Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
temperament? a stojí aspoň za hřích? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-zavři tu hromadu prádla do skříně :-D , třeba ta potvora do rána zmizí :-D já ještě ani nevyprala hadry, co chceme mít na dovču, budu muset zítra začít. pere se to samo, ale žehlení... :-|
Odpovědět
ta mrcha se do rána nevyžehlila :-D no ať si nemyslí, že jí budu žehlit já ;-) no tak budu, no, ale po částech, jen to nejnutnější :-D větvulíny, dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jůůůůůů, jojo má fotku, to je supééééér. :-) x-) nic si z toho nedělej, já mám mrchu v pračce a nechce se pověsit :-D
Odpovědět
jupí, zítra do práce, jupí :-D :-D :-D ano dámy, zase mi hrabe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) jojo: asi potrebujes zchladit, tesit se do prace, fuuuuuuuj ]-( ja tento tyden jeste 3x a pak ficime, takze tu nejake 3 tydny NEBUDU, neplacte damy, vratim se vam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-ty jsi se nám zbláznila???? :-D :-D :-D adis-taky tady nebudu-dovča se blíží, hurááááááá, ale taky se vám vrátím :-D ty se mezitím pěkně provdáš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: uz jsi delala tu koprovku??? ja ji teda nemusim, vetsinou ji varim jednou za rok, milackovi k svatku a posledni dva roky to flakam :-p
Odpovědět
Profilova fotka
adis-nevařila jsem nic, do dvou jsem spala, jsem jak praštěná po nočních. hlavně nemám recept. já ji taky nemusím, ale manžu by to potěšilo... koukala jsem na recepty na netu, ale raději bych nějakej vyzkoušenej ;-)
Odpovědět
adis, kdybychom se neviděly, tak hodně štěstí, ať se vám to vydaří podle vašich představ x-) to jako v Čechách nemáš čas ani na tři minutky sednou na net, jo ]-( :-D aaa, kdybychom se neviděly, tak krásnou dovolenou :-) mimochodem, která z vás uhodne, co mi sedí na rameni? =-)
Odpovědět
už mi padaj víka, jdu, dobrou s kobrou |-|
Odpovědět
Profilova fotka
jojo - ty jsi nám prokoukla ;-) na rameni máš tarantuli nebo co to je?? :-. 8-) aaa - užij si dovču; kam že to vlastně razíte, někam do Řecka, že jo :-) adis - a ty po bez nás tak dlouho vydržíš ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nazdáááááár větvulééééé:-) jojo; přesně tak...bezpečný sex = přijela tetička :-) jinak hlásím, že už nejsem chabrus a nic mě (ťuk, ťuk, ťuk) nebolí ani nepíchá(v tom negativním smyslu slova) fsv; nutně potřebuju vidět tvoje vybrané prstýnky a botičky...už je máš v albu :-) ? Ale ta obousranná spokojenost byla fakt dobrá :-D :-D aaa; ještě chceš ten receptík na koprovku? Já jí miluju, ale MM nesnáší, takže si jí dělám maximálně jednou za čas pro sebe :-| jo a na zmizení prádla by to chtělo ten kufřík - likvidátor z Návštěvníků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch - prstýnky ještě nemáme 8-) ale koukni v albu na obrázek - máme č. 802, na tomhle obrázku vypadá sice divně, ale ve skutečnosti se nám moc líbili
Odpovědět
Profilova fotka
jééé a to na něm budeš mít taky tolik krásných kamínků :-) ? Vypadá moc pěkně a bude určitě na prstě krásně výrazný ;-) . A ty botky na posledním obrázku budeš mít?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já budu mít kamínky, přítel bude mít místo kamínků rytinku a ty botky jsem v sobotu pořídila u Deichmanna, na noze vypadají moc hezky, nebyly ani moc drahé, i když dost lidí na kvalitu Deichmana nadává, ale stačí když mi vydrží na svatbu a hlavně že už boty nemusím řešit... teda ráda bych ještě něco pohodlnějšího večer na přezutí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to víš že jo, hlavně že ti poslouží v den D a určitě ti ještě nějaký ten pátek potom vydrží. Ale jsou docela vysoké, tak to já bych je musela určitě na večerní paření přezout, protože bych v nich nevydržela :-N
Odpovědět
Profilova fotka
když já jsem prcek a i když mám půjčené "zkrácené" šaty, tak mi pořád chybí cca 6cm, ty právě doženu těma botkama, ale na večer chci něco pohodlnějšího; já běžně podpatky moc nenosím (dneska jsem na cestu do práce jedny vytáhla - už musím trénovat :-D ) tak snad v tom přes den vydržím a večer je vyměním, teda pokud samozřejmě bude za co je vyměnit ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
co by člověk(ženská) nevytrpěl pro krásu a dokonalost co ;-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar kočičky x-) fsv-prstýnek i botky se mi líbí :-) , taky jsem musela do podpatků, abych si nehňápala po šatech... vydržela jsem v nich celou noc a pak jsem z toho dva dny léčila. normálně užiju spíš tenisky.. ;-) koch-písni mi ten recept prosím do IP, děkuju :-) letíme v sobotu, do řecka (jak jinak :-D ), na ostrov lesbos. odlet je v půl šestý ráno, což znamená v půl čtvrtý na letišti :-N jojo-já už na to koukala, co to máš na rameni... jestli to je pavouk, tak prchám :-N =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - Řecko já miluju :-) svatební cesta měla být původně na Kos, ale v říjnu je na Řecko už dost pozdě, tak vyrazíme do teplejších krajin; teď mě to levné euro láká buknout líbánky co nejdřív přes Němce, moc dlouho se takhle nízko asi už neudrží... jenže to by jsme se už s přítelem taky museli dohodnout, kam se vlastně poletí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsv-já jsem tady vyhlášená svojí vášní pro vše řecké ;-) byli jsme v řecku i v říjnu, na jižní krétě a byla to paráda. večer teda už na svetr, ale přes den kolem 28, málo lidí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
co třeba kanáry, nelákají vás? nebo spíš nějaká exotika? manžel poslední dobou mluví o thajsku, ale mě to nějak neláká a odrazuje mě dlouhý let.
Odpovědět
švagrovou odvezli do porodnice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo - a už jsi se rozhodla, jestli budeš strejda nebo teta ;-) 8-)
Odpovědět
fsvojap, to rozhodla příroda přece :-) když to bude holka, budu teta, když to bude kluk, budu strejda :-D :-D :-D prstýnky jste vybrali moc pěkný :-) aaa, je to pabúk, tak prcheeeej :-D koch, a nepíchá ani na chatě? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-to myslíš vážně???? =-) =-) =-) to je tvůj domácí mazlíček???? v tom případě se ve vlašíku už neukážu :-D já se pavouků bojííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :-N
Odpovědět
tak jsem teta :-D :-D máme holčičku :-)
Odpovědět
aaa, no, vážně :-D je to domácí mazlíček mýho malýho :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-gratuluju k tetičkovství x-) , to byl fofr ;-) to myslíš vážně??? to je teda drsnej mazlíček :-N :-N :-N z toho nebudu spát :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?