Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap: lidi jsou ruzni :-| mne by to bylo uplne fuk, kdyby nekdo z rodiny mel stejny prstynky, no tak co, spis bych mela radost, ze se libi i nekomu jinemu....ale nekomu to holt nevysvetlis.... jojo: tak to musely byt teda nervy, uffff :-(
Odpovědět
Profilova fotka
koch-přidala jsem si tě na facebooku mezi přátele... aby ses nedivila, kdo tě to tam prudí :-D jojo-to jsou věci... já to znám, kolikrát jsem taky málem volala poldy, agresivních debilů je všude dost ]-( fsv-na sestřenku bych se vyprdla, my máme s mojí kámoškou a svědkyní stejné prsteny a máme z toho srandu... vždycky říkáme, že jsme se vzaly spolu :-D důležité, je, že se líbí tobě, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, teda ty máš zážitky z práce, to ti povím :-. fsv, přesně tak...ostrov věčného jara a to doslova. Okolo silnic rostou obří keře hortenzií jako plevel, do toho strelicie, prothey, kaly, orchideje...no prostě nádhera. A nejvíc mě dostalo, že na trhu prodávají obří strelicie za 0,5 euro a u nás za ně dáš 200 a ani nemrkneš :-N Sestřenka je trošku blbá ne? Dělá vlny kvůli prstýbku a přitom ho nenosí ]-( s těma jménama je to fakt někdy sranda. Hlavně když jsou rodiče naprosto blbí a nesoudní a dají dítěti šílené křestní jméno k ještě prdlejšímu příjmení :-S . Příbuzní jedné mamky kolegyně (pražští bohémové) dali synovi jméno Amon Re a dceři Electra :-S . Kdyby měli alespoň nějaké cizí příjmení ale mají klasiké české takže je to jak pěst na oko...chudáci děti ]-( . Nezbývá jim než být slavní, aby to nějak vypadalo. Přiznám se, že mě se taky líbí docela nevšední jména, ale je mi jasné, že budu muset volit opatrně, aby pak nelezlo kanálama ;-) . Pro holku třeba: Ester, strašně dlouho Sára (možná v kombinaci Sára Marie), Viktorka, Alžběta, Beáta, Rozálie (Rozárka), Sofie a taky dlouhé verze jmen jako Karolína, Josefína, Magdaléna..ale neumím si představit, jak jim říkat zdrobněle, aby to nebylo blbý. A pro kluky vede Filip. Pak taky Kryštof, Kristián, Štěpán, Matyáše mi vyfoukla ségra, Olivera má brácha (ale ten by stejně neprošel :-) ) a taky třeba Oscar. Bomba odvaz je Bruno, ale taková macecha nebudu :-D aaa, to je super že si taky na facebooku...já ti budu taky prudit jo :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
koch - ta Madeira zní úžasně :-) já kytičky miluju, takže tam by se mi určitě líbilo; písni mi, prosím, kdyžtak do IP s jakou jste tam byli cestovkou a jestli jste s ní byli spokojení, ať tady neděláme reklamu prstýnek jdeme řešit dneska, včera jsem tam volala a řekli mi, že by jejich zlatník přítelovi klidně udělal tu rytinku, která původně nešla... já jsem asi trošku mimoň, ale co to máte s tím facebookem ??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky :-) fsv, my jsme jeli s německou cestovkou. Mají to mnohem výhodnější a nabízejí i lepší služby, takže vřele doporučuju. Dají se sehnat i přímo přes internet (kamarádka přes net letěla s němcema třeba do Dominikánské republiky a naprosto v pohodě). Teď si nevzpomenu na stránky s nabídkou těchhle zájezdů, ale kdyžtak to zjistím. Nakonec jsem ale tu Madeiru nekupovala přímo na netu, ale zašla jsem si do jedné naší cestovní agentury, která nabízí zájezdy od x cestovek od nás, ale i z Německa a přes ně jsem si objednala to samé, co jsem vyhlédla na netu, jen o trošičku dražší. Zkus prozkoumat cestovky u Vás v okolí, jestli náhodou taky některá z nich nenabízí i zájezdy od někerých německých společností, protože se to fakt vyplatí a ušetříš několik tisíc. Nás třeba vyšlo těch 8 dní na cca 14 tis. za osobu jenže to bylo včetně letištních poplatků...kdežto ty naše mrchy cestovky to uvádějí bez tax, takže ještě min 4tis/osobu navíc ]-( . V tomhle hotelu jsme bydleli a maximální spokojenost http://zajezd.invia.cz/madeira/canico...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a na ten facebook se můžeš taky přihlásit a pak si nás dát mezi své přátele :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch-ta madeira mě láká čím dál tím víc ;-) kdy jste tam byli? všimla jsem si, že na některých fotkách máte bundy nebo to je tím, že jste byli v horách?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kocky :-) taky bych jela nekam do teplych krajin ;-( no od soboty se ma oteplit v cechach, tak snad se ohreju :-D , ikdyz musim rict, ze jsme tady meli vcera 24 st.!!!!!!! jsem po druhe za dva roky vytahlasukni a sandale :-D :-D :-D aaa: uz mas sbaleno??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch: ten Kristian se nam taky libi x-) x-) kdyz ja mam problem s tim, ze jak zijeme pryc, tak ty neobvykle jmena slysim tady casteji a hned si jakekoliv jmeno spojim s tim clovekem, vetsinou nejakym kretenem a pak si rikam, ze by mi jmeno meho ditka pripominalo cely zivot nejakeho blba :-D :-D :-D jinak se mi libil taky ondra, ale to neproslo ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
adi; tak s tím dosazením konkrétní tváře za jméno mám ten samý problém...už jsem kvůli tomu pár jmen škrtla, protože averze vůči člověku zvítězila :-N aaa; bundy máme když jsme šli na ten trek a to bylo skoro 1900 m.n.m. a vycházeli jsme dost brzo, takže zimička trochu zlobila. Navíc tam foukal vítr, ale během cesty jsme svršky odhazovali a na vrcholu se zase oblékli :-D . Jinak jsme tam byli nějak v první půlce listopadu a počasí bylo super a nám naprosto vyhovovalo. 3 dni bylo i dost horko kolem 30 a jinak většinou tak 25 - 26 což bylo naprosto ideální, když jsme chtěli výletit :-) . A i když se občas honily mraky, tak nám nepršelo ani jednou. Teploty tam po většinu roku neklesnou pod 20 stupňů a proto se tomu taky říká ostrov věčného jara :-) . Na návštěvu doporučují většinou květen, kdy toho na ostrově kvete nejvíc a je to opravdu jako v ráji. My jsme chytli tzv. druhé jaro, kdy díky mírnějším teplotám plno rostlin znovu vykvétá. Jo a taky jsme tam zažili doutnající cedrové lesy, které krásně mentolově voněly :-N (chvíli před námi tam totiž měli dost rozsáhlé požáry)
Odpovědět
Profilova fotka
koch - a to byla poznávačka? nebo jste si ty výlety zařizovali sami?
Odpovědět
Profilova fotka
sami. Půjčili jsme si na 3 dni auto přímo v hotelu a projezdili jsme ostrov téměř křížem krážem....on to taky nebyl moc problém, když má na šířku asi 22 a na délku necelých 60km ;-) . Místa, která stojí za vidění jsem si nastudovala dopředu na netu a pak jsme si jen koupili na místě automapu a bylo to. Myslím, že je to mnohem lepší než hromadné, předražené výlety a halvně to na Madeiře opravdu není problém díky její velikosti. Jednou jsme využili i ostrovní autobusovou linku a ta byla taky v pohodě. Jezdí na čas, autobusy jsou moderní a pěkné a pobřežní důležitá města jsou celkem hustě propojená. Navíc to byl i dost zážitek, když nás jeden řidič vzal jednou z menších silnic...cesta tak 5m široká, serpentiny jako blázen, pod námi 200m útesy a on si to frčí 70 :-N ....i Petr měl nahnáno :-D tohle je moc fajn stránka http://madeira.rovnou.cz/madeira.html
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
adis-sbaleno nemám, jsem flink :-N , nechávám to na zítra, kdy už nebude vyhnutí. nerada balím... neumím to, tahám spoustu zbytečností :-| byla jsem dneska v centru kouknout na výprodeje, mám triko a tříčtvrťáky :-) kámoška mě táhne od sedmi na spinning, nebyla jsem skoro 2 měsíce, to bude.... :-D :-N =-) adis-tady se ohřeješ, dneska je asi 15 stupňů a leje :-D . hlavně, aby vám na svatbu vyšlo počasí, snad se konečně vylepší koch-úplně jsi mě tou madeirou rozdráždila... nevím, jak na tom budeme s penízkama, ale že bych to nadhodila na ten listopad??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvulinky :-) tak aaa už nám pomalu balí a pojede se zahřát do tepla......ježiš já už bych taky jela :-N jak jsem teď procházela ty alba fotek a hrála si s nima, tak jsem se při pohledu na ty prosluněné snímky namlsala, takže do září snad budu stříhat metr :-N . Už aby se tu udělalo líp jinak nevím, jak to vydržím. aaa, tak kdyby Vám to nevyšlo v listopadu, tak si můžete užít pohádkové jaro na Madeiře třeba příští rok v květnu....tedy pokud nebudeš rodit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvuldy, koch - kam razíte v září? já bych taky hned někam vyrazila my včera zrušili tu objednávku na prstýnky, zálohu nám vrátí, ale já tam sebou neměla tu objednávku, tak mi to vrátí až s ní a v sobotu razím do Prahy k Rýdlovi 8-) s přítelem jsme včera a netu jedny prstýnky vybrali, velikost máme změřenou, jen budeme chtít ten přítelův trošku upravit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jedeme na Sardinii se ségrou a dvěma kamarádkama :-) tak to jsou dobrý, že Vám vrátí tu zálohu. U Rýdla určitě seženete krásný
Odpovědět
Profilova fotka
fsv-který jste vybrali? adis-už balíš a máš svatební horečku? :-) já balím, tak napůl... to hlavní-plavky a osušku už mám v kufru :-D koch-další dámská jízda, jo? sardinie je krásná, loni tam byl známý a měl krásné fotky x-) no, rodit na jaře, to bych ráda... ale zatím nic. co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, já zatím taky nic...ale co víš, třeba se sejdeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - vybrali jsme model 17, můj s kamínkama, přítel bude mít s rytinkou holky my snad koncem září taky někam vyrazíme ;-) včera mě nahlodali na Airstopu, ty jejich ceny za hranice všedních dní jsou fakt zajímavé
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím, že je sbaleno :-) málem jsem zapomněla spodní prádlo :-D kočky, mějte se tady krásně a užívejte léto. možná sem ještě večer nakouknu ;-) zítra tohle dobou budu sedět v taverně s výhledem na moře, popíjet frappé a metaxu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv-hezký jste vybrali :-) , tak tam dobře pořiďte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pátek večer a tady žádný mejdan? já žasnu.... :-D :-D :-D zrovna, když jsem se rozhodla, že nepůjdu vůbec spát...
Odpovědět
Profilova fotka
tak co jeste nespis?
Odpovědět
Profilova fotka
pořád jsem tady ;-)
Odpovědět
čau větvule :-) tak adis už je v Čechách, aaa v Řecku a tady je mrtvo :-| a já jsem poštípaná od komárů a zítra se mi nechce do práce :-( fsvojap, tak prstýnky už máte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, som 78 - mička. :-) som to tu veľmi nečítala, ale smiem sa pridať do diskusie? :-)
Odpovědět
ahoj tripp, vítej mezi nás větve :-D :-D koukám, ty se vdáváš ve stejný den, jako naše adis :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jojo, vďaka za privítanie. práve aj ja pozerám, že aj adisek to čaká za menej ako dva týždne. :-) jojo a kde to si, že tam máte toľko komárov? :-) ja som tu rada, keď jeden deň svieti slniečko.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jojo - prstýnky jsou objednané v Praze u Rýdla :-) znovu to už doufám měnit nebudeme a do práce se mi taky nechtělo, celý víkend jsem procestovala a pronakupovala a uteklo to tak rychle, že ani nevím, že by nějaký byl tripp - taky tě mezi námi vítám
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvulky :-) to je dneska hic co? Tak ať nám to uteče v práci co nejrychleji. aaa už se někde smaí u moře :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?