Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme to meli v ??? ty voe, ted si nevzpomenu, tusim ze v 11:30 pac pak ve 12 bil Orloj, tak tam bylo milion turistu.... vstavala jsem asi stejne jako ty, akorat cesta ke kadernici a zpet trvala ve cvrtek docela dlouho..
Odpovědět
Profilova fotka
oki, tak uvidíme jak se vyjádří pan nastávající... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my se brali ve 12
Odpovědět
Profilova fotka
poledne je fajn... ale je zase hodne ostry slunicko... takze ja bych se priste klidne brala treba ve ctyri odpoledne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme dle puvodniho planu to meli mit ve 3 odpoledne, by si dali lidi obed doma a vecer jen raut a prase...
Odpovědět
Profilova fotka
to už mi přijde zas moc pozdě :-D a foti se budu za zapadajícího sluníčka ne? fotograf bude mít radost :-D babičky usínat... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no na září to bylo akorát
Odpovědět
Profilova fotka
ve 3 obrad, to je do pul 4 max. slunicko v zari zapada stejne tak po pul 8...casu na fotky dost
Odpovědět
Profilova fotka
no, stejně pochybuju, že noc předtím se vyspím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já teda spala v poho a ráno jsem se načesaná koukala na Eso :-D
Odpovědět
Profilova fotka
proc bys nespala?? ja spala jako drevo.... nez me rano probudila bourka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja spala uplne normalne, fkt v pohode, nervozni nebylo z ceho byt, protoze svatba ve 4 se snad vzdy povede
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja jsem se nacesana koukala na Julii Lescotovou :-D no, ja se loucim, padim do banky pro smlouvy a potom k nasim.... a spaaaaat papa zitra
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? mno já se bojím že budu nervit... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebudes, neboj....to uz budes jen rada, ze to konecne budes mit za sebou
Odpovědět
Profilova fotka
to je taky možný... :-))) třeba u matury sjem byla celý 4. v klidu a nervila jsem až večer předtím... panika že nic neumím... tak se bojím aby to nebylo kua co sme zapoměli....
Odpovědět
Profilova fotka
já už se taky pomalu loučím zítra fááá
Odpovědět
Profilova fotka
jj,tak dej vedet, jaka je sedajda, ja se jdu venovat ditku, ktere se jiz probouzi....
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko.... :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz jsem tady, pac Mia se v pul 6 vzbudila a poblila nas, takze tady s ni vegetim a premyslim, z ceho to ma |-|
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, si rikam, co tu delas tak brzo... asi ji jen neco nesedlo :o(( chudak mala... ja to bliti tak nenavidim.... ale mama rikala, ze jsem si asi vsechno problila v detstvi, ze jsem blila porad :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? no Mia ne, tak 3x se poblila za celej zivot, je z toho vyrizena...chudinka..
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja si to taky nepamatuju... tak bliti vyridi i dospelyho... tak zachumlat do deky a k pohadce, to ji vyleci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to presne dela, lezi pod dekou a cuci na pohadky...ja budu ale pekne vyrizena
Odpovědět
Profilova fotka
nebudes, zachumlej se taky a koukej s ni ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, to se mi zase nechce, dams i druhe kafe a bude to
Odpovědět
Profilova fotka
je tam hezky, to je potesujici
Odpovědět
Profilova fotka
brééé éééé ráááánko
Odpovědět
Profilova fotka
;-) achooooj, tak co sedacka, povidej prehanej
Odpovědět
Profilova fotka
no dobrý, foto máte na mailu původní cena 29 990 + 4114 taburet nyní 14990 + taburet šířka sedu 60 cm, dá se roztáhnout na 80 cm když k tomu přidáš ten taburet tak máš lůžko 140 cm
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?