Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vetve vetve, koukam, ze uz se tu pomali schazime jako za starych dobrych casu x-) x-) x-) x-) musime neco spachat at je nejaka prdel :-D :-D :-D takze ja jsem taky pro ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adis - a ty se vracíš do ČR?
Odpovědět
Profilova fotka
adis bude virtuální host :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, že mě to hned nedošlo 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch: virtualni host :-D :-D :-D jj, jeste nejaky ten patek jen virtualni :-| ale za rok touhle dobou uz snad neee x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Adi, tak to už se těšíme až tě opijem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch: jeeejda, to se zae dozvite veci, az se budu cervenat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, že se chci pochlubit novýma zážitkama.... A taky jsem nový noťas ještě nepolila ani vínem ani metaxou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: ty zvire :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adis-ty zvííííířeeeeee :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: ja jsem jeste maly zviratko oproti tobe 8-) mas volny vikend?
Odpovědět
Profilova fotka
adis-nemám, mám tři denní, ale neva mi to, nikde žádný vedení a všechny tři směny s fajn kolegyní ;-) a zvíře jseš pořádný :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aaa: poradny zvire, jo?? a to me jeste neznas osobne, ani nechci vedet, co budes rikat, az me teprv poznas :-D :-D :-D :-D ikdyz pravda, na jojo nemam ;-(
Odpovědět
holky, do toho: http://www2.rozhlas.cz/daruj_hracku/p...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zvířata :-) ....koukám, že jste zalezlé v norách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvuše, já nejsem v noře, ale neustále v práci :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvuldy, já bych nejradši do tý naší nory zalezla, ale když mi si jí teprve budujeme 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, tak to nezávidím :-S . Ale určitě už je na obzoru zas nějaký volný den na lenošení ne ;-) ? fsv, taky bych si ráda zalezla do naší nové, dvoupodlažní nory, ale kdo ví jestli vůbec někdy bude stát :-| huráááá, už je pátééék. Nevím jak Vás, ale mě to v poslední době v práci pekelně nebaví a vždycky se nemůžu dočkat víkendu :-N |-|
Odpovědět
Profilova fotka
koch - tak to mi už dvoupodlažní noru budejeme a vypadá to, že příští rok i zabydlíme 8-) na pátky já se vždycky těším, ať je v práci blázinec nebo klídek; ještě víc se těším na ten příští pátek, resp. víkend, to vyrážíme na advent do Rakous x-) aaa - tebe v té práci udřou, až bude zase volno, tak si to musíš pořádně vychutnat, třeba zase nějakou dámskou jízdou ;-)
Odpovědět
anebo pánskou ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsv, jééé taková vánoční Vídeň musí být úžasná x-) . Nechceš mě přibalit do kufru :-D ? loo :-D :-D . Ta by se aaa možná zamlouvala víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, máte pravdu, aaa by byla určitě pro pánskou ;-) koch - Vídeň je určo úžasná, ale tu si necháme na příště, teď to vypadá na Salzburg + německý Berchtesgaden, solný důl, Königsee, návštěva palírny s degustací ... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
téda fsv, to budete ideálně naladění...hlavně z té palírny :-D
Odpovědět
Jé já bych si taky někam jela orazit, ale musela bych se tam nějak přenést jako Harry Potter. Mě už se nechce ani sedět v autě. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
loony - tak to já si to v tom buse klidně odsedím, každý den to trénuju cesto do a z práce, tak abych to nevydržela kvůli adventu v Salzburgu ;-) :-D koch - na tu palírnu jsem zvědavá, kdoví co tam pálí za utrejch :-D píšou to jako úvodní bod programu, tak abych pak z toho dalšího programu taky něco měla 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je teda od nich pěkně nefér, když Vás ožerou hned na začátku :-D . Asi chtějí, abyste do autobusu zase vystřízlivěli ;-)
Odpovědět
My měli kdysi na vejšce v rámci výuky praktická cvičení na degustaci vína. Jelo se asi dvě hodiny na vinici a samo zase dvě hodiny zpátky. :-D To neměli dělat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
"...no já teda navrhuju, abysme je zkraje hned vožrali..."
Odpovědět
Profilova fotka
loony - tak já jsem si teda školu zvolila nějak špatně, nás v rámci výuky na vinice neposílali ]-( 8-)
Odpovědět
No to sis tedy vybrala špatně. My byli na vinici, v pivovaru.. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?