Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch - my tu máme puštěnou klimošku a fouká to zrovna přímo na mě, tak se hodím ohřát do vedlejší kanceláře :-) a za 2 měsíce se taky budu smažit, už jako vdaná paní, v pátek jsme si s přítelem koupili dovču a 24.9. letíme na 15 dní za sluníčkem 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv a kam nakonec pojedete?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte. fsv, vďaka za privítanie. ja sa tu tiež parím, ale večer ideme namontovať klímu, tak zajtra to bude lepšie.
Odpovědět
Profilova fotka
trip a jakou klimošku Vám budou dávat? My uvažujeme už druhý rok o klimatizaci do ložnice. Máme podkrovní a v těchhle vedrech je to fakt hrůza :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kochanski, kúpili sme v nay prenosnú klimatizáciu. len bolo doteraz zima, tak sme ju ešte nezapojili.
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím větve větvovatý z čech :-) Tak jsem si dnes zkousela saticky a musi se rozsirit, tak tak jsem je dopnula ;-( a pak ze pujdu na dietu, vyprdla jsem se na ni a takhle do dopadlo :-D jinak jsme v jednom kole, hlavne ohledne stavby domecku, ktera uspesne pokracuje, prave se chystame k zubari, tak mi drzte palecky, abych se vubec nejake svatby dozila |-|
Odpovědět
adis, beruš, vítej doma :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adisek, to poznám. :-) aj ja som si hovorila, že do svadby schudnem. a tuším som ešte pribrala. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvuldy, adis - u mě to asi bude s šatama to samý, taky jsem si říkala, že něco shodím, ale teď budu ráda, když se do šatů vejdu, mám je na zip ;-) koch - jedeme na líbánky do Dominikánské republiky, chytli jsme na Airstopu celkem dobrý ceny :-) jen nevím, jak teď přežít ty 2 měsíce v práci... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, adi...alespoň je vidět, jak se o tebe budoucí manžílek pěkně stará ;-) už se Vám to holky krátí :-) . Týden uteče jako voda a další novomanželky jsou na světě...už se těším na fotky x-) trip, tak my uvažujeme o klímě na pevno zabudované. Sice se dají sehnat v akcích v hypermarketech kolem 10 tis., ale od toho jsme byli odrazováni, protože je složitá montáž a tu stejně musí provést specializovaná firma, takže to nakonec vyjde ještě dráž než vzít klímu i s montáží od nějaké renomované firmy :-| . No uvidíme...20 tisíc je přeci jen dost. fsv, tam byla kámoška a dokonce snad taky jeli přes airstop :-N . Já jsem na těchhle stránkách taky lovila tu Madeiru...mají tam fakt hodně zajímavé ceny. Tak to budete jako v ráji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch - já už se do toho ráje strašně těším, koktejl ve stínu kokosové palmy... 8-) už jsme si i vyměnili dolary, aby bylo na výlety; my zatím jezdili na samé poznávačky, u moře jsme byli vlastně jen 1x na Lefkádě před x lety a to jsem tam byla ještě od školy na praxi jako delegát... my teď potřebujeme něco vyloženě odpočinkového, přítel pořád pracuje na domečku, volný víkend neměl ani si nepamatuju, navíc mamka doma před svatbou blázní s různýma předělávkáma... ať už je 24.9. 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vždyť jo...to bude alespoň ten správný oddech jak má být ;-) . A nechte se tam na pláži vyfotit od těch místních fotografů...kamarádka si přivezla opravdu moc zdařilé snímečky a má krásnou památku :-) Já jsem absolvovala jednu poznávačku v Řecku a pomalu jsem potřebovala další dovolenou po příjezdu :-N . No jo, když je někde toho tolik k vidění, tak pak bývaj ty poznávačky docela v poklusu a to není nic pro mě. To už je podle mě lepší koupit si jen pobyt a pak na místě vybrat nějaké výlety a nebo úplně nejlíp, půjčit si auto a zajet si na místa co chci vidět sama :-) . Alespoň člověk dělá co chce a na co má náladu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ach, Dominikánska republika, normálne, že závidím. čo som počula, tak každý si to vychvaľuje. my pôjdeme do Egypta, ale až vo februári. kochanski, my bývame zatiaľ v paneláku, preto sme kúpili prenosnú klímu. do domu si potom dám asi tiež vstavanú.
Odpovědět
Profilova fotka
no, vzhledem k těm stále se zvyšujícím teplotám to možná za chvíli bude nutnost ve všech domech :-S
Odpovědět
Profilova fotka
kochanski, to máš pravdu. aj ja si myslím, že za chvíľu to bude povinná výbava, inak sa v našich domoch uvaríme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt. My máme v bytě naštěstí celkem příjemně, protože nám stíní stromy a přes den zatahujeme žaluzie. Ale v ložnici je výheň. Ale furt dobrý proti mamče, která bydlí taky v paneláku a ten suchý, horký vzduch je fakt děs :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno větvule...kde se všechny flákáte? Jen co aaa odjede na dovču a adis do Čech, tak je tady taková absence...že dostanete neomluvené hodiny ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch - já tu jsem ;-) ale je na chvilku, mám teď dost práce, teda spíš nějaký restíky 8-) ráno jsem se ani nestihla nasnídat, tak si tu ještě drobím do klávesnice 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv, to u mě by se nějaký restíky taky našli, ale nějak nemůžu najít tu správnou pracovní náladu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko. ja tento týždeň komplet nestíham, takže neviem kde sa skôr otočiť. už aby bol piatok. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš vy jste tady všechny tak pracovně aktivní, že z Vás mám špatné svědomí...asi taky budu muset začít ty resty procházet
Odpovědět
Profilova fotka
já taky nemám náladu, ale kamion min míří do Zagrebu a nemám na něho nic zpátky, takže se nedá nic dělat a musím shánět 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv...kamion min :-N ? Tam se ještě bojuje :-N ???
Odpovědět
Profilova fotka
koch - dneska se mi fakt daří :-D :-D mělo to být že kamion mi/mně míří .... že bych byla už takhle po ránu tak přepracovaná 8-) spíš jsem už myšlenkama na dovolené
Odpovědět
Profilova fotka
to mi mohlo taky dojít, ale tenhle překlep se ti fakt povedl :-D je mi to jasný...zářivě bílá písečná pláž, azurové moře, blankytně modrá obloha plná slunce, které hřeje na těle i na duši a ty běžíš bosa po té bílé nádheře k nejbližšímu palmovému háji, kde už na tebe čeká tvůj miláček se sklenkou pina colady, kterou mu umíchal fešný snědý barman z právě schozeného kokosového ořechu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsv, a ja som si už myslela, že si obchodníčka so zbraňami. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak při tom tvém popisu jsem si vzpomněla na tu reklamu na čokoládu Margot, tam taky běhali po pláži :-D no tady toho fakt moc neseženu... takže hůrá do práce 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kochanski, prestaň, lebo si hneď zajednám letenku na nejaký ostrov :-D fsv, držím palce, aby sa ti podarilo ten kamión naplniť.
Odpovědět
Profilova fotka
fsv, kam ideš na dovolenku?
Odpovědět
Profilova fotka
tripp - 24.9. letíme na svatební cestu do Dominikánské republiky, už máme i vyměněné dolary na výlety :-) ještě se asi necháme očkovat proti žloutence, jistota je jistota, já tím teď strašně žiju, už jsem nám dokonce rezervovala parkoviště, letíme z Frankfurtu a pojedem tam autem 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?