Menu Forum

Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

11. pro 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
adisek (39 r.)
Registrovala se 15. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1569 příspěvků a 2 alba. Má 37 přátel. Region Náchod.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Na zámku v Novém Městě nad Metují, Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
adisek (39 r.)
Registrovala se 15. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1569 příspěvků a 2 alba. Má 37 přátel. Region Náchod.
 fsvojap: lidi jsou ruzni emoticon mne by to bylo uplne fuk, kdyby nekdo z rodiny mel stejny prstynky, no tak co, spis bych mela radost, ze se libi i nekomu jinemu....ale nekomu to holt nevysvetlis....

jojo: tak to musely byt teda nervy, uffff emoticon
23. črc 2008 v 15:54  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
Registrovala se 12. dubna 2005 na beremese.cz. Přidala 2434 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
Registrovala se 12. dubna 2005 na beremese.cz. Přidala 2434 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
 koch-přidala jsem si tě na facebooku mezi přátele... aby ses nedivila, kdo tě to tam prudí emoticon

jojo-to jsou věci... já to znám, kolikrát jsem taky málem volala poldy, agresivních debilů je všude dost emoticon

fsv-na sestřenku bych se vyprdla, my máme s mojí kámoškou a svědkyní stejné prsteny a máme z toho srandu... vždycky říkáme, že jsme se vzaly spolu emoticon důležité, je, že se líbí tobě, ne?
23. črc 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
Registrovala se 13. září 2005 na beremese.cz. Přidala 1134 příspěvků.
  • Svatba byla 15. září 2007
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 jojo, teda ty máš zážitky z práce, to ti povím emoticon

fsv, přesně tak...ostrov věčného jara a to doslova. Okolo silnic rostou obří keře hortenzií jako plevel, do toho strelicie, prothey, kaly, orchideje...no prostě nádhera. A nejvíc mě dostalo, že na trhu prodávají obří strelicie za 0,5 euro a u nás za ně dáš 200 a ani nemrkneš emoticon
Sestřenka je trošku blbá ne? Dělá vlny kvůli prstýbku a přitom ho nenosí emoticon

s těma jménama je to fakt někdy sranda. Hlavně když jsou rodiče naprosto blbí a nesoudní a dají dítěti šílené křestní jméno k ještě prdlejšímu příjmení emoticon . Příbuzní jedné mamky kolegyně (pražští bohémové) dali synovi jméno Amon Re a dceři Electra emoticon . Kdyby měli alespoň nějaké cizí příjmení ale mají klasiké české takže je to jak pěst na oko...chudáci děti emoticon . Nezbývá jim než být slavní, aby to nějak vypadalo.

Přiznám se, že mě se taky líbí docela nevšední jména, ale je mi jasné, že budu muset volit opatrně, aby pak nelezlo kanálama emoticon . Pro holku třeba: Ester, strašně dlouho Sára (možná v kombinaci Sára Marie), Viktorka, Alžběta, Beáta, Rozálie (Rozárka), Sofie a taky dlouhé verze jmen jako Karolína, Josefína, Magdaléna..ale neumím si představit, jak jim říkat zdrobněle, aby to nebylo blbý.
A pro kluky vede Filip. Pak taky Kryštof, Kristián, Štěpán, Matyáše mi vyfoukla ségra, Olivera má brácha (ale ten by stejně neprošel emoticon ) a taky třeba Oscar. Bomba odvaz je Bruno, ale taková macecha nebudu emoticon

aaa, to je super že si taky na facebooku...já ti budu taky prudit jo emoticon ?
23. črc 2008 ve 23:00  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 koch - ta Madeira zní úžasně emoticon já kytičky miluju, takže tam by se mi určitě líbilo; písni mi, prosím, kdyžtak do IP s jakou jste tam byli cestovkou a jestli jste s ní byli spokojení, ať tady neděláme reklamu
prstýnek jdeme řešit dneska, včera jsem tam volala a řekli mi, že by jejich zlatník přítelovi klidně udělal tu rytinku, která původně nešla...

já jsem asi trošku mimoň, ale co to máte s tím facebookem ??
24. črc 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 ahoj kočky emoticon

fsv, my jsme jeli s německou cestovkou. Mají to mnohem výhodnější a nabízejí i lepší služby, takže vřele doporučuju. Dají se sehnat i přímo přes internet (kamarádka přes net letěla s němcema třeba do Dominikánské republiky a naprosto v pohodě). Teď si nevzpomenu na stránky s nabídkou těchhle zájezdů, ale kdyžtak to zjistím.
Nakonec jsem ale tu Madeiru nekupovala přímo na netu, ale zašla jsem si do jedné naší cestovní agentury, která nabízí zájezdy od x cestovek od nás, ale i z Německa a přes ně jsem si objednala to samé, co jsem vyhlédla na netu, jen o trošičku dražší.
Zkus prozkoumat cestovky u Vás v okolí, jestli náhodou taky některá z nich nenabízí i zájezdy od někerých německých společností, protože se to fakt vyplatí a ušetříš několik tisíc. Nás třeba vyšlo těch 8 dní na cca 14 tis. za osobu jenže to bylo včetně letištních poplatků...kdežto ty naše mrchy cestovky to uvádějí bez tax, takže ještě min 4tis/osobu navíc emoticon . V tomhle hotelu jsme bydleli a maximální spokojenost http://zajezd.invia.cz/madeira/canico/tropical/tour-195546/?id=2514417
24. črc 2008 v 09:19  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 jo a na ten facebook se můžeš taky přihlásit a pak si nás dát mezi své přátele emoticon
24. črc 2008 v 09:25  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 koch-ta madeira mě láká čím dál tím víc emoticon
kdy jste tam byli? všimla jsem si, že na některých fotkách máte bundy nebo to je tím, že jste byli v horách?
24. črc 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adisek (39 r.)
fotoportrét
fotoportrét
adisek (39 r.)
 ahoj kocky emoticon taky bych jela nekam do teplych krajin emoticon no od soboty se ma oteplit v cechach, tak snad se ohreju emoticon , ikdyz musim rict, ze jsme tady meli vcera 24 st.!!!!!!! jsem po druhe za dva roky vytahlasukni a sandale emoticon emoticon emoticon

aaa: uz mas sbaleno??? emoticon
24. črc 2008 v 10:00  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adisek (39 r.)
fotoportrét
fotoportrét
adisek (39 r.)
 koch: ten Kristian se nam taky libi emoticon emoticon kdyz ja mam problem s tim, ze jak zijeme pryc, tak ty neobvykle jmena slysim tady casteji a hned si jakekoliv jmeno spojim s tim clovekem, vetsinou nejakym kretenem a pak si rikam, ze by mi jmeno meho ditka pripominalo cely zivot nejakeho blba emoticon emoticon emoticon jinak se mi libil taky ondra, ale to neproslo emoticon
24. črc 2008 v 10:03  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 adi; tak s tím dosazením konkrétní tváře za jméno mám ten samý problém...už jsem kvůli tomu pár jmen škrtla, protože averze vůči člověku zvítězila emoticon

aaa; bundy máme když jsme šli na ten trek a to bylo skoro 1900 m.n.m. a vycházeli jsme dost brzo, takže zimička trochu zlobila. Navíc tam foukal vítr, ale během cesty jsme svršky odhazovali a na vrcholu se zase oblékli emoticon . Jinak jsme tam byli nějak v první půlce listopadu a počasí bylo super a nám naprosto vyhovovalo. 3 dni bylo i dost horko kolem 30 a jinak většinou tak 25 - 26 což bylo naprosto ideální, když jsme chtěli výletit emoticon . A i když se občas honily mraky, tak nám nepršelo ani jednou.
Teploty tam po většinu roku neklesnou pod 20 stupňů a proto se tomu taky říká ostrov věčného jara emoticon . Na návštěvu doporučují většinou květen, kdy toho na ostrově kvete nejvíc a je to opravdu jako v ráji. My jsme chytli tzv. druhé jaro, kdy díky mírnějším teplotám plno rostlin znovu vykvétá.
Jo a taky jsme tam zažili doutnající cedrové lesy, které krásně mentolově voněly emoticon (chvíli před námi tam totiž měli dost rozsáhlé požáry)
24. črc 2008 v 11:10  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 koch - a to byla poznávačka? nebo jste si ty výlety zařizovali sami?
24. črc 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 sami. Půjčili jsme si na 3 dni auto přímo v hotelu a projezdili jsme ostrov téměř křížem krážem....on to taky nebyl moc problém, když má na šířku asi 22 a na délku necelých 60km emoticon . Místa, která stojí za vidění jsem si nastudovala dopředu na netu a pak jsme si jen koupili na místě automapu a bylo to. Myslím, že je to mnohem lepší než hromadné, předražené výlety a halvně to na Madeiře opravdu není problém díky její velikosti.
Jednou jsme využili i ostrovní autobusovou linku a ta byla taky v pohodě. Jezdí na čas, autobusy jsou moderní a pěkné a pobřežní důležitá města jsou celkem hustě propojená. Navíc to byl i dost zážitek, když nás jeden řidič vzal jednou z menších silnic...cesta tak 5m široká, serpentiny jako blázen, pod námi 200m útesy a on si to frčí 70 emoticon ....i Petr měl nahnáno emoticon
tohle je moc fajn stránka
http://madeira.rovnou.cz/madeira.html
24. črc 2008 v 11:53  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 adis-sbaleno nemám, jsem flink emoticon , nechávám to na zítra, kdy už nebude vyhnutí. nerada balím... neumím to, tahám spoustu zbytečností emoticon
byla jsem dneska v centru kouknout na výprodeje, mám triko a tříčtvrťáky emoticon
kámoška mě táhne od sedmi na spinning, nebyla jsem skoro 2 měsíce, to bude.... emoticon emoticon emoticon

adis-tady se ohřeješ, dneska je asi 15 stupňů a leje emoticon . hlavně, aby vám na svatbu vyšlo počasí, snad se konečně vylepší

koch-úplně jsi mě tou madeirou rozdráždila... nevím, jak na tom budeme s penízkama, ale že bych to nadhodila na ten listopad??? emoticon
24. črc 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 ahoj větvulinky emoticon

tak aaa už nám pomalu balí a pojede se zahřát do tepla......ježiš já už bych taky jela emoticon
jak jsem teď procházela ty alba fotek a hrála si s nima, tak jsem se při pohledu na ty prosluněné snímky namlsala, takže do září snad budu stříhat metr emoticon . Už aby se tu udělalo líp jinak nevím, jak to vydržím.

aaa, tak kdyby Vám to nevyšlo v listopadu, tak si můžete užít pohádkové jaro na Madeiře třeba příští rok v květnu....tedy pokud nebudeš rodit emoticon
25. črc 2008 v 08:55  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 ahoj větvuldy,
koch - kam razíte v září?
já bych taky hned někam vyrazila
my včera zrušili tu objednávku na prstýnky, zálohu nám vrátí, ale já tam sebou neměla tu objednávku, tak mi to vrátí až s ní a v sobotu razím do Prahy k Rýdlovi emoticon s přítelem jsme včera a netu jedny prstýnky vybrali, velikost máme změřenou, jen budeme chtít ten přítelův trošku upravit emoticon
25. črc 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 jedeme na Sardinii se ségrou a dvěma kamarádkama emoticon

tak to jsou dobrý, že Vám vrátí tu zálohu. U Rýdla určitě seženete krásný
25. črc 2008 v 10:28  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 fsv-který jste vybrali?
adis-už balíš a máš svatební horečku? emoticon
já balím, tak napůl... to hlavní-plavky a osušku už mám v kufru emoticon
koch-další dámská jízda, jo? sardinie je krásná, loni tam byl známý a měl krásné fotky emoticon
no, rodit na jaře, to bych ráda... ale zatím nic. co ty?
25. črc 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 aaa, já zatím taky nic...ale co víš, třeba se sejdeme emoticon
25. črc 2008 ve 12:32  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 aaa - vybrali jsme model 17, můj s kamínkama, přítel bude mít s rytinkou
holky my snad koncem září taky někam vyrazíme emoticon včera mě nahlodali na Airstopu, ty jejich ceny za hranice všedních dní jsou fakt zajímavé
25. črc 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 hlásím, že je sbaleno emoticon
málem jsem zapomněla spodní prádlo emoticon
kočky, mějte se tady krásně a užívejte léto. možná sem ještě večer nakouknu emoticon
zítra tohle dobou budu sedět v taverně s výhledem na moře, popíjet frappé a metaxu emoticon
25. črc 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 fsv-hezký jste vybrali emoticon , tak tam dobře pořiďte emoticon
25. črc 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 pátek večer a tady žádný mejdan? já žasnu.... emoticon emoticon emoticon
zrovna, když jsem se rozhodla, že nepůjdu vůbec spát...
25. črc 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivusanuletka
Registrovala se 20. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 54 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 9. ledna 2009
    Ve Frydlantu nad Ostravici v Janackove sini, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
ivusanuletka
Registrovala se 20. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 54 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 9. ledna 2009
    Ve Frydlantu nad Ostravici v Janackove sini, Region Frýdek-Místek
 tak co jeste nespis?
25. črc 2008 ve 22:03  •  Svatba byla v lednu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 pořád jsem tady emoticon
25. črc 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
Registrovala se 1. září 2007 na beremese.cz. Přidala 2385 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 čau větvule emoticon

tak adis už je v Čechách, aaa v Řecku a tady je mrtvo emoticon a já jsem poštípaná od komárů a zítra se mi nechce do práce emoticon

fsvojap, tak prstýnky už máte? emoticon
27. črc 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
Registrovala se 24. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 808 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele.
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
Registrovala se 24. prosince 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 808 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele.
    Slovensko
 ahojte, som 78 - mička. emoticon som to tu veľmi nečítala, ale smiem sa pridať do diskusie? emoticon
27. črc 2008 ve 21:26  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 ahoj tripp, vítej mezi nás větve emoticon emoticon

koukám, ty se vdáváš ve stejný den, jako naše adis emoticon emoticon
27. črc 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
tripplebi
    Slovensko
 ahoj jojo, vďaka za privítanie. práve aj ja pozerám, že aj adisek to čaká za menej ako dva týždne. emoticon

jojo a kde to si, že tam máte toľko komárov? emoticon ja som tu rada, keď jeden deň svieti slniečko.
28. črc 2008 v 00:39  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 ahoj holky,
jojo - prstýnky jsou objednané v Praze u Rýdla emoticon znovu to už doufám měnit nebudeme
a do práce se mi taky nechtělo, celý víkend jsem procestovala a pronakupovala a uteklo to tak rychle, že ani nevím, že by nějaký byl
tripp - taky tě mezi námi vítám
28. črc 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 ahoj větvulky emoticon
to je dneska hic co? Tak ať nám to uteče v práci co nejrychleji.
aaa už se někde smaí u moře emoticon
28. črc 2008 v 10:13  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš