Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
byla jsem dost slyšet? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
woman-vítám tě, konečně nejsem největší větev :-D tak šup sem s informace-odkud jsi, co děláš.... :-D jsme zvědavé ;-) jojo-blivno neznamená to, co myslíš ;-) kočky, trpím na noční, banda hroznej turků tady zlobí..... :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj :-) konečně to zase jede, to byl dneska porod ]-( . loony; už máš uvařeno:-D ? jojo; ty bacily jsou ale prevít...neteřinku teď taky zklátil moribundus a už má asi 4 dni horečky, snad jí antibiotika brzy zaberou :-| aaa; hele máte tam taky někdy normální platící hosty :-N ? woman; vítej mezi seschlinkami v nejlepších letech :-) . Jestli chceš dočíst, tak to bude chtít asi 2 dni dovolené :-D já před chvílí dorazila z divadla z Cimrmanů a potom jsme si ještě se švagrovkou skočily do italské restaurace na gáblíček...takže velmi příjemný večer. Pravda, dala jsem si těstovinky se špenátem, krevetami a smetanou, takže bych si měla nakopat, že takhle žeru večer, když mám taky 10 kilo nahoře]-( , ale je mi to nějak jedno....asi to heslo tvojí kolegyně zabralo aaa;-) . Doufám, že zítřek bude minimálně tak příjemný....tak zatím papapapapa kočinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojkyy....dakujem za mile privitanie..cim starsi novy clen,tym ste vy mladsie :-D :-D ..to si fakt dam vytlacit a citat cestou do prace:-)) kochansky:no perfekt vecer...a 10kilo nahore by som prijala,ja ich mam viac:-)))))))))) takze nieco kratko o mne:volam sa Katarina,som z Bratislavy,pracujem ako zubna technicka a mam skoro 19 rocnu dceru:-))
Odpovědět
Profilova fotka
koch-nazdáááááár, ty jsi se měla báječně :-) já se snažím nežrat, ale je to boj :-N občas tady bydlí normální hosté, ale při svých službách na ně málokdy natrefím ;-) woman-takže chystáš druhou svatbu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mimochodem jojo-jak dopadlo tvoje hubení ptáků??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj děvčata! :-D Vy už jste zapomněly, že jsem tady nejstarší větev já? Tedy ještě o měsíc starší byla Bibiska, ale ta se vdala a už sem nechodí - snad to s ní na svatbě nekleplo a neléčí se z toho. :-D Woman, já se musela dovolovat, jestli sem vůbec smím - jsem listopad 69. :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
loony; ale nevypadáš na to :-D woman; jooo kdyby jen 10 kilo nahoře....to bylo myšleno jako 10 kilo od loňska, konkrétně od svatby |-| . Jsem děsná hrošice, tak bych s tím měla něco dělat, ale tapevná vůle ne a ne se ukázat |-| :-N ty jo, to fat budeš možná za chvíli chystat svatbu ratolesti :-) . Ale stejně to má něco do sebe, být mladá mamča...to pak vypadáš vedle potomků jako starší sestra a vnoučata si užiješ v plné síle ;-) aaa; bys nám je mohla třeba nafotit, abychom si udělaly obrázek co za exotky to u Vás bydlí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj vetvicky, vsechny moooocinko zdravim. Tak jsme tyden prestehovanio, ale stale cekame na pripojeni netu, snad se letos jeste dockame :-D :-D :-D Dodatecne vse nej koch k narozkam, vitej v klubu prohnilych vetvi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
stranky poctive doctu ;-) jsem v internetove kavarne, klavesnice ma pulku pismen smazanych, to mi snad udelali schvalne, zkousi moji trpelivost, napsat vetu mi trva vecnost, takhle se ted vydelava, mazu kazde druhe pismeno jak debil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj adíííííí :-) kde jsou nějaký fotky z nového bytečku? Honem, honem, my se chceme pokochat :-) jo a děkuju za přání :-)
Odpovědět
Koch dík - myslíš tu růžovou fotku? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
loo no jasně :-D
Odpovědět
No ale tam jsem si opravdu docela podobná, tak ji ani neměním. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pěkný vlasy :-D
Odpovědět
loony, nejsme dvojčata? koukni na moji růžovou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau větvule, slibuju, že naše hosty-exoty vyfotím, dotáhnu si o víkendu foťák ;-) k ránu si tady jeden turek chtěl koupit kolegyni blondýnku za 15 euro :-D ]-( koch-já těch deset kilo mám taky za rok :-| , co s tím? zítra i ve čt půjdu na spin... acho jo
Odpovědět
Profilova fotka
aaa; to jsou teda případy u Vás to ti řeknu :-S . Si to spletl s Ruskem ne...Turek jeden blbej ]-( . A nejen, že dá takovou neslušnou nabídku, ale ještě i za takovou nehoráznou cenu ]-( :-N koukám, že se taky chystáš do mučírny. Já byla včera na tanyny, ještě mě čekají ve čtvrtek a v pátek k tomu navíc posilovna se ségrou...myslím, že v tomto týdnu bude k vidění zvýšený počet kachen :-D . Nejhorší je, že díky mé vrozené žravosti a lenosti u mě nějaké dietky moc dlouhou trvanlivost nemají a zabírá na mě hlavně to pravidlené cvičení :-| . No jo Bartáková, budeš muset se sebou něco dělat, abys nedělala ostudu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
koch-ahoj, jasně, mučírna volá.... jiná cesta nevede, taky si ráda dám dobrou baštu, tak prostě musím přidat cvičení... už pár týdnů se dost omezuju i v jídle a stejně nehubnu ]-( Turci jsou prasata, je to národ, který opravdu neumusím :-S , chovají se k ženským jako ke zboží, tohle jsou vyloženě skupiny, který sem jezdí za sexuální turistikou,mají na to svého průvodce, protže většina z nich nekvákne jinak než turecky :-| . Jdu se pomaličku probrat, sundat pyžámko :-) , pomažu na poštu a od osmi na spin :-) . Koupila jsem si karnitin, třeba to pomůže.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aaa;nic jiného nám fakt nezbyde. Včera večer jsem se ještě dokopala asi k hodinovému tréninku tanyny a dneska už se mi zas svaly ozývají :-N . Ještě, že máme dneska zase hodinu, alespoň se trochu rozhýbu, abych nebyla taková lemra ;-) a ty po včerejšku chodíš :-) ? by mohl za mnou jeden takovej Turek přijít....odešel by v předklonu ;-)
Odpovědět
hele Jani, si nám nevěrná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi nene...já jsem monogamní co se týče diskuzí a stíhám téměř všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj koch-no, chodím... ale bolí mě břicho a ruce-posilovali jsme s míčema :-) . Dneska jdu zase, na klasickej spinning, docela se těším. Po tom karnitinu jsem se potila jako prase :-N . O víkendu jsem v práci, přemýšlím, jak se vyhnu personální jídelně a kantýně :-D . Máme příští pátek akci na parníku a chtěla bych mít menší břicho :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
já si vzala včera před tím cvíčem taky bobuli a potila jsem se i na řasách :-D . Alespoň má člověk pocit, že mu ty kila odtékají před očima ;-) . Jj, lákadla jsou nejhorší. Jedině, že bys zaúkolovala nějakou spolehlivou dobrou duši, aby ti něco lehčího donesla a nebudeš muset bojovat při pohledu na ty čokolády, sušenky, koblížky, pochoutkové saláty a bagety ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch- :-D , i na řasách, jo? právě, že u nás v kantýně mají samé prasárničky... :-N , asi si dotáhnu mrkev a něco takového, na oběd zajdu, protože 12 hodin prostě bez jídla nevydržím. kde se toulají ostatní větvičky?
Odpovědět
Profilova fotka
to znám...tyhle nezdravé prasárničky co nejlíp chutnají jsme taky měli v bývalé firemní kantýně...to byl každodenní boj...a pak jsem stejně odešla s milou :-N ]-( teď tu máme pro změnu vedle školy výrobnu lahůdek :-D aaa; tak si udělej doma nějakýho celozrnýho geralda se šunkou, sýrem a lupenem salátu a alespoň budeš mít užitečné sacharidy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uvařila jsem kuskus se zeleninou a hodlám to táhnout zítra do práce, pokud to tedy nesním ještě dneska...a rozmrazuju si steak :-D prý má být o víkendu hezky... to je trest za to, že makám :-( adis je asi pořád bez internetu, co? ta musí mít absťák :-)
Odpovědět
Profilova fotka
téda ty si dopřáváš...kuskus, steak ;-) :-N . Jdu sežrat tmavý chleba se šunkou, abych neměla hlad, když mi tu děláš chutě ;-) o víkendu má být fakt líp...až 22, ale hlavní parno dorazí po víkendu. Prý až 28...to se zas v práci po... :-| adi asi ještě nenašla v novém bytě zásuvku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větve, tak zase po delší době nakouknu a zase je to o jídle ... ;-) já se snažila dát dolů pár kilo, ale poslední dobou se přežírám sladkým, trošku si obaluju nervy ale stáhla jsem si na mobil tapetu pláže v karibiku 8-) a budu zpracovávat přítele na nějakou svatební cestu (zatím prohlašuje, že musíme šetřit na domek :-| ) a třeba mě to bude motivovat tolik nežrat, přesněji nežrat tolik čokolád
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám celý příští týden volno, jupí, už se těším na sluničko, tohle je takový mrzutý, ospalý počasí. fsv-cos čekala? tady se řeší buď sex nebo jídlo :-D :-D :-D takže změna tématu-sex-zadejte někdo téma ;-) , já v téhle oblasti trochu poslední dobou pokulhávám :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?