Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
novako-ahojky, tos přesně vystihla, někdy mám z hostů pocit, že si jen potřebují na někom odreagovat svojí špatnou náladu, a často je fakt obtížný se zachovat jako profík a přejít to s úsměvem a přitom si myslet něco o prdeli :-) . přiznávám, že mi několikrát ruply nervy a dotyčného jsem usadila ;-) , nakonec se pokaždé ještě přišel omluvit, jednou i s kytkou :-N . co vlastně děláš? píšeš, že jste zavřeli... to budeš mít celou zimu volno?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvičky, kde se flákáte?
Odpovědět
Profilova fotka
holky potřebuju pomoct s hlasováním betulce... novako: co jste zavřeli? holky, zítra to máme 200 dní od svatby :-D http://www.babyportal.cz/soutez-2kolo/ vandička, mimi č. 65
Odpovědět
Profilova fotka
caues starenky 8-) tak volby bezej uz i tady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasan, bojuju za svoji osudovou ženu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi tak to kdyz je tvoje osudova to se holt nic neda delat zejtra prispeju ;-) dneska sem se nenechala ovlivnit a zvolila sem nejakou usatou Elisku pac vypada fakt skvele x-)
Odpovědět
mucho to budeš jako každej den volit jinak? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já dnes zjistila, že můžu dát hlas více dětem, takže jsem dala i Vandičce i.... :-) : Petr Klíč... to jméno je úžasný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem jaksi mimo... proč a pro koho se tady hlasuje? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
soutěž o nej mimino v kočárku... minulý týden se hlasovalo pro Nelušku a teď oroduji za moji Vandičku... http://www.babyportal.cz/soutez-2kolo/ č. 65
Odpovědět
Profilova fotka
Princez jo asi jo :-D Sabi me to jde jen jednou asi neco delam blbe |-|
Odpovědět
aaa kdyžtak lehce pročti téma Volte Nelušáka, tím to začalo ke konci je přehled miminek v druhém kole co jsou odsud, s beremka nebo z koně ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo, pro nelušáka jsem hlasovala, protože álu znám z diskuze práce na směny-noční
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky hlasovala, to bylo jednoduchý...ten týden bylo jen jedno mimi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
co podnikáte s načatým večerem, větévky? já jsem odpoledne spinkala, mám teď roupa, asi si dám gročík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já koukám na telku a čekám, kdy se mi ozve manža, musím pro něho do práce, čubla jsem mu totiž auti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-a co ty tvoje vyšetření? už jsi ok?
Odpovědět
Profilova fotka
v pondělí bylo jedno - mám písek v levé ledvině, dnes jdu na kontrolu a ve čtvrtek na poslední vyšetření na URL :-)
Odpovědět
Profilova fotka
písek v ledvině? =-) , jak je to možný? držím ti palce, abys byla brzo v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
nějak mě to neovlivňuje, dnes mi doktorka řekne, co s tím....asi začnu chlastat, abych je procvičila :-D
Odpovědět
sabca: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větévky, zámek jsme zavřeli. :-D A přiznám se, že jsem tomu moc ráda. Sabco: Přijeď k nám. U nás teče přes 40 pramenů a 100% se mezi nimi nějaký ten ledviňák najde. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, bábušenky, jdu se huntovat na spinning, večer nahlásím, zda jsem přežila ;-) . sabčo-dej si každý den pivo a budeš jako rybička ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Aaa, já jdu na Sabcu léčivými prameny a ty pivem. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
novako: a kde to je? aaa: když já pivo nesnáším :-( tak chlastám urologickej čas... a našli mi dnes něco v dutinách, v hlavě...tak snad už jsme zánět odhalili :-) ve čt dostanu cílené antibiotika! jo a pivo je prý taky léčivý pramen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem z Mariánských Lázní a k léčbě ledvinových kamenů se užívá např. Karolinin pramen.Ovšem to nic není. V blízkých Karlových Varech mají velice příjemný tzv. 13. pramen - Becherovku. To je pak léčba. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
becher, nee... brr, úplně jsem se osypala... tak můžu na týden přijet? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt ne? Takový beton. No, dobře nebudu Tě trápit. :-D Klidně přijď, ubytujeme Tě v našem polozabydleném paneláčku a denně budeš pít aspoň 2 litry Karoliny (má lehce projímavé účinky, takže to budeš mít veselejší). :-D
Odpovědět
Profilova fotka
super, tak to i trochu zhubnu...teda, já teda asi fakt dojedu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-ty nesnášíš pivo???? nechápu.... :-D , co je lepší v létě na žízeň, než pěkně orosené pivečko..., zrovna jedno popíjím, po cvičení na něj mám strašnou chuť :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?