Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. svatební cesta musí být... je jen jedna a nemusí to být karibik, pak zbyde i něco na domeček :-) vylož mu to tak, že si myslíš, že on si zaslouží odpočinout... a uvidíš, jak poletí do CK :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky no koukám pěkně jste to (se) vzaly do parády, no tkd ržím palce já jsem zhubla ty tři kilča, tak se zatím držím, což je fajn, a už nechodím na spinning, páč se tam nestíhám zapisovat, a i jsem lenoch obecný, a sport mě nijak extra nebere, tak se ani nesnažím něco shánět jinýho, hihi jinak já nestíhám psát, řeším práci, jsme docela v krizi, tak makám jak šroub, sháním prachy, sponzory, píšu projekty jak na běžícím páse, do toho kočírovat tým a sebe, tak jen dycky letmo nakouknu a zas makám zejtra jedu pracovně do prahy tak se těším na vejlet no asi všechny vehemntně sportujete, tak já si jd koupit něco dobrého a zalezu si do postele..... :-D pa zatím h
Odpovědět
ahoj větvulky :-) fsvojap, ahojky :-) ráda tě zase vidím :-) aaa, sex? jaký sex? kde? :-D :-D helo, tady se nesportuje, tady se leží :-D koch, prasárničky, to taky můžu, teď tu mám pytlík brambůrků a přemlouvám se, ať to nenačnu :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
jojo :-D , co tady šílíš? :-D :-D
Odpovědět
to je omyl. potřebovala jsem si ulevit při telefonátu a omylem jsem si to odklikla :-| hoď mi tam vykřičník, ať mi to smažou, taky už jsem psala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
máš to odvykřičníkovaný :-) co tě tak naštval? =-)
Odpovědět
dík za vykřičník :-) ip :-)
Odpovědět
jsi v práci?
Odpovědět
Profilova fotka
mám volno, od zítra začínám tři denní-takže budíček v půl pátý :-( , za chvilku zalezu do pelechu, manžel je v práci.
Odpovědět
tak to já spím do pěti a sprostě nadávám, že vstávám ještě v noci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to chápu, mám stejný pocit. normálně jsem zvyklá chodit spát po půlnoci, ale s vidinou třech dvanáctek před sebou :-( . je to proti přírodě, takhle vstávat :-D . ty dojíždíš busem nebo ses odvážila znovu za volant?
Odpovědět
Článek se načítá
za volant občas sednu, ale do práce busem, mám to 20 km, za půl hoďky tam jsem. že jo, proč se nemůže pracovat od 10 do 14? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to by byla ideální pracovní doba :-D , samozřejmě s pauzou na oběd :-D
Odpovědět
no, tak tu bych prodloužila, na hodinu - půlhoďka je na jídlo málo, to je o vředy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočiny, jdu jen nakouknout a pozdravit vás :-) jsem v práci, tady už to žije, odjíždí japonské skupiny, prima zahřátí po ránu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky vetvicky, opet zdravim z kavarny, net porad nemame, snad uz pristi tyden, drzte palecky!!!! hezky vikend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adis-dej si tama mne nějakou dobrou kávičku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mimochodem, Jani, vše nej k svátku!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Peťulko, děkuju :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočiny, jak si užíváte víkend? :-) já stále otročím, ale zítra mi přijede na návštěvu kamarádka s mimísem, povozím si kočárek, se těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky děkuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau kočky, jak jste užili víkend? já jsem dneska hrozně akční, už mám upečenou bublaninu, hotové chlebíčky a vyhlížím kámošku :-) večer jdu opět na spin a mám doborou zprávu, konečně mám pocit, že trochu hubnu x-) . i když těch 5 kilo do pátku nesundám :-p
Odpovědět
ahoj peťulíno, koukám, jak se oteplilo, větve si raší venku, jenom peťka na net neprdí :-) co je v pátek, něco mi uniklo? =-) bublaninu sem, já ti od ní odpomůžu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek větvičky, copak nového??? aaa - jaké bylo dneska kočárkování ;-) ??? Jééé, ten spinning ti závidím, já jsem na něm byla závislák a teď bych ho potřebovala jak sůl, mám překrásnou celulitidu :-N . Hold dva měsíce bez pohybu jsou znát. Krásný večer větvulky ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
digi-ahooooooj :-) kočárkování bylo super, 3 hodiny jsme rvaly kočár po lese, je to pěkná rychta, už se nedivím, že je kámoška tak hubená a vypadá jako modelka :-D . vojtíšek je úžasnej, začíná chodit a chvilku neposedí... digi-já sice chodím na spin, ale celulitidu mám až za ušima :-D ]-( a okamžitě bych ten spin vyměnila za tvoje bříško x-) . jak je, vše v pohodě? chodím občas načumovat na koně, abych zjistila, jak se ti daří ;-) jojo-já stíhám všechno, rašit venku v lese, péct bublaninu, sedět u pc.... jsem prostě cvok :-D :-D :-D v pátek máme s lidma z práce takovou menší akci-jdeme na parník rádia Impuls a pak někam do centra... a břicho mi pořád přetéká přes pásek kalhot... ]-( ]-( :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny!!! nějak nejsem schopná vám sem něco napsat, tak tak činím teď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj!!! no to jsi toho napsala :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau zlato, nepruď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa- však už ho také budeš za chvíli mít, myslím těhu bříško x-) , dovolená se ti nezávratně blíží ;-) ..., začátkem srpna?! A kam že to jedete???? Jj, také si myslím, že po porodu budeme jak modelky :-D .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?