Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky vetvicky celulitidovaty :-D :-D :-D tak jsme konecne zase online x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
fuj, ten hnusek mám taky, snažím se bojovat :-D včera jsem šla na kolo a bylo to hrozný!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, něco jsem našla!!! HAHA http://civilizace.mysteria.cz/view.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
digi-jedeme na Lesbos :-D ahoj sabčo, to je dost, že jsi sem nakoukla, ale že by ses teda rozepsala.... :-D adisek-měla jsi internetový absťák? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: já čekám, co napíšete vy, pak se přidám :-)
Odpovědět
sabule, ahooooooooj :-) adis, ahooooooooooj :-) helo, ahooooooooooj :-) peťulíno, ahooooooooooj :-)
Odpovědět
digi, ahooooooooooooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: to si pis, ze abstak byl, ale cekala jsem to horsi ;-) ony byly starosti se stehovanim, porad nejake to uklizeni, prerovnavani atd. ale uz muzu rict, ze uz jsme zabydleni a kdyz mame uz i internet, tak se neni na co stezovat :-D :-D jooo, za mesic uz by nam meli zacit stavet domecek a dneska uz to mame jen za 72 !!!!!!!! a ja jeste nezacala hubnout, zacinam mit bobky, ze ve svatebni den zkolabuju, z nedostatku vzduchu v plicich, nebudu moct dychat v satickach, jestli je vubec dopnu :-D :-D holky me to hubnuti fakt nejak nebere, myslela jsem, ze budu vic stresovat a zatim nic, chjooo, nevim, jestli mam byt rada nebo brecet...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tady už se taky hubne? já chtěla hubnout do šatů, chtěla jsme dát dolů tak 5kg (abych se vešla do klahot, který jsem si koupila v létě před 2 lety), tak jsme se zapojila do hubnoucí diskuzi ... pak jsme si šla zkoušet šaty, zamluvila je a až ze smlouvy o půjčení jsem zjistila, že ty šaty mají velikost 32 - ha, ha, ha 8-) no přes prsa asi jo, tam víc nemám, přes zadek už se naštěstí rozšiřujou, takže tam se asi na žádnou velikost nehraje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Sabííí, to je super odkaz, díky němu jsem na chvíli omládla o nějakých 20 let :-D , takový krásný průkaz jsem měla 8-) , kdepak mu je asi konec :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvulky!!! Dočetla jsem co bylo v mých silách. :-D A koukám, že se některé větvulky chystají množit. To je dobře aspoň tu nebudu sama. :-D Aaa: Držím všechny palce a pěsti co mám!! Digi: Jsem ráda, že je všechno v pořádku. Ať jste v pohodě a zdraví!!!!!!!!!!! Sabco: Super odkaz!!! :-D Obzvláště mne baví to vysvětlení, kdo to byl pionýr. :-D Si trochu přijdu jako hooodně stará vykopávka. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ženskýýýý já Vás vůbec nestíhám :-( . Tu máme waterloo aneb maturity, takže běhám a běhám... Tak alespoň pozdravit Vás musím a zase běžím :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já nic nestíhááám! Filda mi nechal přes noc zapnutý světla u auta a já ho mám úplně vyšťavený!!! sakra!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj bábušky moje :-) , jdu se pochlubit, jak jsem vzteklá :-N , už potřetí během pěti minut jsem vyhodila pojistky-zapnula jsem totiž troubu, pračku a myčku a ještě jsem chtěla žehlit... když jsem letěla potřetí na chodbu se šroubovákem nahodit to a potřetí jsem nastavila hodiny na mikrovlnce a troubě, řekla jsem si, že se na to můžu vy...., udělala jsem si frappé a už tady zase očumuju... pračka stojí i s vodou, snad nevyteče, zapnu jí, až se dopečou brambory... a na žehlení prdím :-D :-D :-D venku je konečně léto, super, co? budeme mít v pátek krásně na parník a v sobotu táta slaví narozky, bude grilovačka... ;-) koch-nepracuj tak moc :-) fsv-budeš mít ty šaty, co máš v albu? ty jsou krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, aaa - to znám, v takovém případě mě pojistky také padají, naštěstí u mě stačí jen zvednou páčku a je hotovo, šroubovák k tomu nepotřebuji ;-) . Novako, jj, také jsem ráda, že jde vše jak má..., ale to víš, přesto se bojím..., těhu jsem měla dost "vydřené"..., stejně si to stále ještě moc neuvědomuji, ikdyž mimčo o sobě dává notně vědět - je mi mimo jiné hodně bléééé :-p :-p skoro po všem. Ale ty už to máš také za pár, kdypak máš termín =-) ????????? Koch - jééé, ty jsi učitelka x-) ????? Copak je tvůj obor??? fsv se bude vdávat =-) ??? Jo, už jsem si klikla na fotku a vím že v září..., to je na svatbu dle mě nejlepší měsíc, není žádné velké vedro, ještě všechno kvete..., krásně si to užijete ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - to dělá tchánům, je to příšerný... minule jsem taky chtěla vařit a dělat něco ve friťáku, ale šance byly nulové!!! prostě šíííílenýýý!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
digi-už ti roste bříško? asi ne, když je ti po všem bléééé :-) , to spíš ještě hubneš, co? budeš se vracet do práce nebo už zůstaneš doma? já tím šroubovákem musím na chodbě otevřít skříňku s hlavní pojistkou... ]-( , no prostě je vidět, že se to s domácíma prácema nemá přehánět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvule!!! Digi: Někde jsem četla, že maminám, kterým je špatně, hrozí menší riziko potratu. Když už máme trpět, tak ať to má aspoň smysl. ;-) Termín mám za tři týdny, ale přijde mi to jako kdybych otěhotněla včera. Nemít obrovský břuch a obvyklé těhu bolístky, tak o tom snad ani nevím. Aaa: Hlavní je, umět si poradit. ;-) A tohle bylo naprosto skvostné řešení. :-) fsvojap: Takže nakonec ta Dobříš premává? Pamatuji si dobře, že jste měli problémy si tam tu svatbu zabukovat.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem vás delší dobu nesledovala a koukám, že je to tu samá těhu :-) tak větvulky těhulky ať se daří novako - Dobříš nakonec premává, udělali jsme jim v tom trošku bordel, kvůli nám otevřeli několik termínů... ale alespoň si Mansfeldové vydělají aaa- jo budu mít ty šaty v albu, měla jsem na ně velký štěstí, měli je totiž zkrácené, mám 158cm... x-) teď razím na lymfomasáž, přítele jsem zpracovala na podzimní líbánky někde v teple u moře, tak si chci trošku vylepšit tělo do plavek
Odpovědět
Profilova fotka
lymfomasáž, jo? taky o ní uvažuju... prý je to dobrý na špeky na stehnech a na celulitidu.. tak pak dodej podrobný popis, jaké jsou výsledky ;-) a kam na líbánky, už máte vybráno? :-) novako-dej sem nějakou fotku s bříškem, ať se pokocháme x-)
Odpovědět
čus větvulky :-) aaa, a fotka mýho břicha by ti nestačila? :-D :-D :-D ahoj fsvojap, takové líbánky bych si taky dala líbit :-) jenomže ten můj je workoholik a budu ráda, že si vůbec udělá den volna na svatbu :-D :-D novako, digi - nazdar těhulky :-) sabi, co obchůdek, rozjíždíte?
Odpovědět
Profilova fotka
aaa- na lymfo jsem už před 2 nebo 3 lety chodila do takových nafukovacích kalhot, ta slečna tam ještě měla moje míry z minule, okomentovala to pouze "no minule jste měla mít :-D " holky já měla minule po těch kůrách v pase 62cm... tehdy jsem tam byla 10* (po 2 masážích týdně), pak by se mělo chodit na udržovací masáž 1* měsíčně a na jaře a na podzim si dát tu kůru s 10 masážemi rovnou jsem si teď koupila permici na 10masáží a 1 mám zdarma, jsem zvědavá na ty výsledky, minule se několik cm ztratilo, chodila jsem přitom i na spin, teď zas chodím na pilates, tak pohyb nějaký mám; prý jsou lepší ruční lymfomasáže, ale na ty jsem u Benešově ještě nenarazila; ještě dělají lymfomasáž takovýma baňkama, výsledky jsou prý lepší, já to zkoušela, ale na bocích mě to dost bolelo ,tak jsem se vrátila ke kalhotám jojo1 - a na kdy plánujete svatbu? ten můj naštěstí workoholik není, jen zjistil, že mu nezbývá moc dní dovolené, týden si musí vzít v létě, to je jejich "celozávodní", pak mu musí zbýt na vánoce, to se u nich taky nepracuje... tak kdoví jak to dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvule :-) tak jsem zas na chvíli tu, ale asi Vás nestihnu dočíst, tak doufám, že jsem neprošvihla žádnou super bombastickou news :-N koukám, že se tu zas objevily větvulky co tu dlouho nebyly...ahoj kočky, pro tentokrát máte absenci omluvenou :-D Jo holky, tak jsme tu soutěž nevyhrály. Zvítězilo duo, které je v naší kategorii jako poslední. Sice když jsem se dívala na statistiku, tak mají téměř o polovinu míň shlédnutí jejich klipu (dlouho ho neměly vůbec), ale asi mají rozsáhlé příbuzenstvo ;-) . No nic. Každopádně Vám všem moooc děkuju za hlasy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch - tak to mi teda uniklo, že jste v nějaké soutěži :-( já tu taky dlouho nebyla a prošvihla jsme to a dočítat vás, to se fakt nedá
Odpovědět
Profilova fotka
fsv; o nic si nepřišla, my zas tak skvělé nejsme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kozičky :-D jojo-klidně sem hoď fotku svého břucha, to mě taky potěší :-D :-D :-D , jen doufám,že ho nemáš propadlý jako lavór, to by mě spíš nakrklo :-D :-D :-D koch-škoda, že vám to nevyšlo, každopádně jsem ten klip ukazovala v práci kamarádkám a všechny uznaly, že je to strašně sexy ;-) fsv-ty jo, normálně jsi mě navnadila, že bych to taky zkusila.... kolik taková kůra stojí? =-) já chodím na spin, většinou dvakrát, třikrát týdně, podle toho, jak mi to vyjde podle služeb... chlastám karnitin jak protržená, ale výsledky pořád v nedohlednu ]-( . někde jsem slyšela, že tal ruční lymfomasáž se musí umět, jinak to spíš uškodí... něco nastuduju na netu a asi do toho fakt skočím, moje stehna si to žádají :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fsv-nezkoušela jsi skořicové zábaly? údajně jsou super na celulitidu, ale neznám nikoho, kdo to zkusil, každý má info jen z doslechu... a pro pobavení-moje kámoška někde vyčetla, že je dobrý se na noc zabalit do potravinářský folie :-D zatím jediný efekt je, že se zpotila jak prase a její kočka se z toho tak vyšokla, že s ní nemluví... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - u nás stojí ty kalhoty 50min. 240kč, já koupila hned permici na 10 masáží se slevou 10% jinak kdysi jsem byla na masáži, kde mě napatlali myslím bahnem z Mrtvého moře, taky zabalily do potr.folie a dali do kalhot, ale spát bych v tom nechtěla :-D skořicové zábaly jsem nezkoušela, ale vím, že je nabízí v salónu hned naproti tomu, kam chodím na ty kalhoty koch - pochlub se taky tím klipem, kde ho můžu skouknout?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je celkem přijatelná cena, kouknu na net, jak se to pohybuje v Praze. jen doufám, že budou mít kalhoty v mojí velikosti :-D fsv-ten klip je na youtube, koch tady pár stránek nechávala odkaz ;-) , je to paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - ty kalhoty jsou jen v 1 velikosti, po celé délce na suché zipy a jak se to nafukuje tak je slyšet, jak to suchý zip nemůže vydržet a trochu povoluje 8-) musím to tu teda zpětně prolistovat a najít ten odkaz na klip
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?