Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky koch, kde jsi se toulala o víkendu?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) . Měla jsem slavící víkend, tak jsem se k pc vůbec nedostala. Ale že bylo krásně co :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, že ty jsi měla narozky???? :-N a já to prošvihla..... se stydím :-N
Odpovědět
čau větvulky :-) tady nějaká větev slaví? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jojo, myslím, že koch měla o víkendu narozky, možná se pletu, ale zdá se mi, že se zmiňovala, že je má týden po digině :-N až se tady zítra ukáže, tak se určitě přizná ;-) a my doženeme gratulace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu...nějak mě v poslední době v práci otravují a vyžadují po mě pracovní aktivitu, no není to od nich sprostý :-N ? aaa; ještě jsem neměla jubileum. Kulatiny slavím až na Bonifáce ;-) . Ale máme dost rozvětvenou rodinu, do toho x kamarádek se kterýma to chci taky oslavit...tak jsem to musela rozdělit na etapy. Minulý víkend to odstartoval a teď mě čeká ještě v pátek minioslava a v sobotu hlavní dámská jízda. No, jestli se neuchlastám k smrti, tak se snad těch příštích narozenin taky dožiju :-N koukala jsem, že jste řešily mariolu. Ta osoba fakt musí mít tak nenaplněný a nudný život, že se musí vybíjet tady ]-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky koch: takže to je zejtra!!! tak to gratuluju :-D já jdu v pátek na první letošní svatbu - teda jenom na oslavu, páč obřad je v sobotu a to zas moje máti slaví narozky..... ale už to je tu, zase letní svatby..další je v červnu a pak doufám, že aspoň ještě dvě budou :-D no takže se těším
Odpovědět
Profilova fotka
a co jinak???? koukám, že každý usilovně pracuje, no já taky tak pracujte, ale s mírou, jo???
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky na svatbu :-N všichni v okolí už jsou povdávaný, musím ukecat nějakou kolegyni :-) nebo, že by do toho praštila jojo???? :-D ;-) zítra mám šichtu, takže se dneska ulejvám a odpočívám, byla jsem si nechat nabarvit šediny a k večeři zapékám brokolici. prošla jsem pár krámů s hadrama a prostě MUSIM zhubnout, přes ty moje špeky už vlak nejede... ]-( navíc bych ráda plavky a opět jako každý rok je to problém... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Koch-nevím jestli se zítra v práci dostanu na net, tak ti přeju předem VŠE NEJ K NAROZKÁM :-) , užij si všechny oslavy a nezapomeň si dát panáky i za všechny větve :-D
Odpovědět
jojo praší tebe a ne do toho :-D :-D :-p
Odpovědět
oprava: jojo praští tebe a ne do toho :-D :-D :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo-tak se nerozčiluj ;-) , to byl jen takový nápad.... :-D
Odpovědět
ty máš ale nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-ty vstáváš a rovnou zapínáš pc? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvulky :-) moc, moc děkuji za gratulace :-) . Dle léta páně mého zrození jsem sice ode dneška už oficiálně stará, seschlá větev, ale jelikož se tak necítím ani zdaleka, tak Vás tu budu otravovat ještě pěkně dlouho...těšíte se :-N ? já bych chtěla taky zas na nějakou svatbičku :-) . Ale v mém okolí už jsou nejspíš všichni popárovaní a spíš se začínají rozvádět :-N |-| . aaa; já jsem si taky dala předsevzetí, že po tomhle slavícím víkendu se sebou začnu opět něco dělat. Přiblížila jsem se stádiu hrocha a už se na sebe nemůžu dívat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Koch, přeji všechno dobré k narozeninám!!! hlavně však štěstí, s ním přijde vše, co si přeješ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky koch, taky vše nej nej nej a nikam neocházej, hranice větvovatění je ode dneška oficiálně posunutá o deset let...je moderní doba, prodlužuje se délka života a tak.... aaa: no právě, ted se rotváděj a pak se začnou znovu svatbit, takře tě spusta svateb ještě čeká.....a mě taky :-D jinak holky, dnešní akce - beru si domů noťas a doufám, že spolu budeme fandit hokeji, když ho dávají v tak příhodném čase jak před chvílí poznamenal můj kolega: jé, dneska hrajou češi poslední zápas :-D :-D :-D já teda ne! kupuju domů šampáňo, teda ani jsem nevěděla, že je hokej, chtěla jsem připít koch, ale i tak se třeba bude hodit hezký den, at to rychle uteče
Odpovědět
Ahoj Koch, tak taky přeju vše nej a ať se ti splní vše co si přeješ a neboj, jako stará větev se nebudeš cítit ani za deset let. Já se té desetileté posunuté hranici, co určila Hela, nebezpečně blížím a fakt si pořád připadám jak když mi je dvacet. Jo Koch, nechceš k narozeninám kočku? :-D Nebo o někom nevíš? Mám tu jednu bezprizorní chuděru :-( . Hokej nesleduju, manžel mě to odnaučil. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj loony, jak tě to odnaučil???? on ho nesleduje?
Odpovědět
Jo, on nesleduje žádné sporty. Dřív jsem koukala na fotbaly, hokeje, formule 1, tenis, olympiády... I když je pravda, že jsem koukala hlavně po chlapech (proto jsem taky měla raději fotbal než hokej) :-D . Na chlapy teď už koukat nemusím... Ale teď zase máme dvě televize, tak se na nějaké finále, semifinále možná podívám. A jinak já stejně fandím Kanadě, vždy a všude :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, kaďani, jak jsme jim doma říkali :-D :-D :-D no tak já změna plánu, první přetinu shlédnu doma, pak jdu na pivko, tak možná shlédnu i další dvě...... ale nevím, nevím
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) , já fandit večer nebudu, mezi směnama jsem se nahlásila na spinning, prostě musím, jsem jak prasátko :-N připiju koch pivem po výkonu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to budu fandit tobě jinak pivo je nejlepší ionťák, tak jak jsi měla posledně výčitky, tak je neměj já jsem chtěla jít na spin včera, ale prostě blansko je fakt díra, už se jezdí jenom tř dny po dvou hodinách a je to narvaný, by se člověk po...a do brna se mi moc nechce, tady to mám fajn, v pět z práce, spin, vlak, dom kdež to v brně narvanejma tramvajema atd..... :-(
Odpovědět
jedem kluci jedéééééém :-D peťulíno, já jsem včera pc ani nevypnula :-) koch, všechno nej nej nej :-)
Odpovědět
a dopr... :-p že bych jim přinesla smůlu? =-)
Odpovědět
góóóóóoóóóóóĺ :-D :-D
Odpovědět
góóóóóóóóĺ :-D
Odpovědět
držela jsem Vrbatovi palce u rukou i na nohách :-D :-D
Odpovědět
neeeeeeeee :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?