Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a s tím nesouhlasím!!! Mě štve ségra, ta furt říká, že vánoce jsou jen pro děti, že se dárky dávají jim... ale to není duchem vánoc...dárek je třešnička na dortu - udělat radost!!! ale já mám radost i z toho svetru, jde mi prostě o to, že se každému dá trochu prostoru a pozornosti!!! já vymýšlím šílený dárky... minulý rok to byl lístek do divadla, tento rok to bude hardcore...nebudu to psát, občas tu šmíruje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Digi-letos mi totálně chybí inspirace, co komu koupit... Loni jsme si "nadělili" rekonstrukci bytu. Letos jsme mlěi velkou krizi, kdy jsme nevěděli jestli spolu vůbec zůstaneme a ještě stále to není úplně ok... Vánoce letos prostě moc neřeším. Rodičům koupíme s bráchou pobyt v lázních, loni to mělo velký úspěch a letos si o to řekli znova :-) . Kamarádkám vždycky nějakou maličkost jen pro radost.
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - to chcem udělat tchánům taky, dej typ!!! :-) Holky, koukaly jste na ty adrenaliny? http://www.adrenalinove-darky.cz/cs/d...
Odpovědět
Profilova fotka
Loni byli v Třeboni, lázeňský dům Aurora... Připlatili jsme jim nějaké procedury navíc. Letos chtějí znova na stejné místo.
Odpovědět
Profilova fotka
kolik stojí ubytování a nějaké ty procedury?
Odpovědět
Profilova fotka
Prodloužený víkend stál loni pro dva kolem 7 tisíc s polopenzí.
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, to je masáž :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi, to je dobrý odkaz, úplně mě dostal "den popelářem" :-D , to by mě manžel asi uškrtil.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jsou tam dobrý dárky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Můj manžel na takové "nebezpečné" sporty je jak dělaný, pořád říká, že chce něco takového vyzkoušet. To by asi valil oči. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak můj! miluje adrenalin... jako svatební dar jsme dostali bungee :-S
Odpovědět
Profilova fotka
A ty jsi skočila?????? Fakt????????????????????????????? Já bych se asi posr.... :-( .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ještě ne... já se taky pos....
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D A kdy do toho půjdete? Jestli skočíš, tak se ti budu klanit až k zemi ;-) . Už teď mi naskakuje husina :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mě naskakuje taková kůže, že to ani popsat neumím :-D nechci tam jít, dokud jsem nemocná, takže nejspíš příští rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Před pár lety mne bungee dost lákal, ale teď... Nějak stárnu a lenivím. :-D Anebo možná vidím, co všechno by se mohlo stát. Takže jsem vlastně zmoudřela. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já to skočila v 19 ze Zvíkovskýho mostu, byl to skvělý pocit, ale znovu bych do toho asi nešla, holt stárnu a asi se o sebe začínám bát, i když tandemový seskok padákem do toho bych teda ještě šla pud sebezáchovy zafungoval - zábradlí na Zvíkovském mostě mi je nějak po ramena no a přelejzejte takovýhle zábradlí ve 40m výšce a stát pak za tím zábradlím a vrhnout se do tý hloubky, to na chvilku zapřemýšlíte ... jinak v tý době jsem byla o něco hubenější a když mě upínali do těch popruhů na nohou, tak před mojí mamkou prohlásili, že bych to teda potřebovala ještě víc utáhnou, ale víc že už to nejde 8-) to zrovna teda slyšet nemusela
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap: to je dobrá prča, já bych tam nešla, kdyby tohle řekli... nahlásím raději víc kilo než mám, aby se náhodou nestal malér :-D chci překonat sama sebe a skočit, ale nevím nevím... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo - ve mě teda taky hrklo, když jsem to slyšela, no ale zase tolik volný to nebylo, tak malér snad nehrozil; ale když stojíš na kraji mostu, už za tím zábradlím a rozum ti říká "neblbni, neskákej,..." a ty ho neposlechneš a skočíš, tak pak ta záplava endorfinů nebo čeho vlastně, ta fakt stojí za to 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa: Moc přeji, ať se vám to podaří najít správné řešení!!!
Odpovědět
Profilova fotka
novako-děkuju, snažíme se a pereme se s tím, jak se dá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, aaa, copak tě trápí????? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, celkem už nic, měli jsme s manželem krizi, asi od půlky května a táhlo se to pár měsíců, nakonec jsme se rozhodli, že zůstaneme spolu a makáme na to, aby bylo zase fajn... je to mnohem těžší, než jsem čekala a chce to čas, ale pomalu se to lepší.. :-) já měla dneska zase pekelnou směnu, šéfka i její zástupkyně si vzaly dovču, takže všechny hovínka padali na mojí hlavu.. zítra a v neděli jdu zas, hnus vstávat o víkendu v půl pátý ]-( ..
Odpovědět
Profilova fotka
Caues babizny ;-) Aaa drzim palce at to funguje hlavne teda at si v pohode ;-) s tim stavanim te obdivuju ja bych to nedala :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky houbičko :-) , děkuju. vstávání nenávidím... ale to je daň za to, že chodím do práce jen 14x za měsíc a dospím se v pondělí, až budou všichni otrávení ze začátku týdne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa ja nevim asi ti to rika kazdej ale na ty fotce co mas v pasu vypadas jak Lida Baarova x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé, to mi nikdy nikdo neřekl :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kecas :-D ja uz ti to chtela napsat davno ale vzdycky sem na to nejak zapomnela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Digi tobe to neprijde ze je aaa cela lida? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?