Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adis-ahojky x-) ono to nějak dopadne, já jsem rváč, nevzdávám se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky vetvule, kde vsechny vezite, za tyden ani jedno pismenko....
Odpovědět
Profilova fotka
já vězím v práci... teda teď vstávám, měla jsem noční a jdu na další jak se máš, adis?
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: tak ja vezim doma, mam volny vikend x-) vecer jdeme ke kamosce slavit narozky, jinak noveho nic =-) nevim jestli je to dobre nebo blbe |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky moje větvulatý, tak jsme se včera vrátili z líbánek, naprosto dokonalý x-) x-) x-) těžko se mi teď bude vracet do pracovního procesu, nebyla jsme tam hodně dlouho 8-) holky na svatební fotky koukněte na honzaapavla.rajce.net je jich tam moc, musím to nějak probrat, ale před odletem jsem na to neměla čas; to jsou jen z našeho foťáku, od profíka je ještě nemáme, holt dovča byla přednější 8-) až budu mít víc času, tak snad vytvořím i nějaké svatební album tady jinak vítám nové tváře :-) aaa - u vás pořád ještě nic moc :-( doufám, že se to co nejdřív urovná adis - včera jsme byli kousek od vás, cca 10km :-D 8-) ale nad Irskem bylo zrovna zataženo, tak jsme se kochali až pak nad Anglií, tam měli zrovna hezky bez mráčků
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvuše, konečně se tady ukázaly staré dobré tváře ;-) fsv-vítej zpátky, těším se na fotky, i jojo se ptala, jestli jsi je sem už dala já to mám doma blbý :-( , nebudu to tu ventilovat, až se to nějak rozsekne, dám vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek aaa, na fotky koukni na rajče, tady to s albem nevidím moc dobře, nechce se mi ty fotky zmenšovat, zabralo by to moc času ;-) pak tam přidám i fotky z líbánek, teď jsem je stáhla do PC, máme jich přes 1000 8-) tak něco vyberu a dám to taky na rajče; ještě pořád jsem přeorientovaná na jejich čas, ale už musím zalehnout a zase se přepnout na náš středoevropský a v pondělí to bude v práci hodně krušný... jojo - posílám mega pozdrav :-) dobře, že mezi nás zase nakoukneš, to určitě kvůli mě, viď x-)
Odpovědět
Profilova fotka
na rajče vlezu, ale doma, tady v práci mám zbržděný pc :-| jojo pozdrav vyřídím, ona sem asi nakukovat nebude... leda by jsi sem dala ty fotky ;-) ale písnu jí, kde je najde :-) užívej novomanželský život ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele, tak jsem to zkusila a na rajče se vůbec nedostanu... prý probíhá údržba systému ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap: moooocinko vam to sluselo, koukla jsem jen na par fotek, jste krasny par x-) x-) x-) x-) tak co nejjednodussi zarazeni zase do pracovniho procesu ;-) aaa: t jsem rada, ze uz je nas tady zase vic starych popraskanych vetvi :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvuldy, tak zařazení do pracovního procesu zvládám horko těžko, jsem po té dovolené v pracovni krizi, musím občas odskočit na beremko, trochu se odreagovat ;-) včera večer jsme si konečně vyzvedli fotky od profíka, vypadají moc dobře, i když já se tam občas mračím a myslela jsem, že jich bude víc :-( na sobotu chystám sraz se ZŠ a třetina lidí se mi ještě neozvala, sakra člověk se snaží a ani žádná odezva ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
fsv-koukala jsem na fotky, mooooc hezký, byla jsi nádherná a měla jsi krásnou kytku, já miluju oranžový růže :-) pracovní krize přejde, neboj, to je jen šok z návratu do reality.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aaa - díky za pochvalu, měla jsem hodně podobnou kytičku jako ty ;-) jestli chceš, můžeš kouknout na rajče na fotky z dovči, teď jsme tam nějaké dali
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - teď už můžes jojo informovat, že tu mám svatební album ;-) je to z fotek od profíka
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvulky :-) v poslední době Vás tu nějak zanedbávám, tak se omlouvám |-| :-N fsv- konečně jsem jukla na Vaše fotky...byla si fakt úžasná nevěsta a konečně taky vím, jak vypadáš :-D . Až bude chvilka, juknu na to rajče, abych se pokochala ještě víc. A hlavně už se nemůžu dočkat fotek z dovči, protože Karibik musel být naprosto úchvatný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj koch, dovča už je taky na rajčeti a bylo to fakt úžasný, i přesto, že jsme přijeli po 4denní bouřce, nebylo pořád jen azuro a bylo tam plno italských občas dost nesnesitelných "ragázů" já když dřív slyšela "Karibik", tak jsem věděla, že je to určitě neskutečně krásný, ale pro nás něco nedosažitelnýho, ale přes Němce je to celkem v pohodě, jsme teď s manžou namlsaný na neskutečně čistý moře, který se prostě nikdy nezkalí... no teď už jsme zpátky ve všední realitě, práce nicmoc, nějak se mi nedaří no tak chci zase utéct alespoň na nějaký adventní zájezd do Rakouska ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kozičky :-D , jdu vás pozdravit, zítra jedu na firemní akci do sklípku :-) :-) fsv-na karibik kouknu, alespoň se ohřeju... jojo tě pozdravuje a moc se jí líbí vaše fotky, poslala jsem jí odkaz na mail. prý jestli prozradíš jméno fotografa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj aaa, taky jojo pozdravuj; fotograf je p.Bursík z Votic, www svatebni-fotograf cz po referencích od nevěst tady jsem ani nečekala, že bude mít takový nápady (viz.lavička...), jen mě mrzí, že jsme nestihli víc fotek v místě hostiny (fotky na dřevěném můstku a dál), přijeli jsme tam dost pozdě - "oběd" byl od 15:30, pak se začalo hned tancovat, pak dort... a najednou už bylo venku celkem šero :-( říkal, že na fotky už je blbý světlo, ale pár jsme jich tam udělali
Odpovědět
Profilova fotka
fsv, tak jsem konečně jukla na ty fotky z dovči a je to vážně nádhera...prostě ráj na zemi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch - to je fakt ráj na zemi x-) o to horší návrat, tam když vidíš tu jejich náturu, klídeček, žádný spěch, žádný stres, pořád úsměv :-) a pak přijdu do práce a bum - honem honem, zařídit tamto, tohleto, to nestíháme, támhle problém, tuhle problém... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvuše rohatý, koukám, že tady už nastal zimní spánek, nikde ani noha :-N . Co všechny vyvádíte??? Pochlubte se, jsem zvědavá.... Já jedu s kámoškou na dámský víkend do Poděbrad, válečka v bazénu, ve vířivce, kosmetika... Večer do baru... Už se tam vidím. Frčíme odpoledne. U nás doma žádná pozitiva, jsem sama a nevím, co bude. Ale myslím, že to nejhorší období mám za sebou a začínám celkem užívat ;-) .
Odpovědět
Péťo, to je dobře, že si užíváš. Když uvidí, že se ti bez něj nehroutí svět, že jsi v pohodě, tak začne litovat.... Ten víkend ti docela závidím. Tak ho pořádně využij. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větévky :-) Peťul, super nápad s tím víkendem...taky bych se nechala takhle rozmazlovat x-) . Já zas měla pozitivní naladění včera večer. Byla jsem s kámoškou v kině na Mamma mia... a takový balzám na duši už jsem dlouho neviděla x-) . Takže Peťul, kdyby bylo v Poděbradech kino s tímhle filmem můžete se jít s kamarádkou taky naladit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvičky, aaa - ten víkend si užij, musí to být super relax x-) já vůbec netušila, že je to u vás až tak špatný ;-( to je mi líto, ale jestli už si v poho, tak to je dobře a teď si užívej plnými doušky koch - ještě si mi neporeferovala o Sardinii, jak bylo? my vyrážíme víkend 6-7.12. do Rakouska na advent, už se strašně těším, my to plánovali už několikrát a vždycky to nevyšlo, ale teď už je objednáno a zaplaceno, takže už se můžu těšit, jak tam budeme nasávat vánoční atmosféru x-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv; Sardinie byla super a nádherná...jen bych příště zvážila obsazení zájezdu ;-) . Na můj vkus to byla dost adrenalinová dovolená o kterou se postarali jednak salámisti Italové (na relax jsou super, ale běda jak od nich něco potřebuješ třeba úředně :-N ) a pak i některé účastnice zájezdu. Navíc jsme tam zažily i dost nepříjemnou zkušenost, když nám ukradli foťák :-S . Takže fakt nemůžu říct, že bych si tam nějak zvlášť odpočinula, ale na druhou stranu to byla poučná dovolená a Sardinie jako taková je fakt úžasný ostrov a jela bych tam klidně znovu ;-) Jé advent v Rakousku x-) . Já bych chtěla vidět vánoční trhy ve Vídni, ale od nás je to trochu z ruky...tak třeba letos překecám manžílka konečně alespoň na ty drážďanské :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch - takže trochu vzrůšo ;-) a co účastnice, já myslela, že jste jeli dobrá partička, i když ono až v nějakých vypjatých situacích poznáš, s kým máš vlatně tu čest :-| a s foťákem to je teda nepříjemné, hlavně na dovče, když už máš nafocené vzpomínky :-( to ukradli přímo tobě? my máme novou zdrcadlovku a manža se o ní na dovče taky bál, ale tam to bylo naštěstí v pohodě takže Sardinie jako ostrov super, jo? to ráda slyším, už mám doma průvodce od Rough Guide, doufám, že nízkonákladovky tam budou ještě lítat než se rozhoupem a vyrazíme tam ;-) v Drážďanech to taky musí být nádherné, tam ta CK taky dělá zájezd, i s Popelčiným Moritzburgem, ale to si necháme asi až na jaro/léto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv- to sice jinak dobrá partička je, ale jedna kamarádka je teď celkem čerstvě po rozvodu a ačkoliv to vypadalo, že už je v pohodě, tak není. Což se ukázalo, když v určitých situacích reagovala nepřimněřeně emotivně :-| . Ten foťák ukradli ségře a sice to nebyla zrcadlovka, ale byl dost drahej ]-( :-( . Každopádně nám to docela pokazilo dovču, ale prostě hajzlové se najdou všude. Jděte do toho...Sardinie je fakt krásná. Možná by to šlo zas přes Němce. Přímých letů tam moc není, ale my to vzaly nejdřív do Milána a pak až na Sardinii. Taky se tam hodně jezdí trajektem. Jo a určitě půjčit min.na pár dní auto, protože ten ostrov stojí za to objevování stejně jako třeba Madeira :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch - já bych hnedka jela na Madeiru i na Sardinii i na milion dalších míst ;-) 8-) je pravda, že hajzlové jsou prostě všude, nás - teda hlavně kvůli mě - málem okradli v Barceloně, chytře jsme si sedla na lavičku s batohem na zádem a listovala v průvodci, manža lítal po parku za nějakýma papouškama a najednou kouká, že se mi někdo hrabe v batohu ]-( ]-( naštěstí nic vzít nestihl, teď už jsem opatrnější holky mě tak rozčijujou ty uřady a instituce, kde musím hlásit změnu příjmení ]-( ]-( občanka OK, ale nechala jsme se na fotku vyfotit s brýlema, to bylo v pohodě než jsme si šla měnit řidičák, paní na ty doklady pořád koukala, pak na mě, já brýle na očích a ona, že jestli je normálně nosím a jestli s nima řídím... bohužel jsem nic netušíc řekla, že jo :-| ona že bych měla mít napsanmé v řidičáku "brýle nutné", k tomu, aby to tam napsali, musí mít papír od lékaře... takže asi budu do prvního konfliktu s policií jezdit na starý řidičák v Allianz vše výřídí jednoduše mailem, ale v KB mě musí vidět osobně, navíc s úžasnou otevírací dobou 8h30 až 17h, která se přesně kryje s mojí prac.dobou ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
fsv asi tak nějak :-D . Třeba takový Nový Zeland, Norsko, ještě jednou Irsko, Provance, Bora Bora.... nemáte někdo tiskárnu na peníze :-N . Tý jo, tak ten batoh by mě asi taky nenapadl :-. to mi povídej s těma dokladama...jsem zpětně silně zvažovala variantu nechat si své příjmení, abych nemusela tohle martirium podstupovat, když MM nemusí měnit nic ]-( .Teď mě navíc nas... při volbách. V rámci změny dokladů jsem musela nahlašovat i změnu trvalého pobytu, který už jsem chtěla na nových papírech mít. Takže v OP, řidičáku, pase, pojištění... mám uvedené už nové bydliště, ale volební lístky mi přišly na starou adresu, ale nové jméno :-. ]-( ?!?. To jsem fakt nepochopila. Ještě, že tam stále bydlí mamča. Asi to tam nosí ze zvyku nebo co.
Odpovědět
Profilova fotka
to já už se teď děsím toho, až dostavíme domeček a já budu zase všechny obcházet, že jsme změnila adresu ]-( ]-( asi ten řidičák nechám až s tou změnou bydliště, ta bude výhledově příští rok, protože naše obvoďačka tráví mnohem víc času vykecáváním s důchodcema než prací a kdoví, jestli jsem jí vůbec tenkrát donesla papír od očaře, že nosím brýle; na úřadě mi rovnou řekli, že ten papír musí být jedině od obvodního lékaře... no nejhorší srážka je fakt s blbcem ]-( s těma volebníma lístkama to je divný, to jsi měnila adresu v rámci 1 města? kdo ty lístky rozděluje, že věděli nové jméno, ale adresu ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?