už budou podlahy a všechno, jupííí akorát se "hádáme" s bobíkem o uchytky, tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, ten tvuj chlap neni normalni....on resi uchytky. Mne se nejvic libi ty zapusteny, ty bych chtela priste
Odpovědět
Profilova fotka
jj my spolu řešíme všechno :-D on chce právě ty zapuštěné a já se bojím, že se v tom drží bordel a blbě se to bude otvírat
Odpovědět
Profilova fotka
ale zase ma vkus, chlapec :-D zapusteny jsou super a myslim, ze nejdou dal prave do folie.....tzn. ja je mit nemohla.
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, tak to muzovi jsou uchytky uplne sumak... hlavne ze mu nekdo uvari :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?