Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ona se na třicítku netěší...štve ju to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak netěší? třicítku ještě může se vší parádou oslavit, co bude dělat, až jí bude čtyřicet?? :-D :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - ve čtvrtek v noci, to víš že se neskutečně těším, dobít potřebuji ;-). To je fajn že budeme spát o hoďku déle, hned si skočím přetočit všechny hodiny v bytě ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
asi spáchá harakiri (nebo jak se to píše) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo- :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak to je s tím časem? ze dvou se to posouvá na jednu... nebo tak nějak? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
digi-já celkem ráda balím, když někam jedu, ale nenávidím vybalování po návratu ]-( , všechno vyprat, vyžehlit, uklidit... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Sabča, nééé, ze tří se to posouvá na dvě :-D :-D
Odpovědět
sabca: ve tři si hodinky šoupneš na dvě :-D namíchala jsem si gin fizz, tak pište, ať mám co číst :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, stejně to udělám před spaním, tak je jedno, jestli ze tří na dvě nebo ze dvou na jednu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si nalila pivo a asi brzo usnu :-D . Co budete dělat v neděli, větvičky? Já mám program jasnej, jdu do služby.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo - co to je??? Já jsem totiž akoholový analfabet. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
aaa: jdu s malým do kina - rattatouille nebo tak nějak se to jmenuje... měli jsme jít i s přítelem, ale bude zase workoholčit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já si asi půjdu taky něco nalít, když tu všechny paříte :-D já budu spááááát a pak pojedem za ségrou... pak musím prát :-(
Odpovědět
digi: beefeater gin, tonic, citronek, ledík, brčko - teda já bez brčka, s brčkem nějak neumím pít :-) nějak mi poslední půlrok nic jiného nechutná, kromě vína. a v létě klasika - mojito :-) alkoholový analfabet - to se mi líbí :-D to já nejsem, od 18 jsem dělala po hotelech - recepční, vedoucí recepce a na bar bylo vždycky blízko... :-D
Odpovědět
sabca: tak co leješ?
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - služby ;-) ?! Sloužíš vlasti??? :-D . Né, vážně, jaké je tvé zaměstnání, prosím? :-)
Odpovědět
aaa: tak si pivo nedávej, ať neusneš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gin nesnáááášíííím :-) já dělala často servírku, taky to je k alkoholu blízko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem začala trošku pít až před svatbou a na ni. Jinak jsem byla 100% abstinent, vlastně zase jsem ;-) když už je po svatbě :-) .
Odpovědět
digi, to je dobře, aspoň se tělíčko přichystá na vše krásné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
digi-už jsem to tady psala, jsem recepční v hotelu, děláme dvanáctky (denní-noční), a služba vlasti to rozhodně není :-D , spíš služba hromadě pitomců, občas mám pocit, že si hovádka z celého světa dávají sraz u nás v hotelu a to jen proto, aby mohli prudit na recepci :-N ]-( . gin taky nemusím... tohle období už mám za sebou.. ty jo, když tak o tom uvažuju, nepila jsem to už pár let :-N , ale do toniku si ráda naleju vodku ;-) nebo campari ;-) . tak a jsme zase u chlastu :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
já teda nejsem žádný pijan, ale skleničku si občas dám (fakt jednu) :-D
Odpovědět
aaa: co bys čekala u třicítek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo :-D digi-měla jsi krásné svatební botičky, obdivuju tě, já na podpadcích neumím chodit, na svatbu jsem musela trénovat a od té doby jsem žádné na nohou neměla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já teda podpatky taky téměř nenosím (mám malýho manžu), ale na svatbu jsem si malé vzala :-) mě se líbila nyky, ta měla cvičky, kdyby se vdávala přede mnou, udělala bych to taky, ale to mě nenapadlo! :-)
Odpovědět
aaa: bereš mi to z pusy, taky jsem teď koukla diginy nové fotky :-D já na podpatky zvyklá jsem, nosila jsem je před mateřskou 4 roky denně, ale musí mít širší podpatek, jehly nosit neumím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si šla nalít alespoň vodu z vodovodu, abych tady netrhala partu :-D . Aaa, boty byli fakt hrozně pohodlné, vůbec mě v nich nebolely nohy, až možná trošičku nad samým koncem ;-) .
Odpovědět
digi, ty ostudo :-D dej si do ní aspoň led :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, já jsem si natočila studenou vodu, led nepotřebuji :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?