Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, o mnoho lepe, uz si hrajeme a povidame, hodne spinkala, dokonce i neco snedla a vypila. za to ja jsem hotova, noc silena, vedro, deti rvaly atd. Tak bych rada jako domu,ale doktor tady jeste nebyl, bordel to nase zdravotnictvi.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem byla cely vikend bez mobilu, jsem ho zapomnela doma, kdyz jsme jeli k nasim :-N Kristi, verim, ze to musi byt des, tak snad uz vas brzo pusti domu .... hlavne ze uz je Miusce lip... drz se
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska to nbude, dostala dalsi kapacku, v poradi ctvrtou.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
takže to vypadá na další noc v nemocnici :-( , a už něco říkali doktoři? nebo v neděli nemakaj?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, rano nas pustej, uz je to skoro dobry. Tedka ji sundali i kapacku pac mela nateklou ruku....tak si hrajeme v herne
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super že vás pustí
Odpovědět
Profilova fotka
já koukám na hokej ... plzeň - pardubice - zatím vedem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
skoda,ze jim nejde dvojka tady......prodlouzeni je super
Odpovědět
Profilova fotka
teda ten hokej je nekonečnej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ale postoupili jste, gratulace.....od ted uz teda fandim jen Slaviii :-D :-D Mia uz spala bez kapacky, pockame na doktora a bude to v pohode a pujdem konecne domu, zase fakt zazitek. |Jdu si jeste udelat kafe...
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... jojo, tak nam Pardubice vypadli.. ale ja stejne fandim prazakum x-) ahoj Kristi, tak snad vas pusti co nejdriv, at uz muzete domu... co knizka? mas precteno??
Odpovědět
Profilova fotka
Kiki, nemam...asni jsem nezacala, nejak nebyla psych. sila na naky chapani textu.....premyslim porad nad necim jinym a taky jsem se snazila spat, coz tady fakt nejde....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
takze na tebe nase zdravotnictvi nezapusobilo?? ja teda nemocnice taky nemusim... mi dela problem tam jit i za nekym na navstevu ...
Odpovědět
Profilova fotka
no, to fakt ne, mozna jsem si mela vybrat jinou nemocnici,ale myslim,ze bych si nijiak moc nepomohla
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko neposloucháte náhodou rádio impuls? vyherní stovka je F11 035 350 ... kdyby jste ji náhodou měly tak máte milion.
Odpovědět
Profilova fotka
jaji, taky jsem poslouchala... ale ja nemam v penezence ani jednu stovku :o((( vcera tam volala zenska a rikala, ze jich ma 53 :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ceho? stovek? jako novejch nebo starejch???
Odpovědět
Profilova fotka
normalne papirovy stovky... kvuli soutezi si nechala vymenit snad vsechny penize na stovky... ty lidi jsou fakt blazni... no, ale zase bude mit milion a ja nic :o(
Odpovědět
Profilova fotka
hm, to jsou lidi teda....a to ses tam musel nejak ale zaregistrovat asi ze jo?
Odpovědět
Profilova fotka
nn stačí tam zavolat když máš to číslo ... já jich mám 45 (vybrala jsem mamince pokladnu ve škole) a ani jednu s tímhle číslem tak zůstanu chudá
Odpovědět
Profilova fotka
no, jsem rikala, ze ten kdo ma nejakou pokladnu, je na tom lip... ja stovky v penezence skoro nemam... Kristi, presne, jestli mas tohle cislo na stovce, tak tam zavolej a do osmi hodin jim ji musis prinest ukazat... a milion je tvuj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/zahranicni/amer... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak ted tu byl doktor, tak jeste asi dopoledne tady budem, fakt nechapu kurva. Mia je v pohode, jen proste sni 3 piskoty a to je vse, rano snida vzdy mliko, a oni po me chtej, aby se nasnidala neceho jinyho...debilove.
Odpovědět
Profilova fotka
to je na prd.. takze jako dokud nesni to, co oni uznaji za vhodne, tak tam budete??
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, proste tio nechapu, vcera mi rikal, ze pujdem domu. ALE to byl jinej doktor. Jsem ji dala mliko tedka, sice je tezky, ale myslim,ze to nevyblije, naposledy blila v so rano, tak zaludek bude asi zklidnenej
Odpovědět
Profilova fotka
brééééé rááánko kristi: vy jste ještě v nem chudinky, držím palce at vás pustí jinak já fandila Pardubicích ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
nevíte někdo kde koupit hezké levné dětské náušnice? neteř jednu ztratila, tak sháním, ale aby to nestálo majlant
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky fandila pardubicim, to je prece jasny, ze jo....pry tam hral Robuv spoluzak ze skoly,
Odpovědět
Profilova fotka
já taky fandila pardubicím ;-) ...protože když se hraje pak hokej v plzni tak nemůžu jet nakupovat, protože je plné parkoviště
Odpovědět
Profilova fotka
Jaji :-D my jsme vedli smuzem debatu po skypu, kolik jako budeme mit deti a dky....tak jsem rekla,ze jeste jedno, tak za tech 5 let....ze jako na vic proste nemam. On,ze by radsi 3, tak mu povidam, ze klidne, kdyz mi bude pomahat a chodit s nima ven a tak....na to se radsi nevyjadril. Mne by taky nevadilo mit tri deti, kdybych prisla domu, byly napsany ukoly, umyty, najedeny a jen by si se mnou hraly atd..... zcestne tohle fakt, jsem jako nasrana trosku, ze si mysli, ze je to snad naka prdel...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?