Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je mozny... co rikal??? :-D moje modra karkulka... modra bunda, modry kalhoty a zeleny armadny batoh ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobra nahodicka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a vůbec mě nepoznal pacholek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj byl celej modrej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja mu hned vyčiním, ať příště aspon poradne pozdravi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, on mi rekne, ze ses k nemu poradne nehlasila... jinak on by se kamaradil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mě se zamodřilo před očima :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem mu volala a rikal, ze se k nemu nikdo nehlasil... pry nevi jak vypadas, tak priste se mas prihlasit :-D ... jenze on by te nepoznal a myslel by si, ze ho bali nejaka kocka a masiroval by si sebevedomi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale mel cervenou mikinu... jen neni videt.... ale ja mu rikam porad, ze mu modra neslusi.... ale je to jeho nejoblibenejsi barva... ale ja mu uz nic modryho nekupuju... dostane priste ruzovou
Odpovědět
Profilova fotka
co vikend, devcata? my nic moc s tou prdelkou malou...a zitra davaj asi 10 filmu, co bychc htela videt,ale vsechno to teda nestihnu
Odpovědět
Profilova fotka
my jedeme k nasim.... ceka nas brigada.... Petr bude s tatou a Tomasem v lese rezat stromy a tahat drivi a tak.. ja se segrou mame brigadu na myti oken a mama bude hlidat Vojtecha.... pekne si to naplanovala.... a dneska si beru auto z prace a jeste pojedeme domu pro nejaky veci a zas neco odstehujeme
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mam toho dneska plny kecky... porad nejaky blbosti... no, za chvili to balim, mejte se krasne a uzivejte vikend... v pondeli paaaaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
my jedeme do PCE, dneska jdeme ke strejdovi Bobíka co dělá rolety, tak se těším zítra máme bowling a dámskou jízdu a v neděli přejeme tchýni k narozkám satyyy fáááááááááááááááááááááá hezký víkend
Odpovědět
Profilova fotka
tak se mejte krasne teda. :-) Mia furt chrni, ja se pak odporoucim na nakup a to je vse ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bobinka, tak snad už to bude oukej tak fááááááááááá a hezký víkend
Odpovědět
Profilova fotka
jj, uzijte si to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky zdravím po delší době, nějak vás teď nestíhám, v práci je trochu dusno tak moc neprovokuju a radši nelezu moc na net, ale jinak si aspoň večer počtu co jste probírali. já jsem dnes chtěla vzít kočár a vyrazit s neteří do Zoo, když bylo tak hezky, ale nakonec jsem radši nešla - když nám tu pochodovali ti náckové. tak jsem nakonec zkoukla jen svatbu té kámošky a pak jsem šla "vyjíst" maminu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: doufam, že až je Mie líp
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Jaji, kde litas??? my jsme v nemocnici...Mia je na kapackach, spinka a uz to snad bude jen lepsi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
cožeee? to snad ne a ví se co jí je?
Odpovědět
Profilova fotka
šéf byl s malou v nemocnici za poslední měsíc už 2x a furt se neví co jí je .... horečky, zvrací ... za týden je ok a za 14 se jí to vrátí
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavně ať se brzo uzdraví, budu na vás myslt a držet vám palce
Odpovědět
Profilova fotka
jo, naka akutni gastro-neco, virus v brisku, ona moc nepila, hodne blinkala a mela prujem, takze dehydratace atd. Ma kapacku, a bude ji lip. Je tu i dalsi holcicka,to samy.....takze to lita po Praze a vsude...
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavně že tam můžeš být s ní .... já jsem v nemocnici nikdy neležela, si to vůbec nedokážu představit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ufff,je to tezky, no
Odpovědět
Profilova fotka
snad to bude jen na jednu noc, hlavně když jí tam pomůžou a zítra už třeba budete doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevim,nevim....rada bych,ale nechci si nic nalhavat...uvidime rano,, jak ji bude
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky... teeeda, koukam, ze deka a pohadka nepomohly :o(( a jak je vam dneska??? uz je to lepsi?
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsem na koníkovi že je Kristi s Miou pořád v nemocnici .... chudinky. Snad už brzo bude Mie líp
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?