Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
pepibubu, muchomirko, nás se taky tetičky ptaly, kdy budeme mít mímo a to jsme spolu byli měsíc :-) tohle je věc partnerů a nikdo do toho nemá co mluvit
Odpovědět
Profilova fotka
Pepino fakt jo uz do toho pujdes? =-) jojo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
muchi, no začali jsme "pokoušet osud" :-) otázkou je, za jak dlouho se povede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky větve :-D , to je vtipné, už ani nevím kdo to v této diskusi vymyslel ;-) . Sabča, souhlasím s tebou, ženský by neměly makat min.půl roku před plánovaném početí. Ten dnešní stres a vůbec životní styl.... no coment ]-( . A nemyslím jen námahu fyzickou, i "kancelářské krysy" to nemají jednoduché - tedy samozřejmě jak kde. Ikdyž naše ročníky prý rodí jak na běžícím páse :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Pepi o tak at to teda dopadne jak chcete ;-) Digi :-D no tak to me by teda hrablo pul roku pred planovaym pocetim nepracovat to je haluz :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Digi, hm to je sice fajn, ale jak máš vědět, ode dneška za půl roku otěhotním? To je docela věštění z křišťálové koule....
Odpovědět
holky, od nás se to čekalo 8 let, ale řekla jsem, že si nebudu pořizovat mimčo, dokud ho sama nebudu chtít a neměla jsem "potřebu" být těhotná a šišlání nad každým miminem mě dost irituje. takže mimčo bude až teď, protože chci já ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky větve, vidím, že řešíte nastávající přírůstky. My už několik let posloucháme poznámky, kdy bude mímo... Napřed to bylo "a kdy bude svatba" a "bude vůbec někdy svatba" a teď zase "co rodina" a "vy nechcete mít děti". Já jsem na tyhle dotazy alergická ]-( , myslím, že záleží jen na těch dvou, jestli a kdy chtějí mít děti a nikomu do toho nic není. Přesně, jak píše kacka.va, nebudu mít dítě, protože bych měla, ale protože ho chci. Co jinak děláte a jak se máte? Venku je hnusně,půjdu za chvilku na spinnig, procvičit své staré kosti ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
caues no ja sem v haku a jeste tak dve tri hodky budu ;-) no a pak slozim stare kosti rovnou do pelechu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já myslel, že doktor to myslel obrazně... chtěl to připodobnit tomu, jak se to s věkem mění... a pokud ne, je praštěnej :-) mě se furt lidi ptali, kdy budou děti, tak jsem zhřešila, řekla že mít nemůžem a mám pokoj na vždy... nebo vyrazím do útoku a řeknu a co ty? nebo po vzoru jednoho vtipu: babky na svatbách mi vždycky říkaly, že teď jsem na řadě já, začal jsem jim to na pohřbech vracet a je klid :-D já ten půl rok myslela na zklidnění... za půl roku se organizmus vyrovná se stresem a jinýma blbinama, takže po půl roce si myslím, může být (psychologicky) připraveno... víte? :-) já jsem furt nemocná, včera jsem byla na oděrech, ve čtvrtek jdu zas...pak 8. na vyšetření cukrovky.. snad je to jen lichá doměnka .-(
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsem na odběrech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-ani ti doktor nenaznačil, co ti vlastně je? držím palce, ať jsi brzo ok ;-) To půlroční volno před otěhotněním bych brala, je pravda, že psychika hraje velkou roli. Muchomirka-taky bych nejraději nechala svoje staré kosti válet doma na gauči, ale roste mi prdel ]-( ]-( , tak si ten gaučík dopřeju až večer za odměnu ;-) .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, ještě k těm mrňousům - u nás jediný, kdo prudí, je potenciální tchýně, její oblíbenou větičku "já bych chtěla holčičku" zatím přecházím a nijak nereaguju, ale ... ]-( kdo ví, jak dlouho ještě vydržím, už mi pěkně leze krkem... už několikrát jsem měla na jazyku ať si nějakou adoptuje... jinak já jsem ještě v práci a náladu mi tu zlepšuje medovník, ale večer se budu muset taky vrhnout na nějaký sport nebo se brzo rozpadnu... Na spinning jsem taky dřív chodila, bylo to kousek od firmy, ale teď se přestěhovali na 2 konec města, tak to už je horší, dojíždím busem a k nám už pak večer nic nejzdí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aaa to si dobra ze se donutis ja sport nesnasim to radsi nezeru jo a prdel? tak ta roste taky :-D
Odpovědět
jojo, u nás se taky třásli na mimčo jen někteří ;-), ale vždycky jsem říkala, až bude tak bude. ale už jsem na to byla taky alergická.
Odpovědět
Sabca13, poslal jsem ti na mejlík tu fotku, snad nespadneš ze židle :-D
Odpovědět
jé, mně vypadlo"a", já nejsem chlap :-D chtěla jsem napsat poslala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že je to všude stejný. Nás se všichni ptali, kdy bude svatba. Když jsme se vzali, říkali jsme si, že konečně budeme mít klid. A ono houby. Teď se nás ptají, kdy bude mimčo. Nejvíc mne dojala teta, která se mi už dva měsíce po svatbě snažila promluvit do duše. Že prý když nám miminko nepůjde, tak se máme obrátit na odborníky. Přeci jen už mi bude skoro třicet a manža je ještě o pár let starší. :-D Ale jak jsem psala včera. Začíná mne chytat panika, že jestli chci děti, tak to musí být co nejdřív, takže ...
Odpovědět
Profilova fotka
Sabco: Tak ať už Ti konečně řeknou, co Ti je a hlavně ať je to něco banálního a dobře léčitelného!!! Můj kamarád takhle běhal po doktorech tři měsíce než mu řekli, co mu je.
Odpovědět
novako, "větve" tady mě přesvědčily, že můj gynekolog buď požil nebo nedostudoval :-) takže nešil, jestli to chcete, tak to udělejte, ale jenom kvůli tomu, že se blíží třicítka... sama víš, jak to cítíš a stejně to uděláš podle svého, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
To není šílení, ale prostě si tak říkám, že do nekonečna se to odkládat nedá a jednou je třeba to rozhodnutí udělat. ;-)
Odpovědět
to máš pravdu. takže jestli to tak cítíš, koč na manžela :-D teď to trochu shazuju
Odpovědět
Ahojky holky, taky se hlásím do těchto let ;-) Su říjen 76 :-) , nějak už na BRMS nechodím, holt je pro mě teď aktuálnější MK ;-) Tuhle tému jsem objevila dneska náhodou =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pepi, to mi povídej s tím věštěním z koule ohledně otěhotnění, já bych musela být doma už přes 2 roky ]-( . Sabi, ať ti dopadnou testy OK.
Odpovědět
Ahoj taky se hlásím mezi "větve", jsem srpen 76.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak to jsi se vdávala také těsně před "třicítkou" ;-) . Téééda, nás větví už tady je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, dělají mi všemožný testy, včetně na cukrovku :-( fsvojap: já bych jí to řekla :-D mě spinn neba, začnu zas ty irský tance, to bude fain! :-) kacka.va: dívala jsem se na tvoje fotky, jsi moc pěkná nevěsta :-) aaa: máš překrásný šaty, taky ti to moc slušelo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jako si snáma zahráváš :-D nebo mám vidiny :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Také jsem si myslela že už blbnu :-| . Ještě že jsou větve už na světě ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?