Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi teda udernice :-D :-D
Odpovědět
jo jo, to jsem celá já :-D a fakt to nevadí, že to je celý den bez dozoru v elektrice a vaří to? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak ti mohla viset nad strojem???? =-) =-) =-) :-D :-D :-D :-D to musis byt cirkusacka :-D :-D :-D anebo ji mas tak vytahanou????? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevadi, ono to ma maly prikon(ten hrnec)
Odpovědět
hele, jsem po porodu, to víš, modelka 90 -60 -90 nejsem :-) ale až tak vytahanou ji nemám :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uz sem se lekla, ze dokazes neco, co ja ne :-p
Odpovědět
adis, když jsem tvoje starší dvojče, musím umět něco navíc :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele, my jdem cucet na bednu na pan a pani smithovi, tak zatim a nezlob ;-)
Odpovědět
adis, to u nás dávali včera, jste kapku pozadu :-p papa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nejme pozadu, mame to z ceske tv, v archivu ;-) pres net
Odpovědět
áha =-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar větvule, neříkejte že jsem Vás prošvihla :-N :-( ? jinak jsme s loony v pátek absolvovaly sex ve městě (tedy film samozřejmě, to druhý bylo až dneska a hezky každá na svým písečku :-D ) a bylo to fajn heč ;-) . A samotný film docela fajn, hlavně ten začátek...jen z toho středu mohly možná něco málo vystřihnut. taky jste měly dneska takovou depku z počasí? To byl hnus fialovej :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nazdárek kozičky moje :-) , jdu vás jen pozdravit, mám denní a odjíždí asi 300 jihoameričanů, už teď bublám ]-( nakouknu večer, papík
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) teda aaa, tolik temeramentu nahuštěného na jednom místě...to se musel hotel otřásat v základech ne :-N ? hurááá, začíná tu trošku vykukovat sluníčko x-) . Snad se to opravdu vyjasní a nebude depresivní počasí jako včera
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky, my v sobotu s přítelem vyrazili na nákupy - sehnat oblek a prstýnky, oblek jsme nakonec objednali, měli totiž poslední v jeho velikosti, který už měl někdo zamluvený, tak si ho alespoň vyzkoušel; ale prstýnky hrůza a už začínám mít trošku obavy, že naše svatba bude bez prstýnků 8-) tak místo věcí na svatbu jsme si koupili Dostihy a sázky II a včera večer jsme sázeli ;-) koch - u vás vykukuje sluníčko, jo? u nás je hnusně zataženo :-| no alespoň mě tolik nemrzí, že musím být v práci, ale přemluvit se ráno ke vstávání byl dneska nadlidský úkol aaa - tak pevné nervy s jihoamíkama
Odpovědět
Profilova fotka
fsv, tak alespoň že ten oblek klapl. Zkoušela ses koukat na prstýnky na netu? Velikost už máš odzkoušenou z krámu a na netu se dají sehnat i za mnohem lepší ceny. Nebo pak jedině udělat si sobotní nákupní výlet do Prahy nebo Plzně. jo a teď už tu sluníčko regulérně svítí :-) . Akorát je docela chladno
Odpovědět
Profilova fotka
koch - sakra, kde to bydlíš, že tam máte tak hezky ? ;-) my ještě zkusíme jednu známou od přítele, má takový menší zlatnictví a pak razíme někam v pátek jo holky, minulý týden jsem byla na poslední 11. lymfodrenáži a ta slečna mě opět změřila a v pase jsem měla ještě o 2cm víc než před masážema ]-( stehno teda o 2 cm méně, ale žádnou změnu nepociťuji, ony mě taky ty lymfodrenáže nemůžou spasit, když žeru jak protržená a moc tomu pohybu taky nedám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
fsv...na severu Čech :-D ale ty 2 cm na stehnech jsou dobrý. Myslím, že od lymfodrenáží se víc čekat nedá. Je to jen doplněk ke cvičení a aby se případně člověk trošku zbavil celulitidy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj babizny :-) fsvojap: tak to ja bych od tech lymfodrenazi teda cekala vic =-) koch: u nas prsi porad a klada jak v rusku, zadne leto, ale pristi tyden uz jedeme DOMU !!!!!!! x-) x-) tak snad se ohreju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv-dva cenťáky na stehnech jsou fajn ;-) já se tam ještě nedokopala... dovča za dveřma, prdím na to... prostě to se mnou budou muset lidi na pláži přežít. těším se domů, na klídek, dám si sklenku vína a zalezu, jsem z toho dneška nějak KO. :-| koch-jaká byla dámská jízda??
Odpovědět
baf :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-fuj to jsem se lekla :-D :-D :-D
Odpovědět
mně hrabe z tý zimy :-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
z jaky zimy??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj, hoj, hoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jéje, yase všichni sáňkujou :-N . Já se snad nikdy netrefím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
koch - já nesáňkuju, není s kým, přítel je na noční :-| koukala jsem po prstýnkách na netu a tam bych si vybrala plno, ale v Táboře prodávají úplně nějaký divný... adis - tady by si se teď taky moc neohřála já teď nesla oznámení strejdovi, vytáhl nějakou slivovici, prý jemnou, pro ženský... jsem myslela, že umřu, to není nic pro mě, já jen tak vínko, a pak slaďáky jako jablíčka a spol. ale tohle byl fakt utrejch
Odpovědět
Profilova fotka
kuk :-D :-D :-D fsv-slivovičku pošli do Prahy , já ji ráda x-) mimochodem koch-já nesáňkovala :-| , odpadla jsem dávno před tím, než manža přišel z práce... Zoufalé manželky jsem měla jako večerníčka a pak už můj kámoš polštář... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - tak pro příště alespoň vím, kam s ní :-D já mám vypáleného červa na 5 let dopředu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko :-) koch: to vis, zase k vam prijde tsunami :-D :-D :-D aaa: uz to vydrz v prac a mysli na pristi sobotu ;-) fsvojap: v Tabore se nam vloni libil nadherny stul do jidelny, ale ten by sis na prst asi neoblikla :-D :-D :-D hele, znas tabor dobre???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?