Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to nevím, čekám až šéfik za chvíli odejde a obvolám to
Odpovědět
Profilova fotka
ale Bobíkovi včera řekli, že ji nemaj nikde
Odpovědět
Profilova fotka
to je jejich problem, ze zakona mas pravo na to, aby ti ji dodali za tu cenu v letaku, takze si letak schovej
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, ale nekoupím si sedajdu bez toho, aniž bych jí viděla
Odpovědět
Profilova fotka
leták mám samo doma, páč nad ním slintám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, to nevim... oni tam maji vsemozny vy veticky, ze za tiskove chybi neruci a tak.... jako max. kdyby ji prodavali na jinou cenu... ale kdyz tu sedacku nemaji, tak nevim, jeslti si ji nekdy vycucaji z prstu... ale jak znam ELi, tak pro ni si ji z prstu vycucaji ;-) otazka je, jestli bych po ni tak prahla, kdyz jsem ji nevidela nazivo
Odpovědět
Profilova fotka
tak si ji nemaji davat na letak, kdyz ji nemaji....jejich problem. Sehnat by ti ji meli, aby sis ji prohledla atd, nebo maji mit uvedeno v letaku, kde se sedacka nachazi a ze maji napr. jen 3 kusy atd....
Odpovědět
Profilova fotka
jj, no jak říkám, budu volat do Letnan tak jsem zvědavá co mi řeknou
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tam volala, v Letnaněch ji maj, tak nevím co to bylo za debily v těch Čestlicích
Odpovědět
Profilova fotka
a hle... problem zda se vyresen :))) takze kdy razite do Letnan??? zitra?
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobry, tak to omrkni, nafot, je fakt krasna
Odpovědět
Profilova fotka
tak jedem dneska do letnan x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak super, to jsem zvedava
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky, akorát nemám foták
Odpovědět
Profilova fotka
fot na mobil :)
Odpovědět
Profilova fotka
jezisi marná http://www.modrykonik.cz/album/view.p... iona je nadherna
Odpovědět
Profilova fotka
vypadá jak panenka
Odpovědět
Profilova fotka
jestli budu mít někdy z poloviny tak hezké dítě jako ywonn, tak budu spokojená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt krasny :))
Odpovědět
Profilova fotka
co krasny deti, jeste kdyby mi je nekdo takhle pekne fotil
Odpovědět
Profilova fotka
no, i o to jde....ma fakt talent
Odpovědět
Profilova fotka
já to úplně vidím, jak se bude jednou Sára vdávat a jak budou mít na svatební videu na začátku fotky z dětství, tak ten její manža bude chudák :-D :-D v porovnání s fotkama malé Sáry
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D no, tak snad se nejak dohodnou :-) krasna vzpominka to je
Odpovědět
Profilova fotka
hm, to muzu jit se svym dortem z pytliku tak akorat vite kam.... http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky, jeden dotaz, jaký je podle vás reálný stihnutelný nevražedný termín? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ceho?na co?
Odpovědět
Profilova fotka
Kaj, koukala jsem k vam do diskuze... ja bych se v 9.30h asi nevdavala, je to brzo, vsichni budou muset brzo vstavat, hlavne ty co od nekud pojedou... a budes je muset zivit cely den... ale stihnout se to da
Odpovědět
Profilova fotka
aha, uz vim.....myslim, ze cokoliv pod 11 hod je dost brzo, jednak budes vecer utahana atd. ja bych teda byla pro co nejdyl....ve 13, 14, klidne i 15h
Odpovědět
Profilova fotka
díky ;-) se divím ež vůbec takový termíny nabízej...
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme to meli myslim ve 12.30h... vstavala jsem v pul osmy a jeste mi prislo, ze to bylo zbytecne brzo... a cas jsme meli takovy jen proto, ze na urade byly ten den jen dve svatby a ta prvni byla ve dvanact, tak jsme vzali ten druhy termin, aby tam nemuseli trcet do dvou... ale jinak jsem klidne pro odpoledni hodiny
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?