Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oni se tomu nevysmívali, ale spíš si to fakt zkusili :-) s tím mimi je mi to líto...jak to budete řešit?Nebo jak to řešíte?a neboj, není to tím, že jsi si o tom kdysi dělala srandu...jen nás příroda nějak zkouší... jsme na ni zlí, tak nám to vrací...taky se toho děsím, ale snažím se na to nemyslet :-( už jsem dost unavená a jdu hajat...dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak říkám, hlavně že oni byli spokojený a líbilo se jim to. Příroda nás opravdu tvrdě zkouší, a souhlasím s tím co jsi napsala. Těžko se bude něco napravovat. To mimčo vyřeší umělé opl., alespoň v to věřím :-| . Doboru noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se hlásím. Ročník 78, takže třicítka mne čeká v lednu. :-D Digino: Moc Ti přeju, aby Ti to vyšlo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Novako, děkuji ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj..přidávám se a chválím tuhle diskuzi...Pořád sem tak pokukovala poostatních, ohledně ročníku, ale založit takovou mě nenapadlo :-N Já v červnu 33 let...to znamená ročník 75 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mám taky v lednu třicet, už se moc těším : a digoušku, taky přeji, ať se to napoprvé podaří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám dneska den. Právě se mi podařilo rozbít můj nejoblíbenější hrneček. :-( Ale střepy prý přinášejí štěstí. Tak jsem zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, přinášejí ! jinak by to nebyl jeden z nejoblíbenějších zvyků na svatbě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A schovala sis střep? To se prý má. My jsme na to nějak zapomněli. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, číšník mě na to upozornil, jinak bych ho taky neměla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já mám schovaný střep ze ségřiné svatby, tj. 12let. Nikdo jiný ho nemá, vůbec nikdo si na o nevzpomněl :-| . Vemu si ho sebou asi na svatební den, třeba mi přinese štěstí ;-) . Nany, jsem ráda, že přidala další, nás tady zachvíli bude ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
holky, čtu nějaký diskuze k VV a je to masakr...tolik sprostých slov, ostrý jsou jak břitva a řvou jeden po druhým... to by mě nenapadlo, že se lidi můžou takto bavit :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Sabčo, já včera odpadla, začal mi psát kamarád pře icq, nějak jsme se zakecali a pak už tady nikdo nebyl... :-( . Co se řeší ve VV? :-) My střep ze svatby schovaný máme, číšník nám ho dal zabalený do ubrousku hned, jinak by nás to asi nenapadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
jsou praštění, mrkni na www.vyvoleni.centrum.cz najdi si tam diskuze pod albumama, který jsou napravo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nechápu, že to někoho baví, stejně vyřeší prdlačku ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Další z ročníku 1978, červencová račice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vítej mezi nás mladé, Pepibubu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vítej mezi nás mladé a neklidné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám další mladici :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak se holky máte? co tropíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Já ráno vstávám v půl pátý, tak chci dneska brzo zalézt, ale už vidím, že stejně před půlnocí neusnu :-| . Co ty, Sabčo, je ti líp?
Odpovědět
Profilova fotka
čoveče, ani ne.. je mi furt dost divně...já budu vstávat kolem šesté, jdu na sedmou na testy, abych se dověděla, co se mnou fakt je :-) tak držte palec, ať to není nic velkýho...
Odpovědět
Profilova fotka
Budu držet palce, ať je ti lépe :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky taky se k vám hlásím (duben 75) a vůbec se na to necítím a stejně jako vanusak mám za sebou druhou lepší a doufám poslední svatbu. Zrovna dnes jsem se chtěla urazit na svýho manžu že mi řekl že mi je 32 musela jsem si to spočítat :-) ;-) Sabco taky držím moc palečky a Digi nevěš hlavu ono to určitě dobře dopadne to víš příroda si snáma občas zahrává |-|
Odpovědět
Profilova fotka
já bych digi radila, ať si vemou měsíc dovču, odjedou pryč, problémy a vše nechají tady!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vítám dálší ;-) . Gabi, díky, také doufám, že to dobře dopadne ;-) , taková dvojčata to jistí :-| :-) . Sabča, jóóóó´, taková dovolená by mi tedy fakt bodla. Odjet na měsíc někam za teplem, to by byla paráda. Ale já jsem ještě nebyla nikdy ani u moře ]-( , tragedie. Letos jsem nebyla na dovče nikde, jelikož jsme se na poslední chvíli rozhodli pro svatbičku. Ale co, nějak bylo, nějak bude ;-) . Už se moc těším, za 14 dní budu panííííííí ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Co se týká těch dětí je pravda že ted hodně často slyším že to někomu nejde ale zrovna nedávno se narodilo dítě holce které řekli že děti normální cestou mít nemůže a uměle jen tak z deseti procent. a ted se bude vdávat bejvalá spolupracovnice třikrát byli na umělím a nic tak si řekli že si dají pauzu a je v tom a to už jsou spolu pět let tak že vůbec nevěš hlavu pořád je tu ještě velká naděje :-) Já bych taky brala dovču sice jsem na mateřský ale taky toho mám občas dost ale taky byla místo toho svatba která se opravdu vydařila ale manža říkal že příští rok nás to nemine :-) už se těším
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, digi, až ti závidím... uběhlo to hrozně rychle... klidně bych si to zopakovala!!! já myslím, že dlouhodobá dovča by tomu jen prospěla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím jestli je co závidět ;-) , ale jo, i ty vyčerpávající přípravy mají své kouzlo. Těším se :-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?