Menu Forum

Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

11. pro 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
Registrovala se 12. dubna 2005 na beremese.cz. Přidala 2434 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
Registrovala se 12. dubna 2005 na beremese.cz. Přidala 2434 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
 fsv-rýdla doporučuju, i když tam přijdeš s obrázkem, vyrobí, nic není problém... emoticon
já jsem tam byla napřed s kamarádkou, asi hodinu jsme si zkoušely prstýnky a pak jsem zůžila výběr a dotáhla tam drahého... zkusil si dva a bylo.. emoticon

adis-ten domeček je vlastně řadovka, není to v Praze, je to v Rudný, to je kousek od Zličína. Stojí 4,4 mega, což není zase tak moc, ale prostě na něj nemáme, splátky bysme neutáhli ani teď a kdybych šla na mateřskou, tak už vůbec ne.. prostě smůla... líbilo by se nám tam, je to na dobrém místě a vedle v baráku bydlí moje nej kamarádka.. takže budeme šetřit a třeba časem bude něco jiného emoticon
orgány prodávat nebudeme emoticon , i když koch- s tím okem to není špatněj nápad, na co mu jsou dvě?? emoticon

dneska mám noční, ach jo.

tak se mějte větvule, jdu na poštu a koupit si něco na polévku.
večer sem načíhnu, ale asi až pozdě emoticon
18. črc 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adisek (39 r.)
Registrovala se 15. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1569 příspěvků a 2 alba. Má 37 přátel. Region Náchod.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Na zámku v Novém Městě nad Metují, Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
adisek (39 r.)
Registrovala se 15. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1569 příspěvků a 2 alba. Má 37 přátel. Region Náchod.
 fsvojap:no, my uz meli zacist stavet na jare, ale vsechno se to nejak protahlo emoticon mame pozemek kousek od babiccina udoli, takova mala vesnicka, lisky tam davaji dobrou noc, ale je tam krasne emoticon emoticon emoticon tak snad pristi vanoce uz budeme bydlet emoticon
18. črc 2008 v 11:31  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 aaa - to jsem ráda, že slyším na Rýdla chválu; teď jsme ti koukla do alba, měla si úžasnou kytičku, my budeme mít svatbu do oranžova, kytka měla být původně z kal, ale teď se mi víc líbí růžičky a ta tvoje je super emoticon
ty ceny za bydlení v Praze a v okolí jsou holt takový emoticon

adis - Babiččino údolí je super, byli jsme tam před pár lety na dovče a moc se nám tam líbilo
18. črc 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
Registrovala se 13. září 2005 na beremese.cz. Přidala 1134 příspěvků.
  • Svatba byla 15. září 2007
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 holky nebojte, já svoji ledvinu taky nedám emoticon

teda 4,4 mega za řadovku...na něco jsou ty prdelákovy jako Děčín dobrý. I když, jestli nám neklapne ten pozemek, tak asi domeček taky nebude emoticon . Ale my bychom stavěli svépomocí, protože na klíč bychom neměli.

Adi, Babiččino údolí a Ratibořice taky můžu emoticon
18. črc 2008 ve 12:33  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adisek (39 r.)
fotoportrét
fotoportrét
adisek (39 r.)
 jj, v babiccne udoli na cloveka dycha ta spravna pohoda emoticon uvidime, co budu rikat za 5 ci 10 let emoticon emoticon emoticon

koch: tak jestli decin je prdelakov, tak nevim, jak se nazyva vesnicka o 70-ti stalych obyvatelich emoticon emoticon emoticon

my taky nestavime na klic emoticon
18. črc 2008 ve 13:33  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 fsv-děkuju za pochvalu emoticon , kytičku pořád mám doma, usušila jsem si ji emoticon já mám oranžovou barvu ráda a růže miluju emoticon

Adis-ty budeš pravá vesničanka, co? Já si nějak neumím představit, že bych žila na tak malé vesnici, asi by mi chyběla Praha, i když připouštím, že občas ráda vypadnu někam pryč, nejraději mám Šumavu.
Ceny za bydlení jsou v Praze příšerný, prý se udrží ještě pár let a pak to půjde dolů emoticon . Tady o dvě ulice nad náma staví nové byty, cena za větší byt kolem 80m je cca 7 mega... Kdo si tohle může dovolit??
18. črc 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adisek (39 r.)
fotoportrét
fotoportrét
adisek (39 r.)
 aaa: tak ja bych teda za kralikarnu 7 mega nedala emoticon

ja vyrustala na malem mestecku, vikendy a prazdniny u babicky na vesnici, v patnacti jsem vypadla z baraku a ted uz mam vsech velkomest plne zuby, tak se vracim k tomu, kde jsem vyrustala emoticon emoticon emoticon vestina znamych nas nemuze pochopit, ale pro nas je nejdulezitejsi, ze oba chceme to same a to v zivote jde, ne?? pokud vam obema vyhovuje ruch velkomesta a jste tam stastni, tak proc ne, da se to pochopit emoticon
18. črc 2008 v 15:05  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adisek (39 r.)
fotoportrét
fotoportrét
adisek (39 r.)
 mimochodem, tri tydny se premaham, ze neupecu nic sladkeho, ale dnes to porusim, blizi se mrcha, jdu delat tvarohovou babovku emoticon
18. črc 2008 v 15:07  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 adis-to je jasný, každý to máme hozený jinak emoticon
užij si bábovku emoticon
jak finišuje svatební šílenství? emoticon
18. črc 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adisek (39 r.)
fotoportrét
fotoportrét
adisek (39 r.)
 silenstvi se nejak nekona, za tri tydny uz to budeme mit za sebou emoticon emoticon ono to prijde az budeme v cechach emoticon
18. črc 2008 v 15:25  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
Registrovala se 1. září 2007 na beremese.cz. Přidala 2385 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 adis, tak furt nevím, ale jesli se narodí kluk, tak to budu strejda emoticon emoticon

jo a už jsem vám větve říkala, jak se podle dvojčat mý kamarádky pozná bezdomovec? že nemá ponožky emoticon tak já na to honím policajty, ať mi zjistí, jestli jsou domovci nebo bezdomovci, sháním, jestli mají účty, auto, barák - a ono stačí podívat se, jestli maj ponožky emoticon emoticon

vás sem ale chodí dopoledne... emoticon a až si večer Jaňulka bude chtít povídat, nebude tu ani noha emoticon

a už na mě dolíhá ten větví věk - od včerejška od poledne mě bolí levá půlka hrudníku, nemůžu se zhluboka nadechnout, zívnout, smát se - a vůbec nevím, z čeho a co to vlastně je emoticon tak ještě překlepu víkend a pak se uvidí, nechce se mi jít k mudrovi, to by bylo: A kde vás píchá? Většinou na chatě, pane doktore emoticon emoticon
18. črc 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 jojo, ty zas jedeš emoticon ....mě prosím píchá v podpřišku a to tak i tak emoticon . Přiznej se, že ty si v noci řádila se sousedem on ti zalehl hrudní košíček a teď si před námi hraješ na starou emoticon ?
Ale neboj, nejsi v tom sama...já si tenhle týden připadám taky jak zetlelá větev....nejdřív mě postihl hromadný zánět mm (z neznámého důvodu to ve stejnou dobu vzalo i ségru a tchýni emoticon...asi vliv měsíce či co emoticon ) a když už jsem se radovala, že je to ok, tak mě vzaly ledviny, že jsem se musela v noci nadopovat růžovejma kamarádama emoticon emoticon
Adi, tak to mu rozumím, že už máte velkoměst dost, když jste jich už tolik zcestovali. Klid a soukromí je k nezaplacení.
mimochodem, ze stejného důvodu jdu za chvíli péct tvarohový švédský koláčemoticon

aaa; tak to je hrubý 7 mega za blbej byt emoticon . Bydlet v Praze, tak jsem asi ještě u maminky emoticon
18. črc 2008 v 18:57  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 koch - to jako bezpečný sex? emoticon emoticon

to je jak v tom vtipu: jak se říká chlapovi, co to dělá se zvířátkama? zoofil. s mrtvolama? nekrofil. a do pupíku? netrefil emoticon emoticon

ledviny, to ti nezávidím. já měla před dvěma lety zánět a to jsem plakala bolestí. doma jsem byla skoro měsíc. a ten hromadný zánět močáku, to teda koukám emoticon
18. črc 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 jojo - ty jsi dneska nějak rozjetá emoticon tak já jsem teda momentálně bezdomovec emoticon
větvulky sakra dejte se do pořádku emoticon i když zánět ledvin a močovodu mě letos taky postihl a to teda byla bolest šílená; budila jsem se v noci bolestí

holky máme vybrané prstýnky emoticon taky si mi líbili jedny botky, ale asi by to chtělo o číslo menší a ty už bohužel neměli emoticon zítra razím s mamkou a skorotchýní na nákupy a pak na Dobříš okouknout svatby
18. črc 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 nazdar bazar kozénky rohatý emoticon
jste tady některá? už jste určo všechny dosáňkovaly, tak šup sem na pokec.
zapomeňte na choroby... jojo-zalehnutí sousedem do pondělka vyležíš emoticon
koch-zánět močáku-to chce hooooodně tekutin emoticon
19. črc 2008 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 kurňa-mám to tady jako samomluvu emoticon emoticon
a mám hroznej hlad, to je krize emoticon

větvušky, která umíte dobrou koprovku? písněte mi do IP recept, prosííím. já ji nikdy nevařila a manžel o ní poslední dobou básní emoticon
19. črc 2008 v 01:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 holky, nespěte..... já chci společnost.... pojďte se mnou drbat emoticon
19. črc 2008 ve 02:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 ... tak jsem si tady pokecala emoticon , za půl hodiny mi končí služba a půjdu hajinkat emoticon užijte si hezkou sobotu, budu tu strašit zase večer.
dobrou s kobrou emoticon
19. črc 2008 v 05:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 holky, to není od souseda emoticon
koprovku neumím, páč jí nejím emoticon

a jdu si na ksicht namalovat obličej, abych mohla do Prahy emoticon papa
19. črc 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 čauky jojo-tak jak je, líp? emoticon
19. črc 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 ahoj peťulíno, už jsem ok, asi nějaké erekce na slunci emoticon emoticon

mám nový brejle emoticon emoticon jsem maxisuperkočičina emoticon emoticon

ale asi jsem fakt stařenka, půl odpoledne jsem prospala emoticon
19. črc 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 ahoj větvulky,
dneska jsme byli s mamkou a skorotchýní na nákupech a pak na Dobříši kouknout na svatby emoticon
na nákupy jsme vyrazili do Příbrami, ale celkem mě to zklamalo, u Deichmana jsem nakonec koupila alespoň botky, mimochodem moc ochotná prodavačka, mojí velikost neměli, ale že se pozeptá v jiných pobočkách, jestli jí nemají tam a v Benešově měli, zamluvila mi je tam a už je mám doma emoticon

aaa - já koprovku neumím, ale mám jí moc ráda emoticon
jojo - nové brejličky, ty si se do té Prahy nějak vyfikla emoticon
19. črc 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 fsvojap - já jela do Prahy právě pro ty brejle emoticon od úterka jsem je měla hotový

jaký byly svatby? nějaká inspirace?
19. črc 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 jojo - na jedné svatbě jsme byli i vevnitř (i když v konírně a my to budeme mít v Zrvadlovém sále) poslechli si hudbu, jinak jsme omrkli další 2 nevěsty, kytičky, ... hlavně jsme tam taky vyvezla mamku a skorotchyni, ony na Dobříši ještě nikdy nebyly
holky já mám takovou chuť na něco sladkého, že jsme si teď s mamku dali vařit jahodové taštičky, mňam emoticon emoticon
19. črc 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 nazdar kočičky... jak se máte při sobotě? já makám a makám...
fsv-co prstýnky?
19. črc 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 aaa - já naštěstí nemákám, stačí mi to od pondělka do pátku emoticon přinesla jsme si od sestřenky 2 knížky, tak jsem se do jedné začetla... ale teď mizím do vany
prstýnky jsme vybrali v Benešově v pátek, jsou od firmy Primossa, žluté zlato, hladké, já mám vpředu asi 6 malých kamínků, přítel tam bude mít místo kamínků rytinku = obousranná spokojenost emoticon cena taky OK, dodací lhůta cca 3 týdny, rytinka zdarma
19. črc 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 fsvojap, promiň, ale já jsem si teď představila tu "obousrannou" spokojenost emoticon emoticon emoticon kde jste je v Bene vybrali? v plusu?

aaa, já nemakám a nemakám, ale taky nesáňkuju emoticon
19. črc 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 jojo - to je spokojenost, viď emoticon emoticon sem tam nějaký písmenko a co z toho nevyjde emoticon jj v plusu
já taky nesáňkuju, přítel je někde na tahu a mě se nechtělo
19. črc 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 jojo-a co děláš? válíš se a relaxuješ? emoticon
zase přijela skupina z jižní ameriky,to je mazec... jsou jako z jiný planety emoticon
19. črc 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 v plusu jsem se byla koukat na prstýnky z bílýho zlata, nevybrala jsem si, ale snubáky tam měli hezký emoticon

spokojenost jako spokojenost, hlavně že je mír emoticon

aaa, válím se, koukám se na tu haldu prádla a hypnotizuju ji: vyžehli se, vyžehli se emoticon emoticon a čokoláda nade mnou vyhrála, dneska jsem dostala mušli plněnou mořskými plody - myslela jsem si, že mi to pár týdnů vydrží - ach, jak jsem byla naivní emoticon emoticon
19. črc 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš