Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv-rýdla doporučuju, i když tam přijdeš s obrázkem, vyrobí, nic není problém... ;-) já jsem tam byla napřed s kamarádkou, asi hodinu jsme si zkoušely prstýnky a pak jsem zůžila výběr a dotáhla tam drahého... zkusil si dva a bylo.. :-D adis-ten domeček je vlastně řadovka, není to v Praze, je to v Rudný, to je kousek od Zličína. Stojí 4,4 mega, což není zase tak moc, ale prostě na něj nemáme, splátky bysme neutáhli ani teď a kdybych šla na mateřskou, tak už vůbec ne.. prostě smůla... líbilo by se nám tam, je to na dobrém místě a vedle v baráku bydlí moje nej kamarádka.. takže budeme šetřit a třeba časem bude něco jiného ;-) orgány prodávat nebudeme :-D , i když koch- s tím okem to není špatněj nápad, na co mu jsou dvě?? :-D dneska mám noční, ach jo. tak se mějte větvule, jdu na poštu a koupit si něco na polévku. večer sem načíhnu, ale asi až pozdě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap:no, my uz meli zacist stavet na jare, ale vsechno se to nejak protahlo :-| mame pozemek kousek od babiccina udoli, takova mala vesnicka, lisky tam davaji dobrou noc, ale je tam krasne x-) x-) x-) tak snad pristi vanoce uz budeme bydlet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - to jsem ráda, že slyším na Rýdla chválu; teď jsme ti koukla do alba, měla si úžasnou kytičku, my budeme mít svatbu do oranžova, kytka měla být původně z kal, ale teď se mi víc líbí růžičky a ta tvoje je super :-) ty ceny za bydlení v Praze a v okolí jsou holt takový :-| adis - Babiččino údolí je super, byli jsme tam před pár lety na dovče a moc se nám tam líbilo
Odpovědět
Profilova fotka
holky nebojte, já svoji ledvinu taky nedám :-D teda 4,4 mega za řadovku...na něco jsou ty prdelákovy jako Děčín dobrý. I když, jestli nám neklapne ten pozemek, tak asi domeček taky nebude :-( . Ale my bychom stavěli svépomocí, protože na klíč bychom neměli. Adi, Babiččino údolí a Ratibořice taky můžu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, v babiccne udoli na cloveka dycha ta spravna pohoda x-) uvidime, co budu rikat za 5 ci 10 let :-D :-D :-D koch: tak jestli decin je prdelakov, tak nevim, jak se nazyva vesnicka o 70-ti stalych obyvatelich :-D :-D :-D my taky nestavime na klic =-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv-děkuju za pochvalu ;-) , kytičku pořád mám doma, usušila jsem si ji x-) já mám oranžovou barvu ráda a růže miluju :-) Adis-ty budeš pravá vesničanka, co? Já si nějak neumím představit, že bych žila na tak malé vesnici, asi by mi chyběla Praha, i když připouštím, že občas ráda vypadnu někam pryč, nejraději mám Šumavu. Ceny za bydlení jsou v Praze příšerný, prý se udrží ještě pár let a pak to půjde dolů :-| . Tady o dvě ulice nad náma staví nové byty, cena za větší byt kolem 80m je cca 7 mega... Kdo si tohle může dovolit??
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: tak ja bych teda za kralikarnu 7 mega nedala =-) ja vyrustala na malem mestecku, vikendy a prazdniny u babicky na vesnici, v patnacti jsem vypadla z baraku a ted uz mam vsech velkomest plne zuby, tak se vracim k tomu, kde jsem vyrustala :-D :-D :-D vestina znamych nas nemuze pochopit, ale pro nas je nejdulezitejsi, ze oba chceme to same a to v zivote jde, ne?? pokud vam obema vyhovuje ruch velkomesta a jste tam stastni, tak proc ne, da se to pochopit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mimochodem, tri tydny se premaham, ze neupecu nic sladkeho, ale dnes to porusim, blizi se mrcha, jdu delat tvarohovou babovku :-x
Odpovědět
Profilova fotka
adis-to je jasný, každý to máme hozený jinak ;-) užij si bábovku :-) jak finišuje svatební šílenství? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
silenstvi se nejak nekona, za tri tydny uz to budeme mit za sebou x-) x-) ono to prijde az budeme v cechach ;-)
Odpovědět
adis, tak furt nevím, ale jesli se narodí kluk, tak to budu strejda :-D :-D jo a už jsem vám větve říkala, jak se podle dvojčat mý kamarádky pozná bezdomovec? že nemá ponožky :-D tak já na to honím policajty, ať mi zjistí, jestli jsou domovci nebo bezdomovci, sháním, jestli mají účty, auto, barák - a ono stačí podívat se, jestli maj ponožky :-D :-D vás sem ale chodí dopoledne... :-D a až si večer Jaňulka bude chtít povídat, nebude tu ani noha :-p a už na mě dolíhá ten větví věk - od včerejška od poledne mě bolí levá půlka hrudníku, nemůžu se zhluboka nadechnout, zívnout, smát se - a vůbec nevím, z čeho a co to vlastně je :-| tak ještě překlepu víkend a pak se uvidí, nechce se mi jít k mudrovi, to by bylo: A kde vás píchá? Většinou na chatě, pane doktore :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ty zas jedeš :-D ....mě prosím píchá v podpřišku a to tak i tak :-D . Přiznej se, že ty si v noci řádila se sousedem on ti zalehl hrudní košíček a teď si před námi hraješ na starou ;-) ? Ale neboj, nejsi v tom sama...já si tenhle týden připadám taky jak zetlelá větev....nejdřív mě postihl hromadný zánět mm (z neznámého důvodu to ve stejnou dobu vzalo i ségru a tchýni :-N...asi vliv měsíce či co ;-) ) a když už jsem se radovala, že je to ok, tak mě vzaly ledviny, že jsem se musela v noci nadopovat růžovejma kamarádama :-N :-. Adi, tak to mu rozumím, že už máte velkoměst dost, když jste jich už tolik zcestovali. Klid a soukromí je k nezaplacení. mimochodem, ze stejného důvodu jdu za chvíli péct tvarohový švédský koláč:-D aaa; tak to je hrubý 7 mega za blbej byt :-. . Bydlet v Praze, tak jsem asi ještě u maminky :-|
Odpovědět
Článek se načítá
koch - to jako bezpečný sex? :-D :-D to je jak v tom vtipu: jak se říká chlapovi, co to dělá se zvířátkama? zoofil. s mrtvolama? nekrofil. a do pupíku? netrefil :-D :-D ledviny, to ti nezávidím. já měla před dvěma lety zánět a to jsem plakala bolestí. doma jsem byla skoro měsíc. a ten hromadný zánět močáku, to teda koukám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jojo - ty jsi dneska nějak rozjetá ;-) tak já jsem teda momentálně bezdomovec :-D větvulky sakra dejte se do pořádku ;-) i když zánět ledvin a močovodu mě letos taky postihl a to teda byla bolest šílená; budila jsem se v noci bolestí holky máme vybrané prstýnky :-) taky si mi líbili jedny botky, ale asi by to chtělo o číslo menší a ty už bohužel neměli :-| zítra razím s mamkou a skorotchýní na nákupy a pak na Dobříš okouknout svatby
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar bazar kozénky rohatý :-D jste tady některá? už jste určo všechny dosáňkovaly, tak šup sem na pokec. zapomeňte na choroby... jojo-zalehnutí sousedem do pondělka vyležíš ;-) koch-zánět močáku-to chce hooooodně tekutin ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kurňa-mám to tady jako samomluvu ]-( :-D a mám hroznej hlad, to je krize :-D větvušky, která umíte dobrou koprovku? písněte mi do IP recept, prosííím. já ji nikdy nevařila a manžel o ní poslední dobou básní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nespěte..... já chci společnost.... pojďte se mnou drbat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
... tak jsem si tady pokecala :-D , za půl hodiny mi končí služba a půjdu hajinkat x-) užijte si hezkou sobotu, budu tu strašit zase večer. dobrou s kobrou ;-)
Odpovědět
holky, to není od souseda :-p koprovku neumím, páč jí nejím :-| a jdu si na ksicht namalovat obličej, abych mohla do Prahy :-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
čauky jojo-tak jak je, líp? :-)
Odpovědět
ahoj peťulíno, už jsem ok, asi nějaké erekce na slunci :-D :-D mám nový brejle :-D :-D jsem maxisuperkočičina :-D :-D ale asi jsem fakt stařenka, půl odpoledne jsem prospala :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvulky, dneska jsme byli s mamkou a skorotchýní na nákupech a pak na Dobříši kouknout na svatby ;-) na nákupy jsme vyrazili do Příbrami, ale celkem mě to zklamalo, u Deichmana jsem nakonec koupila alespoň botky, mimochodem moc ochotná prodavačka, mojí velikost neměli, ale že se pozeptá v jiných pobočkách, jestli jí nemají tam a v Benešově měli, zamluvila mi je tam a už je mám doma :-) aaa - já koprovku neumím, ale mám jí moc ráda ;-) jojo - nové brejličky, ty si se do té Prahy nějak vyfikla 8-)
Odpovědět
fsvojap - já jela do Prahy právě pro ty brejle :-) od úterka jsem je měla hotový jaký byly svatby? nějaká inspirace?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo - na jedné svatbě jsme byli i vevnitř (i když v konírně a my to budeme mít v Zrvadlovém sále) poslechli si hudbu, jinak jsme omrkli další 2 nevěsty, kytičky, ... hlavně jsme tam taky vyvezla mamku a skorotchyni, ony na Dobříši ještě nikdy nebyly holky já mám takovou chuť na něco sladkého, že jsme si teď s mamku dali vařit jahodové taštičky, mňam |-| 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar kočičky... jak se máte při sobotě? já makám a makám... fsv-co prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - já naštěstí nemákám, stačí mi to od pondělka do pátku ;-) přinesla jsme si od sestřenky 2 knížky, tak jsem se do jedné začetla... ale teď mizím do vany prstýnky jsme vybrali v Benešově v pátek, jsou od firmy Primossa, žluté zlato, hladké, já mám vpředu asi 6 malých kamínků, přítel tam bude mít místo kamínků rytinku = obousranná spokojenost :-) cena taky OK, dodací lhůta cca 3 týdny, rytinka zdarma
Odpovědět
fsvojap, promiň, ale já jsem si teď představila tu "obousrannou" spokojenost :-D :-D :-D kde jste je v Bene vybrali? v plusu? aaa, já nemakám a nemakám, ale taky nesáňkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo - to je spokojenost, viď :-D :-D sem tam nějaký písmenko a co z toho nevyjde :-D jj v plusu já taky nesáňkuju, přítel je někde na tahu a mě se nechtělo
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-a co děláš? válíš se a relaxuješ? :-) zase přijela skupina z jižní ameriky,to je mazec... jsou jako z jiný planety :-D
Odpovědět
v plusu jsem se byla koukat na prstýnky z bílýho zlata, nevybrala jsem si, ale snubáky tam měli hezký :-) spokojenost jako spokojenost, hlavně že je mír :-) aaa, válím se, koukám se na tu haldu prádla a hypnotizuju ji: vyžehli se, vyžehli se :-D :-D a čokoláda nade mnou vyhrála, dneska jsem dostala mušli plněnou mořskými plody - myslela jsem si, že mi to pár týdnů vydrží - ach, jak jsem byla naivní ]-( :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?