Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tohle je nase prestupni stanice, takze investice by se mi nevyplatila... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak to včera vypadalo asi takto: poměřené to máme, Bobík s Hladíkem si náááramně rozumnějí, takže máme kuchyn podle Bobíka, ostrov 180 cm, to mě omývalo, ale prej menší by tam byl hnusný, tak jsem jim říkala, že jestli to bude moc, tak si to budou ořezávat sami pak jsme s ním jeli do centra PCE do jedné elektro prodejny, kde má i udělané kuchyně jeho, páč problém se spotřebiči, kdybysme si je dodali sami, tak on nám zapojí jen ty co jsou do zástrčky, ostatní bysme si museli zapojit sami....no a tam měl kuchyn z dýhy (to nic), ale s černým lacobelem a černou prac. deskou stříkanou s bílými tečkami či co, tak H s B, že tohle by bylo k té bílé fajn, já jsem si tukala na čelo jako že HAHAHA ale volové se toho chytli a že by to bylo fakt super, B celý nadšený jak malé děcko, H ho podporoval, že jako ten pokoj je dost velký a taky hrozně světlý, podlaha světlá, stěny bílé, dvě velké okna a že by to chtělo něčím roztřísknout a pak zbytek nábytku at si máme v tom wenge...no zkoušela jsem vybírat něco jiného, ale ti blbečci se domluvili a nechtěli si to nechat vymluvit...já jsem říkala, že nesnáším černobílou kombinaci, H prej taky ne, ale že u nás by to bylo fakt super....úchytky jsem taky prohrála, dole budou zápustné a nahoře žádné a bude se to nahoře otvírat tak, že ty dvířka budou dole přesahovat asi o 1 cm tu skřínku...jinak nám to nacení v bílém laminu s jemným leskem a v laku, folii nedělá, že je to prej debilní materiál, který se vlní a nedává na to záruku
Odpovědět
Profilova fotka
fotky máte v mailu
Odpovědět
Profilova fotka
no,t o nevim, zda bych si tohle nechala vnutit :-( a pr. desku v cerny uz vubec nikdy. a ty horni dvirka?? jako ze pod to budes strkat ruku, abys to otevrela?? tak to uz radsi ty co se zmacknou a sami vyjedou ne? si zlomis nehet o to
Odpovědět
Profilova fotka
ta cerna deska je fakt divna, promin. zapusteny uchyty fajn to horni nechapu, moc se mi to nepaci, ale hlavne, ze se to libi vam
Odpovědět
Profilova fotka
no není to ještě definitivní, lacobel stojí stejně a lamino prac. deska taky, takže barvy se doladí, ale jako nevím fakt nevím ty horní dvířka budou právě dole o centák čouhat, takže to o to potáhneš a otevřeš, blbý je, že jako jsou dole ty zápustný úchyty tak nahoru se prej většinou dávaj jiný, aby se to líp otvíralo, což já dvoje různých úchytů nechci že jo a nevíš, jak je ta baarca spokojená s tou tmavou deskou?
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě máme ten výkus na tom baru, tak kdybysme to měli všechno v nějakém hnědém odstíhnu tak si to nějak neumím představit
Odpovědět
Profilova fotka
to nevim, bohuzel. Se ji zeptej :-) pokud se ti to nezda uz ted, tak bych to jeste pokoumala, zase jako Hladik je sikovnej, ale on tam bydlet nebude, ze jo a nevim, jak leskly lamino, to jako bude matny? to je blby na uklid...
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem nepochopila tu poslední větu ty dvířka budou z lamina s jemným leskem
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ty uchyty dole tyhle jsou sice pekny, ale daleko hezci jsou takove http://www.katalog-kuchyne.cz/pohledo... to na fotce u Lamino+hlinikovy uchyt. TZn. po cele delce supliku
Odpovědět
Profilova fotka
a cim tam ten lesk udela??? jako to nastrika nebo neco takovyho existuje? ja ze leskly lamino jsem nevidela
Odpovědět
Profilova fotka
no tak přesně takhle jsem to říkala a chtěla, ale prej kdybysme to chtěli takhle, tak by ten úchyt musel být naopak, tzn., že by se v tom držel bordel nevím, čím to udělá, měl tam vzorek a bylo to normální bílé a jemně lesklé....ne jako třeba tvoje folie, ale nebylo to úplně matné
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aha, no to jo, tak to jsem zvedava. bordel vytres hadrikem a vypada to kompaktneji, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jo a prej se běžně taková dýlka nedělá, když máš každé dvířka jinak široké, že by se to muselo udělat na zakázku a bylo by to hrozně drahý
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to je skoda, no. hele, bude to super, ale chce to domyslet. Sice tu cernou si dovolit muzete,a el aby to nebylo tak smutny, nebo tam hodlas nekde natrit aspon jednu stenu?? treba tyrkysovou nebo zlutou??
Odpovědět
Profilova fotka
a taky nám H doporučil tenhle odsavač http://www.elektro-kuchyne.cz/odsavac... není výsuvný a je plně zabudovaný
Odpovědět
Profilova fotka
no já tam chtěla tu tyrkysovou stěnu, ale myslím, že ten černý lacobel (jestli bude) bude taková pecka, že něco dalšího výrazného už by ten pokoj nedal a já stejně moc na barvičky nejsem, takže mě to vadit nebude
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, to bude smutny dle meho nazoru....cerna je cerna, to neni pecka a ani nic tak vyraznyho.... digestor fajnova
Odpovědět
Profilova fotka
no hele kdybys ten lacobel viděla naživo, to je jak zrcadlo a je to fakt pecka mě se takový styl líbí a barevně vymalovat to můžem dycky, zatím to ale necháme asi na bílo
Odpovědět
Profilova fotka
ja vim,ze se ti to libi, urcite to bude moc hezky
Odpovědět
Profilova fotka
no jako líbí se mi ten styl, o té černé přesvědčená nejsem ještě 100% další věc je, že na tom bude všechny otisky mnohem víc vidět, než na světlé že jo
Odpovědět
Profilova fotka
no, to kazdopadne, v tom jsem s tebou za jedno. Bila je na tohle super, fakt na tom neni videt nic...
Odpovědět
Profilova fotka
zase to sklo se super udržuje a zásuvky budeme mít zespoda v horních skřínkách jako do bílé zadní stěny bych nešla určo, to máme tady v Praze a je to hrůza
Odpovědět
Profilova fotka
no, na to uzmoje predstavivost nestaci, radsi si pockam na finale :-) nic,v alim koupit nabytek na terasu http://www.akcniceny.cz/letak/jysk-49... ten prvni za 5500
Odpovědět
Profilova fotka
jéé s polštářkama, dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
no a mam hovno, ze jo. Vubec to nebylo pekny, nestabilni, vyndavaci sedak na zidli, jako tam nebyl napevno. No, tak nevim, objela jsem vsechnoa nikde nic a stul meli jeden super rozmerove v Asku, ale zase k nemu nemeli zidle
Odpovědět
Profilova fotka
tak tohle je ovsem mazec http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto....
Odpovědět
Profilova fotka
guten tag, tak fotak je vybranej a schvalenej, vcera jsme jeste byli v naky prodejne a pan nam ho doporucil, ze v ty cene nic lepsiho neni, tak doufam, ze budem spokojeny
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko hmmm taková normální rodinka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
coze, kdoze??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?