Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Mucha vidi Lidu v kazdy , ona je do ni ujeta :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Chacha toje blbost moje nej star je Adina :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, držím palečky, taky teď bojujem...je toho na nás moc a nervy jsou na pochodu... ale já vím, že to bude v poho...když chcete, půjde to ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi tak taky preju co nejvic pohody ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-když je za co bojovat, jsem rváč ;-) , ale to ty určitě taky, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
Muchomirko, no musím přiznat, že ta podoba tam přeci jen je. Lída Baarová byla na svou dobu překrásná ženská ;-) . Co dneska ženský děláte??? Já jsem se před chvílí vrátila z Kyjova z kontraktu hraček, utahaná jsem jak pes :-p , a ještě mě čeká úklid ]-( . Ale vše postupně. AAA, to mě mrzí, někdy bývají krize kořením vztahu, někdy naopak:-(. U vás to bude určitě první případ. Ty máš děti???
Odpovědět
Profilova fotka
Děti nemáme. Chtěli jsme letos, ale díky těm problémům jsme to odložili, tak snad příští rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja dneska max pripravim polovici neco k jidlu az prijde z prace jinak neplanuju vubec nic budu odpocivat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mucho-dělám to stejný... za chvilku asi vlezu do pelechu s knížkou, na dnešek jsem toho moc nenaspala
Odpovědět
Profilova fotka
Deti taky nemam a nejak je to pro me hudba budoucnosti porat si to nedovedu predstavit jednou jo ale ted vubec neeee :-D no ja uz v pelechu sem ale s notasem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: jak říká Chuck Norris - ten největší :-D já dělám pořádek pomaličku a systematicky...od začátku po konec a pak zase zpátky, páč jsme bordeláři :-D ale nenechám se rozhodit, když jsem unavená, tak nehrábnu na nic... my chcem děti až tak za tři roky...myslím, že je to akorát...ségra měla první v 35...
Odpovědět
Profilova fotka
bude mi příští rok 35... a chtěla bych mimčo příští rok, uvidíme, jak to půjde nebo nepůjde..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to je akorát :-) já mám příští rok kulatiny 30...hned v lednu, těším se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem únorová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš...v únoru mám druhou ségru...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak všechny větve zase chrněj :-( . V telce určitě také nic nedávaj, tak si půjdu postupně chystat věci na dovču..., nesnáším balení ]-( .
Odpovědět
a to já mám 30 v červnu, už se těším, uděláme prasátko na chatě... a možná tam i něco zajímavého oznámíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mamka mi vždycky říkala májové koťáko ;-) , ale tomu koťátku bude také 30 :-) , jupíííííí
Odpovědět
taky se na třicítku vyloženě těším :-D a budu ji slavit aspoň pět let :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale stejně to strašně rychle uteklo :-( , nějak si začínám víc vážit života :-| .
Odpovědět
digi, to máš pravdu. taky mi připadá, že mi nedávno bylo 18 :-D ale teď, když už mám trošku větší dítě, se zase vracím do svých telecích let :-D
Odpovědět
Profilova fotka
O těch telecích létech ani nemluv, úplně žasnu co ve mě ještě je ;-) .
Odpovědět
digi, vždyť jsme ještě mladé, na takové věci máme právo :-D já musela rychle dospět ve svých 23 letech a chovala jsem se zodpovědně doposud, tak si občas nějakou bláznivinu můžu dovolit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem na vlastních nohou od 17, musela jsem brzy odejít z domu. Bydlela jsem se svým přítelem, ještě jsem neměla ani školu hotovou. Ty jsi se vdala ve 23 a měla baby???
Odpovědět
jo. vdávala jsem se ve 22, za dva měsíce jsem porodila, za dva roky už jsem byla rozvedená :-( ale nestěžuju si, mám šikovnýho kluka a super přítele, který ho má rád jako vlastního. takže kdybych se nerozvedla, nepotkala bych pana pravého a trápila bych se v nefunkčním manželství. co ti to tady píšu, ty jsi čerstvá novomanželka :-D vůbec to nečti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale není mi 22, vím že věk na svatbu nehraje roli, ale když se někdo vdává takto mladý, je přeci jen větší pravděpodobnost že to nedopane. Hlavně že jsi teď šťastná. :-)
Odpovědět
digi jsem. holt první pokus se nepovedl :-) když já jsem si tehdy ani nedokázala představit, že bych šla na potrat. a pak jsem se nechala vmanévrovat do svatby. sice jsem tušila, že to není to pravé ořechové, ale hormony dělají svoje...
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se na třicítku taky moc těším... ale štve mě, že mám narozky v lednu, to se nedá dělat oslava venku :-( sestřenka je má v červnu, řekla, že udělá trachtaci a už o tom nikdy nechce slyšet :-D
Odpovědět
sabca: jak to?
Odpovědět
Profilova fotka
digi-kdy letíte? normálně ti budu závidět, dobiješ se u moře na sluníčku ;-) , já strašně nemám ráda podzim, takové to vlhko, bláto, mlhy... hned bych letěla do tepla, ale bohužel manžel už nemá dovču :-( . dneska budeme spát o hodinu dýl, to je fajn, ne? zvlášt pro mě, vstávám zase v půl pátý, takže vlastně v půl šestý, jupííí :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?