Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já budu ráda když manžu překecám na jednu ... on má zatím názor že by bez dětí klidně přežil ... měli doma nějaký divný vztahy... nehráli si, nedávali si pusu na dobrou noc, nečetli si ... no prostě divný a navíc doma neříkali prosím a děkuju ... což mě točí
Odpovědět
Profilova fotka
:-( to je snad horsi, nez jich mit 5
Odpovědět
Profilova fotka
nn nechci ho do něčeho tlačit ale po prázdninách prostě vysadím antikoncepci a pak to nechám na něm
Odpovědět
Profilova fotka
já bych taky chtěla tři děti kristi a v jaké jste nem?
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, tri deti???? jako fakt??? to uz je takova mala skolka... a jako nejak rychle za sebou??? ja myslim, ze budu rada, kdyz se dokopu ke dvoum detem.... ale zaciname premyslet o tom, ze se do toho vrhneme... nema cenu cekat nez bude postaveno, protoze to bude jeste chvili trvat, to bychom se taky deti dockat nemuseli... tak se na to mozna vrhneme jeste letos na jare... ale pssssst, nic nevite ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj jako fakt, dva bych dala brzy za sebou a pak si pořídila jedno tak ke čtyřicítce ale Bobík o tom etě neví :-D , resp. ví, ale nece o tom slyšet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ve vseobecny fakultce kousek od Apolinare
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, vidím, že tu probíráte mimísky! x-) tjo, tak já v tuto chvíli chci jen jedno - Max mi zatím booohatě stačí a o druhém (zatím) nechci ani slyšet!!!! :-D satyy: jasně, mlčím jako hrob, nic jsem nečetla, o ničem nevím! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ded, a to bude hur....az zacne behat atd....
Odpovědět
Profilova fotka
jsem zpet z obeda... byla jsem s muzem na psovi... me taky jedno dite bohate staci... o vikendu jsem se "prala" s Vojtikem... boli me cely clovek, kdo ma tech 9kg nosit????
Odpovědět
Profilova fotka
ty voe, tak me uz fakt slehne. V pul 4 nas pusti,pry driv nestihne napsat propousteci zpravu, to je vostry...no a nejvetsi gol byl, ze k obedu dali Mie br. kasi Z PRASKU a var. mrkev. jisteze to nejedla, ze
Odpovědět
Profilova fotka
to viiiis, maji toho hooodne... je to banda... budte rady, ze jdete dneska domu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, ja vim. jsem zase neco vyhrala v Zene a zivot, nevim ale co..ja jsem vam minule preposilala ten mail, tak kvuli tomu..asi naka kosmetika, to potesi.
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda, kazda vyhra dobra... asi bych mela taky zacit soutezit, se nemuzu divit, ze nic nevyhraju, kdyz nesoutezim :-D se pak pochlub, co to bude... potrebovala bych o vas radu... Lamb. me pozval na oslavu tricetin v dubnu, potrebuju vymyslet nejaky darek, nic me nenapada ... nechci nic super drahyho... ale nejaky neotrely darek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: vy jste v nemocnic??? =-) já se docela těším, až začne max běhat a tak - takhle jen leží a já musím být furt u něj, jinak vříská! 8-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm, to bste mohly poradit i vy mne, Roba ma tricetiny 5.4
Odpovědět
Profilova fotka
o ou... no, to nevim... a co by si pral, nevis??? teda krome toho druhyho ditete :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hele, on ma vsechno...vis jak. co nema, si koupi...ja bych se chtela treba nechat vsichni vyfotit, toje hezky.... chtela jsem mu kojpit gril na terasu, ale o tom uz zacal sam mluvit.. na sport ma vse, krome casu veci denni potreby ( tasku do prace) to miprijde k 30. blby... mam jen jeden darek, novy Monkey Business, to mu udela radost jistojiste. Koncerty ale bohuzel v Pze nejsou az do leta, takze jen to CD klidne bych ho vzala na nakej vikend nekam do Evropy..nemyslim pariz,ale treba Londyn
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis... ty mas napadu.... ale to foceny by nebylo marny... bud pekne cela rodinka, otazkou je, jak by se mu chtelo fotit ... a nebo jen vy dve a dat mu uz velkou fotku v ramu a vylet taky neni spatny napad.... je to tezky vybirat darek pro nekoho, kdo si poridi co chce, ale tema vyletama nebo zazitkama clovek nic nezkazi... ja tenkrat kupovala ten tandemovy seskok a z toho mel Petr fakt radost, myslim, ze tento darek jsem neste neprekonala
Odpovědět
Profilova fotka
no, z vejsky by neskocil.... mkrnu jeste na ty zazitkovy darky
Odpovědět
Profilova fotka
no to já to měla vyřešený... dala jsem mu ke 30-tinám sebe :-) . To už asi taky nepřekonám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi a co tu tantrickou masaz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.bigstyle.cz/event/558/1/#e... tady jsou nejaky fotky z toho mejdanu, co jsem byla minuly tyden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme doma, vyhodili nas z pokoje do herny a v ty herne mi nekdo ukradl penezenku, na to jsem prisla v obchoe, tak jsme jeli zpatky, penezenka tam byla,ale bez penez....no, dobry to, aspon ze mam OP apod.
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to jste tam ten pobyt teda zavrsili... tak hlavne ze mas aspon ty doklady
Odpovědět
Profilova fotka
ja tam mela petikilo, no....to nevadi, hlavni jsou ty veci a ze je Mia ok.....uz snedla brambory, susenku, pije. Ja si dala mega dlouhou vanu, masku na ksicht, dvojku vina a je mi uz konecne fajn...
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... musim makat a v poledne me cekaji na katastru v Melnice... takze po jedenacty musim vypadnout...
Odpovědět
Profilova fotka
brééééé rááánko kristi tak fajn, že jste tu nemocnici přežili a že je Miušce už líp
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko, ja bych jeste spala....na konovi jsou fotky z nem.
Odpovědět
Profilova fotka
jj kukala jsem, bobinka, ta dláha na ruku se dává normálně při kapačkách u dětí?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?