Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ta manžel takto kontroluje? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
trip - to byla "kontrola" toho, jakým příjmením se představím a obstála jsem, ale teď jsme v práci podepisovala nějaké faktury a tam jsem stejně pořád psala jméno za svobodna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja problém s predstavovaním nemám, ale ak ma niekto osloví starým priezviskom, tak si to veľakrát ani nevšimnem. pri podpisoch som sa ešte nepomýlila, ale nejde mi to tak ľahko, aj keď som si to dopredu nacvičovala. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no teď tu mám další věci k podpisu, ten původní podpis už jsem měla tak vypsaný, že by z toho to jméno nikdo nerozluštil, ale teď to bude písmo jak u dítěte v 1.třídě, já totiž už "psace" moc nepíšu, když už tak hůlkovým, aby to po mě lidi přečetli 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, občas vám sem vlezu, co říkáte? ;-) všude samý dvacítky...to je děs:))) doplňím vám 70. léta dobrým ročníkem 79
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sijen, vítám tě mezi námi, já jsem taky 79 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap, gratuluju a přeju hodně štěstí! stejně jako vy měla svatbu i kolegyně v práci.. my to taky máme za pár.. zvažujete nějakou svateb. dovču? my pojedeme asi na jaře.. Rychleb. hory
Odpovědět
Profilova fotka
sijen - my vyrážíme teď ve středu na líbánky, letíme přes německou CK na 15dní do Dominikánské republiky x-) kde vlastně budete mít svatbu?
Odpovědět
fsvojap, přišla jsem jenom kvůli tobě a jestli sem dáš fotky, přijdu se juknout ještě i na ně. Pavli, hrozně moc gratuluju, přeju vám hodně lásky, ať vám svítí jenom sluníčko... hodně štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak fsv už je asi někde na letišti a čeká se svým miláčkem na odlet za hranice všedních dnů x-) . Posílám alespoň na dálku přání šťastné cesty a ať si přivezete zpátky jen samé krásné zážitky...podle počasí venku utíkáte právě včas ;-)
Odpovědět
kochanski, mas skvely nick. kebyze nemam svoj, tak ti tvoj ukradnem :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
shaarka dík ;-) ...a raději Listera nebo Rimmera? Já teda radši velký nozdry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
najlepší je Kocúr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebo Kryton :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krytona som mala zo všetkych najmenej rada :-) ostatní majú každý niečo do seba.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jestli můžu tak se taky přidám. Ročník 79 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj brumdinka :)
Odpovědět
Profilova fotka
trip: Aahoj, tuhle diskuzi sem nedočítala, co řešíte?
Odpovědět
Profilova fotka
naposledy sme spomínali na seriál červený trpaslík :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau větvuše, já vás zanedbávám :-N fsv-tak šup sem s fotkama x-)
Odpovědět
A já se právě vrátila ze skoro čtrnáctidenní dovolené a ani není co dočítat. :-( Péťo, ty pořád ještě nemáš noťas a doma pořád nic vyřešeného? To je na hlavu. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, co nového? Já jsem po dovče nějak rozlítaná, tak sem ani nestíhám moc nakukovat. Navíc začíná teď v práci zas hektické období číslo 2 :-S Ale všimla jsem si, že jsou tu nové tváře...tak srdečně zdravím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj koch. u mňa nastala tiež hektika, ale to preto že som marodila a teraz riešim jeden ťažký prípad.
Odpovědět
Profilova fotka
Aký trip?
Odpovědět
Profilova fotka
koch - menšie naťahovačky s pozemkami. hádam sa to vyrieši k spokojnosti všetkých. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jéje, tak to přeju pevné nervy
Odpovědět
Profilova fotka
koch - no, jedno riešenie sme našli, len sa zas všetko termínovo poposúva. ach jaj. dúfam, že to výde.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvule, noťas bych měla mít v pátek. u nás je stále kyselo, tak sem ani moc nechodím, nemám nějak náladu ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: ahoj ty vetvicko nase usata :-) tak konecne zase budes online, uz aby ty mraky vsechny presly, vid? ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?