Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvulky! Fsv: Nádhera!!!!! Ale řekni mi, jak jsi dokázala nezmrznout. ;-) Ty úřady Ti fakt nezávidím. Já si vyřídila změnu jména na běžném účtu teprve letos v září, dva roky po svatbě. :-D Aaa: Já myslela, že jste to už vyřešili. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj novako, jak jde život? :-) já ti nevím, ale mě zima nebyla :-) účet snad vyřídím v pondělí i s penzijním, mám to oboje v KB-bohužel, ale budu tam asi hodně nevrlá :-| na žádné úřady už nejdu, nový pas zatím nepotřebuju a řidičák nechám osudu, buď to u případné kontroly projde nebo ne
Odpovědět
Čau holky! K těm úřadům - já byla na družstvu měnit jméno letos koncem června - paní se ptala na datum sňatku - já říkám 1. června, ona o.k., já: ale 2007! :-D A trvalé bydliště jsem si ještě nezměnila vůbec, se mi do toho tak nechce. :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Fsv: Lidušák mi dává zabrat, ale někdy umí být neuvěřitelně sladká. x-) Loony: Trvalé bydliště je super. Musíš mít svolení od majitele bytu, že se smíš nastěhovat. :-)
Odpovědět
Hele, ty o tom něco víš? S mým trvalým bydlištěm není problém (tchýně mi snad souhlas dá :-D ), ale pronajímám družstevní byt a nájemník chce mít v mém bytě trvalé bydliště. Jednak nevím, jestli ode mě potřebuje nějaké potvrzení o tom, že je ten byt můj (a nevím, jestli z katastru nebo družstva) a druhak mě lidi varujou, že mi z toho plynou nějaké závazky. Nevíš?
Odpovědět
Profilova fotka
holky neděste mě trvalým bydlištěm; ještě že stavíme vlastní domek, takže souhlas majitele je jasný :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvuše, hlásím se po lázeňském víkendu, jsem jako nová :-) , bylo to super super super :-) hotel paráda, jídlo dobrý, procedury fajn... užily jsme si to s kámoškou, ještě jsme si připlatili páru, večer jsme chodili do baru na drink a absolutně nám nechyběli chlapi :-D a musím se přiznat... měla jsem po 13 letech rande x-) mám teď týden volno a tak narvaný program, že nestíhám :-D , je mi jako bych se probudila ze zimního spánku a jsem hrozně akční ;-) jako zamlada :-D novako-ahooooj mamino, užíváš si procházky s kočárkem? musím vlézt na koně a podívat se na fotečky, jak ti malá roste loony-ten trvalý pobyt nájemníka se mi nezdá... zkus se někde zeptat. přechodný ano, ale trvalý?
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: to jsi mi udelala radost, ze jsi zase alespon trochu stastna x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
adis-šťastná zatím ne, ale je mi fajn... ať už to dopadne jakkoliv, život jde dál ;-) co nového v dublinu? je tam taky tak "bájo" počasí jako tady-chčije a chčije...? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Loony: Tak jsem zašátrala v paměti a zjistila, že si toho moc nepamatuji. :-) Jen to, že jsem musela na úřad s tchýní, ta musela doložit, že jí byt patří (ale čím to fakt nevím), a pak dát souhlas, že se můžu nastěhovat. A jaké závazky by Ti z toho poplynuly, to netuším, ale řekla bych, že by mohl být větší problém toho člověka pak vystěhovat. Aaa: Jj roste jak z vody. Už má šest a půl kilo a co mne fascinuje asi nejvíc je to, jak se mění. :-) Jinak držím palce ať všechno dopadne pro Tebe co nejlíp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já bych dneska měla pracovat, tak jsme řekla, že budu pracovat z domova, ale moc teda u toho PC nejsem a když už, tak to nemá s prací nic společného 8-) aaa - to jsem ráda, že se lázeňský víkend vyvedl, že jste si to užily :-) to je dobře, že máš teď samé akce, alespoň přijdeš na jiné myšlenky :-) novako - Liduška roste jak z vody, co? tak ať dělá rodičům jen samou radost ;-) taky se musím na koňovi kouknout na fotky
Odpovědět
Profilova fotka
Bafff kočandy x-) , jééé, samé staré známe tváře x-) , osazenstvo se zde asi moc nezměnilo. Nebyla jsem zde ani nepamatuji, co jsem těhu, tak mám plnou hlavu plín... a vůbec Modrého koníka :-D . aaa- co konkr. u tebe nového??? S manžou OK??? A co mimi ;-) ?????? Jinak se mějte všichni krásně, a třeba zase na sebe narazíme ;-) .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
digi - musíš nás tu navštívit častěji, jinak to tu skomírá ;-) holky já už si hoooodně předčasně nadělila dárek ke kulatým narozeninám, který nám až v květnu, neodolala jsme akci SkyEurope, kdy měli letenky za 9EUR a poletíme začátkem června do Kodaně a snad nakoukneme i do Švědska x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvulky :-) loony; já šla kvůli trvalému na úřad taky s tchánovcema a ty museli doložit (tuším, že výpisem z katastru nemovitostí a kupní smlouvou), že je ta nemovitost jejich. Pak jsme tam vyplnili nějaký jejich formulář a bylo to. Nejsem si jistá, jestli k tomu byl nutný i kolek...to už fakt nevím :-. novako; Lidunka je nádherná x-) aaa; ty jsi zvíře :-D . Ale jen tak dál. Hlavně nemít čas přemýšlet :-) jéé digi ještě žije :-N ? Černý puntík za absenci nedostaneš, protože jako mamina máš omluvenku ;-) fsv; teda takový dar bych si taky nechala líbit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já už si dnes zařídila změnu jména na účtu, karty jsem si nechala na původní jméno, jinak bych prý musela platit za vydání duplikátu :-| takže to nejdůležitější je vyřešeno a změněno ;-) koch - já s tím manžu otravovala dost dlouho, až nevydržel a řekl, ať si něco objednám k narozeninám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
digi-nazdááááár :-) , mimčo se u nás nekoná, naopak - ve čtvrtek jsem dostala rozvodové papíry, takže tím je to zřejmě jednou pro vždy vyřešeno. nebudu to tu vypisovat, napíšu během týdne na Dámu, o co jde a jak to probíhá.
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: tak nakonec prece ;-( chjooooo |-| drzim palecky, aby to probehlo co nejrychleji, aby to tolik nebolelo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
adis-děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv; mě to s tou kartou v bance i doporučila ať jí zbytečně neměním. Koncem příštího roku mi totiž budou dávat novou a pak bych měnila zbytečně znovu, takže jsem na kartě taky ještě postaru :-) . Tak to já MM spíš ukecám na nový šatník, než na eurovíkend :-N aaa :-( . Ach ti chlapy |-| . Hlavně, že tu nejhorší fázi už máš snad za sebou. I když to určitě bude bolet ještě hodně dlouho, tak ty jsi silná ženská a i s pomocí super kamarádek, které tě v tom nenechají a neustále se tě snaží zaměstnat, tak to nakonec překonáš a bude líp. Myslím na tebe a držím pěstičky beruško :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch - tak to MM je k cestování docela svolnej, ale on ještě netuší, že jedem v březnu do Říma :-D aaa - taky držím pěsti, ať je to co nejrychleji vyřešeno
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju vám větvičky moje ušatý. :-) :-) :-) Myslím, že jsem z nejhoršího venku a navíc vím, že já jsem udělala maximum. Ozvu se, až budou nějaké novinky. Budu muset řešit bydlení, ach jo...
Odpovědět
Péťo, to jsem ráda, že to celkem zvládáš. ;-) Jsem měla docela obavy. :-| No kdyby něco, tak víš kde se svěřit. ;-) Jinak jsem byla konečně na úřadě ohledně trvalého pobytu pro nájemníka a prý pro mě z toho žádné povinnosti nevyplývají. Kdybyste to některá musela řešit. ;-) Jenom musím doložit smlouvu s družstvem. A copak já vím, kde jí po stěhování mám? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa: To mne moc mrzí. ;-( Držím palce a myslím na Tebe!!!! Hlavně ať je to brzy za Tebou a Ty budeš moci začít znova.
Odpovědět
Profilova fotka
Koch: Díky. x-) S kartou jsem to udělal úplně stejně. V bance jsem změnila jen jméno na účtu a paní na přepážce napsala jen poznámku, že novou kartu mají vydat na nové jméno.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mě v bance nejvíc dostal nový podspisový vzor, 2 políčka - v každém je samopzřejmě podpis jiný (i když na stejné příjmení) , a stejně už se nikdy nepodepíšu podobně, podpisový vzor u mého účtu mám naprosto zbytečně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsv, to mám úplně stejně :-D . Když chtějí někde u placení kartou podpis, tak automaticky vyndavám občanku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kozičky rohatý, kde se touláte???? Venku je krásně, vzpamatovávám se ze včerejší dámské jízdy a záplavy bublinek :-D a přemlouvám sama sebe jít večer na spinning. Mám pak sraz na véču-svatomartinské posvícení, tak že bych měla lepší pocit z toho, co všechno tam sežeru... :-D :-D Kachnička, husička, zelíčko, mňam mňam..... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, ahoj větvulko....teda ty jedeš :-D . Užij si to a nech mi jedno stehno jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky ;-) aaa - koukám, že jsi to vzala za správný konec :-) to je dobře mě kachnička ani husička nic neříká, tak si dej i za mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, můžu se k vám taky přidat do diskuse?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?