Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasněěěěěěě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co dělají zralý ženy teď večer? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já sedím, popíjím vínko, jedním okem čučím na vyvolený, druhým okem do pc :-) , manžílek maká, tak užívám večer, snědla jsem hromadu sushi.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, tak to jsme na tom skoro stejně... jenže ležím, protože jsem nemocná a nemám vínko... tak to jdu hned napravit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
S čím marodíš?
Odpovědět
Profilova fotka
ani nevím... už se mě to drží dlouho.. asi chřipka :-) ale má to stejný průběh, jaký jsem měla před 10-ti lety s mononukleozou...furt se mi to vrací... kašel, rýma, bolení v krku...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to si dej raději slivovici s medem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
slivku nesnáším, nemůžu ji ani cítit!!! já se vožeru z vínečka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já slivku ráda, ale je to zabiják :-D . jsem zvědavá, kdo vypadne z vyvolených...
Odpovědět
Profilova fotka
Dan, prosím, Dan... úplně ho nesnáším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlasuješ? Já ne, ale taky ho nemusím. Ježíííš, jak pláče.... No, to je něco. myslíš, že to hraje?
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že se do té šiše fakt zamiloval a došlo mu, že si to po"ral...ale jinak to, že je upřímný a skvělý hraje na stopéro... já čoveče sms poslala, i když to nikdy nedělám... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nevím..., možná mu došlo, že si neměl hrát na chlapa a že vypadne, to je drámo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Měl si vzít Ivu, když se chtěl vrátit. Je tam hrozný rozdíl v počtu hlasů, jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
s ivou by neprošel, dívala jsem se na vv stránky a ona tam má nejvíc hlasů, pak Dominik a pak Milan, Juli, Nancy, Veronika a pak až Dan...teď jsem koukala, že dominik předběhl Ivu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Sabča, mononukleozu prodělala v zimě moje skoro švagrová, dodnes musí držet nějakou dietu :-| , to je také zákeřná nemoc :-| . Jinak já vůbec nelituji, že jsem se pro vdavky rozhodla v tomto věku, naopak, jsem tomu ráda. Dá se říct, že mě to ani dřív nenapadlo. Možná by jsme se nevzali vůbec, ale nějak jsme to přehodnotili, když se nám dlouho nedaří počít mimčo. Ale určitě sňatek je něco krásného a přirozeného, prostě to tak má být. Vyvolené 1 jsem sledovala hodně, vv 2 už méně, vv 3 vůbec :-| . Tak přeji příjemnou podívanou:-). Jo, jinak jsem ráda, že nás je tady víc ;-) . Pa
Odpovědět
Profilova fotka
já jedničku docela dost, dvojku vůbec a trojka mě docela chytla :-) já bych řekla, že je nás tady většina, ne? :-D teď sedmdesátý ročníky rodí a berou se...jo, Husákovi děti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to jsou nejkvalitnější ročníky ;-) . Ale musím přiznat, že se mi moc líbí fotečky mladých nevěstinek, je to prostě nádhera, je na nich leckdy vidět ta bezstarostnost a svěžest x-) , kdežto já jsem někdy hodně vyčerparná - nejvíce pracovně a cítím se strašně 8-( .Každé má své pro a proti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že i ty mladé nevěstinky jsou unavené a vypadají vyčerpaně ;-) mě se líbí fotečky všechny.. nejvíc jsem se nasmála svatbě nanečisto... to byl masakr!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Néééé, já nemyslím únavu ze svatebních příprav, tu má samozřejmě každá ;-) , teda skoro. Já jsem to myslela trošičku jinak ;-) . Kdo měl svatbu na nečisto???
Odpovědět
Profilova fotka
já taky nemyslela svatební přípravy :-) mrkni na album: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, jsem to spíš psala podle mých momentálních pocitů, a cítím se fakt hrozně, nakupilo se toho na mě poslední dobou víc a já se tím musím prokousat, tak že to určitě půjde vidět i na těch fotkách. Ale co, hlavně že nás oddají ;-) :-) . Ten odkaz, to má být svatba nanečisto???? Co to vlastně znamená? Nějak nejsem v obraze :-.
Odpovědět
Profilova fotka
holka slavila 30, tak jí udělali svatbu nanečisto :-) já vypadám taky děsně..ale stejně jsem vypadala, když mi bylo dvacet a měla jsem mononukleozu :-) nějak mi to nepřijde...
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Sabi - tos skončila :-D :-D :-D ty mi budeš pomloivat Dana i tady.jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarinko: nešmíruj mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem ti v patách 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, cenzorko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dost dobrý nápad :-D , já mám 30 příští rok v květnu ;-) . Ale je to fakt originální nápad. Tak už do toho můžou jít naostro :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
jj, nasmála jsem se... napřed jsem si říkala, že je to dost podivná svatba, ale zas - každý podle svého :-) a pak to tam vyklopili....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý nápad to určitě byl, hlavně když si to užili ;-) . Třeba to tady trochu popíchnu, ale myslím si a stojím si za tím, že z takových věcích by se moc legrace dělat neměla. Jednou z pitomosti, ani nevím co mě to napadlo, jsem asi před 4roky řekla příteli, že jsem těhotná, chvíli jsem to vydržela nevyprsknout smíchy, byl hrozně šťastný atd, ale v tom jsem to nevydržela a vyklopila jsem pravdu. Nechápal. Teď bych si za to nefackovala, protože děti přirozenou cestou mít nebudem. Tehdy jsem to samozřejmě netušila. Neříkám, že to je tím, že jsem si tehdy z toho dělala srandu, ale.... . Nejsem věřící ani nějak zvlášť pověrčivá, ale určitě zvyky, třebas ty svatební ctím.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?