Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, kozičky rohatý :-D jojo-zapila jsi mimčo? :-) kurňa se mi nechce pracovat... :-S
Odpovědět
aaa, myslím to vážně :-) ale je z umělý hmoty :-D :-D :-D děkuji, děkuji - autogramy na letišti :-) mimísek je zapitý, bude hodně zdravý 8-) :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-no proto :-D :-D :-D ale přiznávám, nachytala jsi mě... ta fotka je tak mrňavá, že se to nedá poznat ;-)
Odpovědět
aaa, to byl účel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch-děkuju za recept, teče mi slina, normálně na to mám chuť :-D
Odpovědět
tak jsem dneska zjistila, že toho kluka, co umřel po operaci mandlí, jsem znala. byl to náš brigádník, takové naše zlatíčko, docela nás balil a nám se s kámoškou platonicky děsně líbil (pedofilky, no :-)). chodil mi dobrovolně pomáhat skládat polštáře, i když mu to vůbec nešlo :-D pro syna mi udělal vlaštovku, ještě jí mám schovanou :-) tak jsme mu dneska donesly na hřbitov kytičku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jdu vás jen pozdravit. Mám dneska poslední službu před dovčou :-) . Nakouknu večer. Už teď mě vytáčí 100 brazilců.... :-)
Odpovědět
aaa, pošli je ke mně, já ti je zkrotím :-D :-D kdybychom se neviděly, tak hezkou dovolenou a přivezte si "něco hezkého" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj cácorky :-) aaa, tak to jsem ráda, že slintáš :-D . Normálně jsem se tak zblbla, že jsem si koupila včera kousíček hovězího a udělám si o víkendu koprovku, mňam x-) . Mladej bude mít smůlu, protože jí nejí, tak bude asi o chlebu a o vodě :-N . jojo; gratuluju k tetičkovství :-) ....to ti bude slušet stejně víc, než kdybys měla být strejda ;-) fsv; taky bych doporučila Krétu. Přeci jen je níž než ostatní části Řecka, takže i v říjnu je tam fajn. Nebo mě v té souvislosti napadlo Santorini....to je na líbánky romatika jako dělaná ;-) . No a z vlastní zkušenosti můžu vřele doporučit Madeiru...sice je to spíš kochací než koupací destinace, ale stojí za to. A taky by mě lákala nějaká exotika, jak píše aaa. Já bych tedy rozhodně Thajskem nepohrdla, ale taky by mě lákalo Bali nebo třeba Bora Bora x-) ...no, vrátím se zpátky na zem.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvičky, aaa- užij si dovču ;-) koch - Bora Bora by mi taky jako dovolená nevadilo, Madeira je prý úžasná, no jsem zvědavá, kde skončíme holky já včera u sestřenky zjistila, že jsme si vybrali úplně stejné prstýnky, jako mají oni :-|
Odpovědět
Profilova fotka
fsv; jestli se konečně někdy doma propracuju k pc, tak hodím na jedny stránky fotky z Madeiry, aby ses mohla třeba nechat inspirovat ;-) tak to je docela dobrá náhoda, že z té záplavy prstýnků si vyberou zrovna ty samé jako vy. Ale neboj, ten tvůj bude stejně hezčí ;-) Jo aaa, taky přeju aby sis tu dovču krásně užila. Akorát nevím jestli by bylo nejlepší přivézt si přírůstek do rodiny zrovna z Lesbosu...aby to nemělo následky :-D ...teda nic proti 4% ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano vetvi x-) aaa: ty uz mas posledni sluzbu? se mas, ja jeste musim v patek :-| tise zavidim.... jojo: ty tetko jedna chlupata :-D :-D :-D jak se mala jmenuje???? =-) fsvojap: no tak to je teda pech s tema prstynkama...ale ja bych to nebrala tragicky, nahoda je svine ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vecra jsme ppo praci byli zapijet svobodu se znamyma, udelali jsme grilovacku, pekne jsem se opila vinem, no a povedlo se to tak, ze v patek to zapijem jeste jednou, tak jen doufam, ze nam v sobotu rano nuleti ledadlo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyyyyyyyyyyyyy, pomoooooooooooooc, uz jen 16!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii =-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch - sestřenka se vdála před 2 roky, ale prstýnek nenosí, takže jsem si vůbec nepamatovala, jak ten její vypadá, pak mi ho sice ukazovala asi před měsícem, ale to mi taky v hlavě neutkvělo, až včera když jsem je viděla, tak mi to teprve docvaklo ]-( tak zítra jdeme do zlatnictví, jestli se nám zalíbí nějaký jiný, ale mi už jim dali zálohu 1000,- tak se bojím, jestli nám jí vrátí, kdyby jsme si nevybrali u nich ... :-| aaa - vy hodláte na dovče zapracovat na miminku?
Odpovědět
adis, jmenuje se Adélka :-D :-D fsv, to je škoda :-| koch, teta nebo strejda, vždyť je to fuk, hlavně, že to je zdravý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: jeee, co ty tady v tuhle dobu????? =-) jeee, tak adelka, jo?? x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jedu nakoupit, peru a uklizim, zitra me ceka zehleni a baleni,na to se fakt tesim |-|
Odpovědět
Profilova fotka
adis - tak to my ještě 59dní... já budu zapíjet svobodu taky na víckrát, jednou už 9-10.srpna, pak 30.srpna... klasicky týden před svatbou nemůžeme, protože to jdeme na svatbu jojo - Adélka je hezké jméno; u nás v okolí je to teď samá Nela, Ema a Sofie, to vždycky přijde něco do módy a strhne se lavina
Odpovědět
Profilova fotka
adi; zapíjení není nikdy dost ;-) fsv, tak snad při nejhorším vyberete jiné. Ale pokud se ti tenhle líbí, tak bych si ho asi nechala, když ho stejně sestřenka nenosí ;-) . Jo a tady se můžeš juknout na nějaké fotky z Madeiry :-) http://www.facebook.com/album.php?aid...
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek větvuše, přežila jsem dnešní odjezdy mám chviličku na kontrolu, co tu vyvádíte ;-) mimčo bysme chtěli, zatím to nijak nehrotíme, když se zadaří budeme happy, když ne, budem zkoušet dál. adis-jen zapíjej a užij si to... se svobodou se loučíš jen jednou ;-) fsv-vy budete měnit prstýnky? proč, jsou hezký... to snad neva, že máte stejný ;-) adélka se mi taky líbí x-) , všechny ty nelinky a sofinky mi jdou na nervy... nám se líbí terezka a daniel ;-) , nebo anička... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch-jaká byla madeira? a ochutnala jsi tam madeiru? ;-) já bych tam moc ráda jela, ale prý tam nejsou pláže...
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, no jasně že ochutnala :-) . Madeira je nádherná a mě dostala...snad je t z těch fotek trošku poznat :-) . Ale je fakt, že pláže tam jsou snad jen 3 a to s černým pískem či oblázky, protože je to ostrov sopečného původu. Ale koupání si můžeš užít i tak ;-)
Odpovědět
koch, krásné fotky, tam muselo být nádherně :-) adis, šéfová má dovo, tak si troufnu na net v pracovní době :-D pak vymažu historii a byli jsme a buben :-) fsvojap, aaa, mně se líbí Anička :-) kámoška má Emmu a když říká, jak se její dcera jmenuje, vždycky řekne doslova: "Emma s dvěma m" :-p
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - tak ať se brzy zadaří s mimčem ;-) sestřenka včera pronesla, že jí by to teda vadilo mít stejný prstýnek ]-( koch - fotky jsou krásný, Madeiře se myslím říká Ostrov věčného jara nebo Zahrada Atlantiku nebo nějak podobně, prý to tam pořád kvete :-) tam bych taky ráda někdy vyrazila, i když já bych chtěla úplně všude, to je asi na jeden život moc :-D 8-) jojo - naše bývalá kolegyně chtěla Nicol a taky pořád říkala, že chce "Nikol ale s c", nakonec maji Matyáše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mne se libi adrianka a eliska, kluka jeste nevime, ale asi stepanka, svistove budou mit kratky prijmeni, bez ova
Odpovědět
fsvojap, jestli to sestřence vadí, ať ho nenosí - ona vám ho platit nebude, tak co :-p ale jsetli chcete zachovat dobré rodinné vztahy... před chvílí jsem musela na jednoho agresivního cvoka zavolat justiční stráž, ještě teď se klepu...
Odpovědět
Profilova fotka
koch: nadherne fotecky, jako z pohadky x-)
Odpovědět
ten cvok byl u nás v kanceláři víc než půl hodiny, mezitím jsme s kolegyní zjistily, že má sníženou právní způsobilost a když začínal být vzteklý, šla jsem do vedlejší kanceláře zavolat policajty - než jsem se vrátila, málem napadl kolegyni. policajt do třetího patra vyběhnul, byl tam hned a usměrnil si ho. holky, budu přemýšlet, jestli mám na justici vůbec nervy :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jojo - my máme holt se sestřenkou stejný vkus, nezávisle na sobě jsme si vybrali hodně podobné kuchyně, i když od jiných firem; sestřenka jí hned další den objednala, i když až na únor 2009, asi aby byla první, ale kuchyň kvůli ní nezměním 8-) minulý týden jsem se dozvěděla, že sousedka se taky vdává 20.9. a nijak mě to netížilo, od sestřenky přišli s tím, že jak je blbá, že si mohla vybrat 365 jiných dní v roce a ona si vybere zrovna ten "náš"... tak už slyším, jak jsme si mohli vybrat milion jiných prstýků a my si vybrali zrovna ten "jejich"
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?