Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kam jdeš?
Odpovědět
Profilova fotka
aaale, na jednu takovou skolni akci... poradaji ji páťáci a je tam křest prváků, tak zase zavítám mezi staré známé :-D docela se tesim... jen doufam, ze rano dorazim do prace
Odpovědět
Profilova fotka
to je z vejšky jo
Odpovědět
Profilova fotka
nojo z vejsky... taky jsem to kdysi organizovala... a dokonce jsem tenkrat vyfasovala roli moderatora akce, takze jsem si to moc neuzila :o(( ale bylo to faaaajn
Odpovědět
Profilova fotka
ufff, to bylo dneska trosku narocnejsi, pesky vsude, ale spokojenost...brachova teplakovka je docela fajn, ja tuhle hip hop modu teda nechapu, ale kdyz je stastnej, co je vic, ze? obed super, az jsem pak musela jit s mIou spinkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... ty by ti pred tu sedacku tak sly
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... jsem tu... mejdan byl uuuzasnej, uzila jsem si to, zaparila, potkala soustu znamych tvari.... a domu jsem dorazila ve dve rano :-N jelikoz jsem toho ale moc nevypila, tak jsem jen nevyspala, ale jinak mi je OK... tak aspon neco... ale stejne uz se tesim do postele
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko, ja uz jsem hodku vzhuru,ale muz si vymyslel, ze chce novy auto, tak tady debatujeme....
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... jeee, to je dobry se rano probudit s takovou myslenkou.... muj muz taky vymyslel, ze chce auto... aspon nejaky, posledni dobou ho ty ČD trochu michaj... tak to vydebatujte a dej vedet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je mu vsechno maly....ach jo. Stejne to bude firemni a polepeny, takze mi je to fakt jedno
Odpovědět
Profilova fotka
maly??? tak si kupte autobus :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem mu to rikala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no nic, asi to bude na dyl...dneska se mi sakra nic nechce...
Odpovědět
Profilova fotka
me se chce.... chce se mi spat ... i kdyz to jeste neni tak hrozny, myslim, ze krize prijde po obede
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak Redbulla a bude lip
Odpovědět
Profilova fotka
Eli zdravi a maka jako o zivot...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, chuderka jedna.....
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsme zpatky, zase o dalsi starost mene x-)
Odpovědět
Profilova fotka
cos zarizovala?? ja jsem dala obed a jeste chvili budu pracovat... ale uz se tesim domu do postele....
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsem podepsat smlouvu a overit podpis, budeme si s jednema lidma menit parkovaci stani, nam dali totiz na druhy stran garazi, coz je na hovno. a pak jsem se cestou stavila tady v nemocnici a prehodila nam mudru z cercan semka
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda, tys toho stihla...
Odpovědět
Profilova fotka
ale prd, ale kdyz jsme sly, svitilo slunicko a uz HRALO, coz je teda super
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je parada, me se vubec nechtelo ven, tak jsem si ohrala obed z lednicky a kolegyne mi prinesla musli tycinku na odpoledne a ven jsem vubec nesla .))
Odpovědět
Profilova fotka
brééééééééééééééééé
Odpovědět
Profilova fotka
fakt dobry,no....uz se to blizi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás ráno sněžilo kristi: koberce bájo, ale černej necu, na tom je všechno vidět
Odpovědět
Profilova fotka
a se sedajdou to vypadá bledě, páč Bobík byl včera v Kice v Čestlicích se na ní čučnout před squashem a vůbec jí neměli a řekli mu, že ani neví, jestli jí mít budou....tak nechápu ten leták, no nic
Odpovědět
Profilova fotka
to je divny,ne? tak na to, ze maji neco v letaku mas ze zakona pravo za tu cenu, kterou maji v letaku, takze si tam zajedte at vam ji dodaji
Odpovědět
Profilova fotka
jenže oni tam tu sedajdu prostě nemaj
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Eli... a nemaji tu sedacku v jiny Kice??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?