Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adis - nebyla si v noci na Rhodosu? tam jim kvůli zemětřesení taky hrozí menší tsunami 8-) Tábor znám celkem dobře, chodila jsem tam na gympl a pořád tam ráda jezdím, pokud zrovna nepotřebuju snubní prstýnky, tak se mi tam celkem dobře nakupuje, dobře papá a taky se jejich knihovna nedá srovnat naší vesnickou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na rhodosu jsem bohuzel nebyla ;-( ani vcera vecer ani nikdy predtim :-( :-D :-D ja byla v tabore vloni poprve, moje mladyho rodice bydli kousek od tabora, no a kousek od namesti tam maji obchudek, vonne tycinky, nejake ty suvenyry a mel tam prave i nabytek a zamilovali jsme se tam do toho jidelniho stolu...neznas tam nejaky takovy obchudek??nemuzem si vzpomenout, jak se jmenoval, zkouseli jsme mrknout i na net a nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kousek od náměstí je obchůdek, kde mají vonné tyčinky a podobné věcičky a pak projdeš do další místnosti a tam mají nábytek, většinou ratan, různé dřevěné doplňky apod. a ten se jmenuje Kinga a webovky mají jednoduše "kinga cz" nevím, jestli jsem se strefila, ale jiný mě nenapadá
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je on!!!!!!!!!!!!!!jeee, jdu mrknout na web, ses zlaticko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
není zač; když můžu, pomůžu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ten "nas" stul tam na webu neni, ale urco je to ten obchudek, jsme se tam vloni prochazeli snad hodinu :-D :-D az pojedeme k tchyni pect svatebni kolacky, tak se tam urco zastavime x-) x-)
Odpovědět
v noci na neděli se známý zabila osmnáctiletá dcera v autě. asi pila. svýho syna do auta pustím nejdřív tak v pětačtyřiceti!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jojo - to musí být šílený, takhle přijít o dítě ;-( a ona přímo řídila ? já teď ve zprávách viděla toho motorkáře, co se chlubí, že jezdí za bežného provozu 300km/h ]-(
Odpovědět
ta známá není zrovna ve stavu, že by si o tom chtěla povídat, ale co říkaj lidi tady, tak řídila. dvěma stromům se vyhnula, tomu třetímu už ne. ta známá má čtyři děti, tohle byla nejstarší, nemladšímu je rok a třičtvrtě. je to šílený, nejvíc si teď vyčítá, že se poslední rok dost hádaly - opožděná puberta...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-to je síla :-( :-( :-( alkohol prostě za volant nepatří :-| 8-(
Odpovědět
tak jsem se pěkně lízla, jdu spát. nepatří, vždycky, když jsem v pondělí četla, kolik mladých lidí se v noci o víkendu zabilo, říkala jsem si, jsou blbí, když pijou, nemaj lízt za volant. a teď, když se to týká holčiny, kterou jsem znala, jsem z toho celá přešlá. téhle známé je cca 38, když teď počtvrté otěhotněla, všichni jsme se divili, že nejde na potrat, ona je věřící - sex ano, antikoncepce a potraty ne. říkala, že všechno má svůj smysl, i mít tolik dětí. že každý je tady z určitého důvodu. asi má pravdu, kdyby neměla další tři děti, asi by si to hodila. a teď funguje jenom díky tomu nejmenšímu, ten z toho všeho nemá rozum. aaa, asi zítra pojedu do Prahy.
Odpovědět
to "teď" je už pěkně dávno, malému je rok a třičtvrtě :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já zítra taky razím do Prahy s mamkou na oční kliniku na kontrolu, jedeme autem a doufám, že se nám nehody vyhnou obloukem; dopoledne ještě musím do práce a po obědě vyrážíme, je nás teď v kanclíku v době dovolených místo obvyklých 6 lidí jen 4 a zítra potřebuju já i kolega volno, tak kolega má dopoldne a já odpoledne ;-) královské dělení
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) a hele fsv má novou fotku....pěkný profil :-D jojo to je příšerný s tou známou :-( . Ještě, že má ty další děti a mrňouse, kteří jí teď drží nad vodou, aby z toho nezešílela :-| . Musí to být hrozný... koukám, že dneska bude v Praze plno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvulky koch - když profil, tak profil ;-) hlavně mi tam pěkně čučí ouško,co :-D jinak dnes ráno jsem na silnici potkala šíleně bezohledné řidiče, nevěříla jsem vlastním očím - dvojitá čára, značka zákaz předjíždění, kolona aut, její začátek v nedohlednu a před zatáčkou jako když do nich střelí asi 5 aut začne předjíždět :-. ]-( bych zavedla psychotesty pro všechny řidiče a nejen pro kamioňáky
Odpovědět
Profilova fotka
fsv...si to pojala opravdu doslovně :-D . A že ti čučí ouška? No co, alespoň ti nepadá čepice ;-) add řidiči; myslím, že ty psychotesty by opravdu někteří "řidiči" potřebovali jako sůl ]-( . Na takový idioty by se měli policajti zaměřit a brát jim rovnou řidičák a zabavit auto, protože ti by potřebovali spíš zbrojní průkaz než řidičák ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky :-) fsv-pěkná fotka :-) koukám, že jste všechny v praze a doufám, že si to tady užíváte ;-) . k tomu řízení-v srpnu po dovče hodlám začít jezdit... když vidím některý prasata za volantem, bojím se čím dál tím víc... no, budu to muset překonat, auto už mám, stojí před barákem... každopádně vám dám vědět, které oblasti se vyhnout, až to přijde :-D ¨ jojo-člověk tyhle věci prožívá úplně jinak, když se ho dotknou osobně :-(
Odpovědět
tak jsem do Prahy nejela, bylo by tam přelidníno :-) jé, my jsme kočky? ne kozičky rohatý? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jste kočky i kozičky rohatý... :-D jsem vymačkaná jako citron, měli jsme sraz s finančním poradcem kvůli případné hypo-chybí nám pár milionů... :-N 8-( , naše příjmy prostě nestačí... ach jo.. vyčíhli jsme si hezký domeček a asi to neklapne :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj :-) aaa, budeš si muset říkat o větší spropitné :-N . No jo no, asi nejsme vyvolení. A od jaké banky Vám počítal hypotéku?
Odpovědět
ivusanuletka • Včera o 23:00 ahoj nevestinky ..procitam poctive skoro vse, ale clovek je tvor omylny, tak se omlouvam pokud toto tema, nebo mu podobne, jiz existuje... ono asi nikdo z nas o veku radeji moc nemluvi :-N ,ale jak tak koukam do vasich alb, tak si pripadam trosku jak brontosaurus... ja se budu vdavat sice uz podruhe, ale i tak to bude repriza po 20-ti :-N letech.. je tu nekomu z vas taky 35+ ??? cabalkova • Včera o 23:04 Ahoj, mne je sic e34, ale zato mi to hrave vyrovnava pritel (45) :-) Na rozdil od tebe to mame oba jako premieru. Rikala jsem si, jestli na nektere veci nejsem stara (typu zavoj), ale pak jsem si rekla no co, vdavam se jednou a uziju si to. Jak ty? :-) woman04 • Včera o 23:51 ahojky..skuste temu od anax...je nas tam viac nad 30 :-D :-D ja som mala v aprili 38 :-D :-D :-D aaa • Dnes o 13:05 ahoj, je ta taky téma 70. léta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - nám by taky pár milionů chybělo, takže stavíme domek svépomocí, naštěstí je v rodině dost řemeslníků, takže to jde; bez nich bych jsme domeček nestavěli
Odpovědět
švagrová má kontrakce x-) asi budu teta :-D nebo strejda? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv-my v rodině žádné řemeslníky nemáme, na tohle prostě nejsme... co se dá dělat. vypočítal nám splátky na 23tisíc měsíčně =-) , zkoušel různé banky, tohle bylo nejvýhodnější. hrůza, co? :-N jojo-ty budeš strejda, to je jasný :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - tak to jsou šílený splátky, alespoň pro nás; my máme úvěr na 20 let (vlastně už máme rok splacený 8-) ) a splátky máme třetinový a je to pro nás tak akorát, víc bych platit nechtěla; tohle snad utáhneme i až budu na mateřský jojo - tak už víš, co z tebe bude ;-) :-D
Odpovědět
tak planej poplach, zatím jsem pořád jenom větev a kozička rohatá :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo aaa...to jsou pálky :-S . Můj by řekl, že prodáme ledvinu...mojí :-D . Třeba se na Vás usměje štěstí ve hře, tak zkus sázet sportku ;-) jojo a já se těšila, že budeš strejda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, vetve, babizny, kocky, zvirata a kozicky rohaty!!!! Uz ani nevim, kdo jste kdo :-D :-D :-D aaa: 23 tis. mesicne???? Tak to je mazec!!!!! To jste si vybrali za co domecek, to musi byt vila jak blazen!!!! To je nekde primo v Praze??? My jsme par let za hranicema a stejne nas hypoteka taky nemine :-( Uz nam zacali konecene stavet plot a v pondeli se definitivne zacina hrabat, huraaaaaaa jojo: ty me mates- teta- strejda-furt chces prijet do dublinu, ted zacinam mit strach, abys nebyl(a) babochlap :-D :-D Jinak taky budu teticka, ale az v unoru, takze nam jeste kontrakce nehrozi :-D :-D koch: tvoji ledvinu, jo??? muj uz by to schytal :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi, já mu zas kontruju, že bysme mohli taky střelit jeho oko, stejně má dvě ;-) . Chodil by s páskou a byl by zajímavej pro ženský...začal o tom uvažovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čus holky, ste tady rozjeli obchod s orgánama,jo ? k tomu já se nepřidám 8-) adis - vy budete stavět? a kde? my stavíme od loňského léta, ale k plotu se dopracujeme asi až úplně nakonec holky včera si přítel konečně koupil oblek na svatbu, je černý, takže boty neřešíme, ty už má a nosí je tak vyjimečně, že jsou jako nový; dneska jdeme obhlídnout prstýnky po Benešově, ale žádné velké naděje si nedělám; už mám stejně jedny vyhlídnuté u Rýdla, dodají je prý do 3 týdnů, mají obchůdek v Praze otevřený i v sobotu, tak tam přítele příští týden vytáhnu, on měl tento týden noční a to se tak míjíme, že jsem mu je ještě nestihla ukázat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?