Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uf to jsem si oddychla já myslela že už jsme odepsaný ;-)
Odpovědět
Ahojda, nikdo si s vama nezahrava ;-) Ted vecer server chvili nesel a vase tema pak z nejakeho mne neznameho duvodu zmizelo ze seznamu diskusi. Kazdopadne strycek google me na nej nasmeroval, takze jsem ho "ozivila" :-) Prijemne plkani vsem vetvim a vetvickam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabinice - :-D :-D :-D .. Zirafko díííík.
Odpovědět
Profilova fotka
zmizelo, protože jsme starý větve???? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli to nebude tím že u nás byla strašná bouřka a já jsem tohle téma měla pořád na monitoru :-D ale hlavně že je to už v pořádku ted už asi většina větví spí ale zítra to určitě rozjedem :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás žádná bouřka nebyla :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
No to bud ráda tady tekla voda uplně všude na štěstí jsem byla doma ale přišla za mnou kámoška úplně mokrá a bydlím na náměstí a to by jsi neřekla že ve tři hodiny nebylo nikde ani živáčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-dík za chválu, se červenám... :-D , tobě to taky seklo, holt větve si umí vybrat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
téda, to je mazec... mě se nezobrazilo nic, tak jsem netušila, že jsme se nějak ztratily my :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak se mi po spinningu prdel nezmenšila.... Jen jí mám bolavou :-D ]-( Holky-větve, dobrou s kobrou, jdu zalézt do pelechu.
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásný sny větvičky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ať vám mlístky raší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau takyvětve, tak čekám na to jak to rozjedem :-)
Odpovědět
sabi: díííky :-D, už je to sice dávno, ale potěší to ;-) holky je vidět, že už máme nějaký ten pátek za sebou, ale stejně nám to sekne všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacko, že jo.... my totiž nestárneme, ale zrajeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pepibubu!!!! Už jsem Tě dlouho "neslyšela" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čaaaau pattie, "takyvětev" :-D Pro ostatní, které by nevěděly, Pattie a já se známe už od třetí třídy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pepi, od třetí? No, asi jo :-)) A já bláhově myslela, že od první, no jo no... ;-) Jo, jo, taky se hlásím mezi větve! Nicméně, člověku je tolik, na kolik se cítí! A já tak proplouvám někde kolem puberty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím že až od třetí, jednoduchej test, mělas v první a druhý třídě Adamíčkovou, nebo tu bábu Štikarovou jako Alena? Protože Alenu znám od třetí třídy..... Ale taky můžu bejt blbá já, to víš, větev je holt větev :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, jelikož jsem s Alenou seděla v první třídě v lavici, než nás rozsadili, tak je to jasný. Větev jsem já :-D Pojď na ICQ! :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Pattie, máš IP :) He he ono to je o rok mladší a má většího hosipa než já, jé to mě těšíííí :-)
Odpovědět
jééé, tak to já se občas cítím na pět :-D . I když minule jsem byla u doktora a přišla tam paní, která vypadala jako dobře udržovaná čtyřicítka, když pak řekla sestřičce datum narození a já zjistila, že je stejný ročník jak já, tak jsem byla v šoku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak moje včerejší plány s večerním cvičením nějak nedopadly... 8-) A to jsem si myslela, že mě ty odpolední 2 kousky medovníku donutí. A to mám doma alespoň 20kazet a DVD od jógy, pilates až po Kynychovou... jenže vůle chybí, tu k těm kazetám neprodávají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek děvčata, konečně téma pro mě :-D Hlásím se do klubu větví - jsem září 79 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky tak už se taky hlásím :-) Co se týče cvičení já mám vynikající znalosti už jsm měla doma kolo :-| když se z toho stal věšák na hadry tak jsem ho prodala a po čase jsem začala litovat a tak jsem si koupila běžecký pás :-S no chvilku mě to vydrželoale pak jsem si řekla že radši skočím do posilovny že mě to donutí ;-) no a ted po porodu se nikam nedostano tak uvaažuju že si koupím orbitrek x-) myslíte si že to má cenu :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé koukám že větve se dobře větvěj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gabi, já těm "telešopům" moc nevěřím :-| Babi si kdysi koupila tu perličkovou koupel :-D Za nějakej čas to začalo dělat děsnej kravál a pak přestaly postupně bublat ty bublinky :-D Takže já bych do toho nešla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo rotoped si brácha koupil před mnoha lety - a mnoho let slouží jako věšák
Odpovědět
Profilova fotka
No já ještě přesně nevím od které firmy bych si to koupila ;-) mě jde spíš o to jestli by to k něčemu bylo jestli bych se ted přemluvila a cvičila :-) :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?