Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky takyvětve, tak co, jak se dneska daří? nebo jak jste se rozhodly, že se dnes bude dařit? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ty jsi ale raní ptáče já zatím piji kávu tak až se mi dostane na patřičná místa budu vědět víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gabinice, v 6 vstává Honza, a já pak už neusnu..... ale o víkendu chrupkám klidně do desíti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ti závidím to už se mi asi nestane ani o víkendu ;-( i když si ráda pospím Gábi ted vstává v osm a přes to vlak nejede včera jsem se začetla na koníkovy do jedné diskuze a šla spát o půl druhé |-| no můžu si za to sama nemám na to čučet tak dlouho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gabi, jasně, děti ještě nemáme, až budou, bude to jiný :-)
Odpovědět
jak psala jojo na předchozí straně, že otěhotnět můžou ženské jen 2x do roka, tak tomu bych moc nevěřila. Co máš prosím tě za gynekologa? Pokud nemá ženská nějaký zdravotní problém a normálně se jí uvolňují vajíčka, tak není problém.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, co to máš za divnýho doktora, ten snad ještě žije ve středověku, ne? Není důvod k těmto pověrám.... 8-(
Odpovědět
no, zaplať pánbů, že já mám doktora úplně normálního, kdyby mi začal říkat takové povídačky, tak bych z něj byla akorát zbytečně nervózní. To bychom tím pádem pak logicky mohly menstruovat jen 2x do roka ;-) :-D a měly bychom klid, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám naštěstí doktora kterej mě opravdu podržel když jsem byla těhotná měla jsem strach protože o první jsem přišla a tak jsem se bála při každé návštěvě mě uklidnil a ještě mi dovolil letět na dovču kterou jsem si nádherně užila vše proběhlo bez komplikací nevím nevím jak by to dopadlo kdyby měl blbí keci . Ale tu menstruaci dvakrát do roka bych brala
Odpovědět
sabca13, jestli chceš vidět fotku s připásanými dvojčaty, napiš mi do IP mejlovou adresu, ráda pošlu pro zasmání :-))) stojí to za to :-))
Odpovědět
kacka.va, pepibubu atd. neříkám, že má 100% pravdu, ale něco na tom bude, plodnost se s věkem snižuje. ale jak už jsem psala, nedá se to takhle paušalizovat, jako že ha, zítra je mi 30, mimčo můžu mít až za 2 roky :-))
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasný že ve třiceti ženská neotěhotní tak snadno jako ve dvaceti, ale nedivila bych se kdyby ti radil zaříkávání :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a jezis harantiky resite? :-D tak to ja teda nemam moc co rict :-D
Odpovědět
no kdyby to zabralo :-D proboha, to byl vtip :-)
Odpovědět
teda to s tím zabráním, ne s tím doktorem :-)
Odpovědět
můj názor je, že ten doktor je mimo :-). Akorát stresuje pacientky, nechápu, jak to může vyslovit. to že se plodnost s věkem snižuje je fakt.
Odpovědět
Profilova fotka
muchomirka : první tady bylo jak ten dnešní den vidíte jak jste se vyspali a tak :-)
Odpovědět
kacka.va, já se vystresovat nenechám :-) mimčo je v pořadí, první na seznamu je najít práci.
Odpovědět
jojo, no ty třeba ne, ale vezmi si holčiny, které se na to upnou a ještě narazí na takového doktora.
Odpovědět
to je fakt. takhle jsem o tom nepřemýšlela
Odpovědět
Profilova fotka
gabi tak dnesni den bude urcite skvelej a fajn x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Muchi, nepodléhej panice :-) Mimochodem steaky byly včera skvělý :-) když jsem je tak hezky nabouchala he he
Odpovědět
Profilova fotka
Proto říkám že to bylo opravdu super jak mě doktor podržel mít nějakyho idiota nevím nevím ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
pepi ja panice nepodleham ale vsichni z myho okoli podlehaj :-D jinou otazku nez kdy budete mit mimone v poslední dobe neslycham :-D
Odpovědět
víte, co se mi stalo včera? s mým drahým si celý den píšu, večer jsme ještě po tel. rozebírali pc :-) a v 10 večer mi přišla SMS - jestlipak víš, že se dnes známe rok? já na to samozřejmě zapomněla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
muchi, to víš, každej si myslí že když už jsi ve "větvoidním" věku že musíš šišlat nad každým kočárkem :-) ale to tě neznaj, co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo :je to sice divný že jsi na to zapomněla (většinou zapomínaj chlapi) ale nic si z toho nedělej asi jsi s ním štastná a tak nemáš zapotřebí počítat jak už jste spolu dlouho ale od něj je to moc pěkný važ si toho co by za to většina z nás dala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pepi presne tak :-D by ses divila jak kazdyho odrovna jasna strucna uprimna odpved : "ja je ted nechci" to si kazdej mysli ze si delam prdel a zacne licit jak je to bozi a bezvadny atd :-D :-D :-D
Odpovědět
já si ho vážím strašně moc, něco už jsem si prožila a takovýho chlapa, co teď mám, dokážu ocenit. je fakt, že když jsme spolu byli 9 měsíců, jen tak mezi řečí jsem se o tom zmínila, ale včera jsem na to fakt totálně zapomněla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Muchi, v klidu, nemá cenu pořizovat dítě jen proto že se to od tebe čeká.... Hele já si to ještě před rokem nedovedla představit, dneska už bych to riskla, i když vím že mimino není jen "to načinčané bleděmodré/růžové cosi v kočárku," ale nutit bych se fakt nedala..... :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?