Menu Forum

Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

11. pro 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
adisek (39 r.)
Registrovala se 15. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1569 příspěvků a 2 alba. Má 37 přátel. Region Náchod.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Na zámku v Novém Městě nad Metují, Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
adisek (39 r.)
Registrovala se 15. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1569 příspěvků a 2 alba. Má 37 přátel. Region Náchod.
 ahojky vetvicky celulitidovaty emoticon emoticon emoticon tak jsme konecne zase online emoticon emoticon emoticon
27. kvě 2008 v 15:32  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabca13
1
Registrovala se 24. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 4750 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 11. září 2015
    V Brně - Starý Lískovec, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
sabca13
1
Registrovala se 24. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 4750 příspěvků. Region Brno.
 fuj, ten hnusek mám taky, snažím se bojovat emoticon
včera jsem šla na kolo a bylo to hrozný!!! emoticon
27. kvě 2008 v 16:21  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabca13
1
fotoportrét
fotoportrét
sabca13
1
 holky, něco jsem našla!!! HAHA

http://civilizace.mysteria.cz/view.php?cisloclanku=2007020601
27. kvě 2008 v 18:33  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
Registrovala se 12. dubna 2005 na beremese.cz. Přidala 2434 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
Registrovala se 12. dubna 2005 na beremese.cz. Přidala 2434 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
 digi-jedeme na Lesbos emoticon

ahoj sabčo, to je dost, že jsi sem nakoukla, ale že by ses teda rozepsala.... emoticon

adisek-měla jsi internetový absťák? emoticon
27. kvě 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabca13
1
fotoportrét
fotoportrét
sabca13
1
 aaa: já čekám, co napíšete vy, pak se přidám emoticon
27. kvě 2008 v 19:38  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
Registrovala se 1. září 2007 na beremese.cz. Přidala 2385 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 sabule, ahooooooooj emoticon

adis, ahooooooooooj emoticon

helo, ahooooooooooj emoticon

peťulíno, ahooooooooooj emoticon
27. kvě 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 digi, ahooooooooooooj emoticon
27. kvě 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adisek (39 r.)
fotoportrét
fotoportrét
adisek (39 r.)
 aaa: to si pis, ze abstak byl, ale cekala jsem to horsi emoticon ony byly starosti se stehovanim, porad nejake to uklizeni, prerovnavani atd. ale uz muzu rict, ze uz jsme zabydleni a kdyz mame uz i internet, tak se neni na co stezovat emoticon emoticon jooo, za mesic uz by nam meli zacit stavet domecek a dneska uz to mame jen za 72 !!!!!!!!

a ja jeste nezacala hubnout, zacinam mit bobky, ze ve svatebni den zkolabuju, z nedostatku vzduchu v plicich, nebudu moct dychat v satickach, jestli je vubec dopnu emoticon emoticon holky me to hubnuti fakt nejak nebere, myslela jsem, ze budu vic stresovat a zatim nic, chjooo, nevim, jestli mam byt rada nebo brecet...
28. kvě 2008 v 01:59  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky, tady už se taky hubne?
já chtěla hubnout do šatů, chtěla jsme dát dolů tak 5kg (abych se vešla do klahot, který jsem si koupila v létě před 2 lety), tak jsme se zapojila do hubnoucí diskuzi ... pak jsme si šla zkoušet šaty, zamluvila je a až ze smlouvy o půjčení jsem zjistila, že ty šaty mají velikost 32 - ha, ha, ha emoticon no přes prsa asi jo, tam víc nemám, přes zadek už se naštěstí rozšiřujou, takže tam se asi na žádnou velikost nehraje emoticon
28. kvě 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
digina
Registrovala se 29. června 2007 na beremese.cz. Přidala 789 příspěvků a 2 alba. Region Ústí nad Orlicí.
  • Svatba byla 6. října 2007
    Na zámku v Nových Hradech, Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
digina
Registrovala se 29. června 2007 na beremese.cz. Přidala 789 příspěvků a 2 alba. Region Ústí nad Orlicí.
 Ahojky, Sabííí, to je super odkaz, díky němu jsem na chvíli omládla o nějakých 20 let emoticon , takový krásný průkaz jsem měla emoticon , kdepak mu je asi konec emoticon emoticon .
28. kvě 2008 v 10:59  •  Svatba byla v říjnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
novako
Registrovala se 1. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 720 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 2. září 2006
    V Lesní kapli v parku zámku Kynžvart, Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
novako
 Ahoj větvulky!!! Dočetla jsem co bylo v mých silách. emoticon A koukám, že se některé větvulky chystají množit. To je dobře aspoň tu nebudu sama. emoticon

Aaa: Držím všechny palce a pěsti co mám!!

Digi: Jsem ráda, že je všechno v pořádku. Ať jste v pohodě a zdraví!!!!!!!!!!!

Sabco: Super odkaz!!! emoticon Obzvláště mne baví to vysvětlení, kdo to byl pionýr. emoticon Si trochu přijdu jako hooodně stará vykopávka. emoticon
28. kvě 2008 v 11:12  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
Registrovala se 13. září 2005 na beremese.cz. Přidala 1134 příspěvků.
  • Svatba byla 15. září 2007
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 ahoj ženskýýýý
já Vás vůbec nestíhám emoticon . Tu máme waterloo aneb maturity, takže běhám a běhám... Tak alespoň pozdravit Vás musím a zase běžím emoticon
28. kvě 2008 ve 12:35  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabca13
1
fotoportrét
fotoportrét
sabca13
1
 já nic nestíhááám! Filda mi nechal přes noc zapnutý světla u auta a já ho mám úplně vyšťavený!!! sakra!!!
28. kvě 2008 ve 13:44  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 ahoj bábušky moje emoticon , jdu se pochlubit, jak jsem vzteklá emoticon , už potřetí během pěti minut jsem vyhodila pojistky-zapnula jsem totiž troubu, pračku a myčku a ještě jsem chtěla žehlit... když jsem letěla potřetí na chodbu se šroubovákem nahodit to a potřetí jsem nastavila hodiny na mikrovlnce a troubě, řekla jsem si, že se na to můžu vy...., udělala jsem si frappé a už tady zase očumuju... pračka stojí i s vodou, snad nevyteče, zapnu jí, až se dopečou brambory... a na žehlení prdím emoticon emoticon emoticon

venku je konečně léto, super, co? budeme mít v pátek krásně na parník a v sobotu táta slaví narozky, bude grilovačka... emoticon

koch-nepracuj tak moc emoticon

fsv-budeš mít ty šaty, co máš v albu? ty jsou krásný emoticon
28. kvě 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
digina
fotoportrét
fotoportrét
digina
 Ahojky, aaa - to znám, v takovém případě mě pojistky také padají, naštěstí u mě stačí jen zvednou páčku a je hotovo, šroubovák k tomu nepotřebuji emoticon .
Novako, jj, také jsem ráda, že jde vše jak má..., ale to víš, přesto se bojím..., těhu jsem měla dost "vydřené"..., stejně si to stále ještě moc neuvědomuji, ikdyž mimčo o sobě dává notně vědět - je mi mimo jiné hodně bléééé emoticon emoticon skoro po všem. Ale ty už to máš také za pár, kdypak máš termín emoticon ?????????
Koch - jééé, ty jsi učitelka emoticon ????? Copak je tvůj obor???
fsv se bude vdávat emoticon ??? Jo, už jsem si klikla na fotku a vím že v září..., to je na svatbu dle mě nejlepší měsíc, není žádné velké vedro, ještě všechno kvete..., krásně si to užijete emoticon .
29. kvě 2008 v 10:19  •  Svatba byla v říjnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabca13
1
fotoportrét
fotoportrét
sabca13
1
 aaa - to dělá tchánům, je to příšerný... minule jsem taky chtěla vařit a dělat něco ve friťáku, ale šance byly nulové!!! prostě šíííílenýýý!!! emoticon
29. kvě 2008 v 11:13  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 digi-už ti roste bříško? asi ne, když je ti po všem bléééé emoticon , to spíš ještě hubneš, co? budeš se vracet do práce nebo už zůstaneš doma?
já tím šroubovákem musím na chodbě otevřít skříňku s hlavní pojistkou... emoticon , no prostě je vidět, že se to s domácíma prácema nemá přehánět emoticon
29. kvě 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
novako
fotoportrét
fotoportrét
novako
 Ahoj větvule!!!

Digi: Někde jsem četla, že maminám, kterým je špatně, hrozí menší riziko potratu. Když už máme trpět, tak ať to má aspoň smysl. emoticon Termín mám za tři týdny, ale přijde mi to jako kdybych otěhotněla včera. Nemít obrovský břuch a obvyklé těhu bolístky, tak o tom snad ani nevím.

Aaa: Hlavní je, umět si poradit. emoticon A tohle bylo naprosto skvostné řešení. emoticon

fsvojap: Takže nakonec ta Dobříš premává? Pamatuji si dobře, že jste měli problémy si tam tu svatbu zabukovat.
29. kvě 2008 v 16:26  •  Svatba byla v září 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 já jsem vás delší dobu nesledovala a koukám, že je to tu samá těhu emoticon tak větvulky těhulky ať se daří

novako - Dobříš nakonec premává, udělali jsme jim v tom trošku bordel, kvůli nám otevřeli několik termínů... ale alespoň si Mansfeldové vydělají
aaa- jo budu mít ty šaty v albu, měla jsem na ně velký štěstí, měli je totiž zkrácené, mám 158cm... emoticon
teď razím na lymfomasáž, přítele jsem zpracovala na podzimní líbánky někde v teple u moře, tak si chci trošku vylepšit tělo do plavek
29. kvě 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 lymfomasáž, jo? taky o ní uvažuju... prý je to dobrý na špeky na stehnech a na celulitidu.. tak pak dodej podrobný popis, jaké jsou výsledky emoticon
a kam na líbánky, už máte vybráno? emoticon

novako-dej sem nějakou fotku s bříškem, ať se pokocháme emoticon
29. kvě 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 čus větvulky emoticon

aaa, a fotka mýho břicha by ti nestačila? emoticon emoticon emoticon

ahoj fsvojap, takové líbánky bych si taky dala líbit emoticon jenomže ten můj je workoholik a budu ráda, že si vůbec udělá den volna na svatbu emoticon emoticon

novako, digi - nazdar těhulky emoticon

sabi, co obchůdek, rozjíždíte?
29. kvě 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 aaa- na lymfo jsem už před 2 nebo 3 lety chodila do takových nafukovacích kalhot, ta slečna tam ještě měla moje míry z minule, okomentovala to pouze "no minule jste měla mít emoticon " holky já měla minule po těch kůrách v pase 62cm... tehdy jsem tam byla 10* (po 2 masážích týdně), pak by se mělo chodit na udržovací masáž 1* měsíčně a na jaře a na podzim si dát tu kůru s 10 masážemi
rovnou jsem si teď koupila permici na 10masáží a 1 mám zdarma, jsem zvědavá na ty výsledky, minule se několik cm ztratilo, chodila jsem přitom i na spin, teď zas chodím na pilates, tak pohyb nějaký mám; prý jsou lepší ruční lymfomasáže, ale na ty jsem u Benešově ještě nenarazila; ještě dělají lymfomasáž takovýma baňkama, výsledky jsou prý lepší, já to zkoušela, ale na bocích mě to dost bolelo ,tak jsem se vrátila ke kalhotám

jojo1 - a na kdy plánujete svatbu? ten můj naštěstí workoholik není, jen zjistil, že mu nezbývá moc dní dovolené, týden si musí vzít v létě, to je jejich "celozávodní", pak mu musí zbýt na vánoce, to se u nich taky nepracuje... tak kdoví jak to dopadne
30. kvě 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 Ahoj větvule emoticon
tak jsem zas na chvíli tu, ale asi Vás nestihnu dočíst, tak doufám, že jsem neprošvihla žádnou super bombastickou news emoticon
koukám, že se tu zas objevily větvulky co tu dlouho nebyly...ahoj kočky, pro tentokrát máte absenci omluvenou emoticon

Jo holky, tak jsme tu soutěž nevyhrály. Zvítězilo duo, které je v naší kategorii jako poslední. Sice když jsem se dívala na statistiku, tak mají téměř o polovinu míň shlédnutí jejich klipu (dlouho ho neměly vůbec), ale asi mají rozsáhlé příbuzenstvo emoticon . No nic. Každopádně Vám všem moooc děkuju za hlasy emoticon
30. kvě 2008 v 10:48  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 koch - tak to mi teda uniklo, že jste v nějaké soutěži emoticon já tu taky dlouho nebyla a prošvihla jsme to a dočítat vás, to se fakt nedá
30. kvě 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 fsv; o nic si nepřišla, my zas tak skvělé nejsme emoticon
30. kvě 2008 ve 12:20  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 ahoj kozičky emoticon
jojo-klidně sem hoď fotku svého břucha, to mě taky potěší emoticon emoticon emoticon , jen doufám,že ho nemáš propadlý jako lavór, to by mě spíš nakrklo emoticon emoticon emoticon

koch-škoda, že vám to nevyšlo, každopádně jsem ten klip ukazovala v práci kamarádkám a všechny uznaly, že je to strašně sexy emoticon

fsv-ty jo, normálně jsi mě navnadila, že bych to taky zkusila.... kolik taková kůra stojí? emoticon já chodím na spin, většinou dvakrát, třikrát týdně, podle toho, jak mi to vyjde podle služeb... chlastám karnitin jak protržená, ale výsledky pořád v nedohlednu emoticon . někde jsem slyšela, že tal ruční lymfomasáž se musí umět, jinak to spíš uškodí... něco nastuduju na netu a asi do toho fakt skočím, moje stehna si to žádají emoticon
30. kvě 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 fsv-nezkoušela jsi skořicové zábaly? údajně jsou super na celulitidu, ale neznám nikoho, kdo to zkusil, každý má info jen z doslechu...
a pro pobavení-moje kámoška někde vyčetla, že je dobrý se na noc zabalit do potravinářský folie emoticon
zatím jediný efekt je, že se zpotila jak prase a její kočka se z toho tak vyšokla, že s ní nemluví... emoticon emoticon emoticon
30. kvě 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 aaa - u nás stojí ty kalhoty 50min. 240kč, já koupila hned permici na 10 masáží se slevou 10%
jinak kdysi jsem byla na masáži, kde mě napatlali myslím bahnem z Mrtvého moře, taky zabalily do potr.folie a dali do kalhot, ale spát bych v tom nechtěla emoticon
skořicové zábaly jsem nezkoušela, ale vím, že je nabízí v salónu hned naproti tomu, kam chodím na ty kalhoty

koch - pochlub se taky tím klipem, kde ho můžu skouknout?
30. kvě 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 tak to je celkem přijatelná cena, kouknu na net, jak se to pohybuje v Praze. jen doufám, že budou mít kalhoty v mojí velikosti emoticon

fsv-ten klip je na youtube, koch tady pár stránek nechávala odkaz emoticon , je to paráda emoticon
30. kvě 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 aaa - ty kalhoty jsou jen v 1 velikosti, po celé délce na suché zipy a jak se to nafukuje tak je slyšet, jak to suchý zip nemůže vydržet a trochu povoluje emoticon

musím to tu teda zpětně prolistovat a najít ten odkaz na klip
30. kvě 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš