Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: no konecne, ted pikas ty :-p
Odpovědět
Profilova fotka
novako-bříško ti parádně sluší :-) :-) :-)
Odpovědět
adis, já pikat klidně budu, ale to hledání mi moc nejde - já dneska trochu nevidím na písmenka :-D 8-) abys nebvyla někde schovaná dva dny a pak tě nevytáhli seschlou :-D
Odpovědět
novako, máme stejný fusak - taky po mně :-) ten budou mít ještě děti našich dětí :-D a krásné péefko...
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa, Jojo: Díky! :-)
Odpovědět
ženský, neefpětkujte furt na předchozí stránce :-p
Odpovědět
novako, prosím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
... se přiznám.... já neefpětkuju, ale čumákuju na Ordinaci :-D :-D
Odpovědět
tak já tě nechám čumákovat, no... :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Větvulky, jdu do vany. Mějte se krásně a nezlobte. ;-) Dobrou!
Odpovědět
novako, tak si to užij, čauky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
halooooooo, jsem zpátky, kde jste kdo?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoooooj větvéééééé :-) adi, díky moc za čokošku...byla výborná :-D . Nakonec jsem se na cvičení nedokopala, ale jeli jsme s drahoušem zasázet stromky na náš (snad někdy v budoucnu i stavební) pozemek...takže aktivita nějaká proběhla ;-) aaa; tak do počítače kopu pravidelně :-D . Náš IT se minule divil od čeho jsou ty černé šmouhy na boku :-N . Teď mám pro jistotu celý černý, tak je to dobře schované :-D digince budu taky držet moc pěsti, aby to klaplo jojo; ten džus je super finta...asi to někdy zavedu v práci v hektickém období :-D . A ta definice rekvalifikace mě docela pobavila :-N . To si to zas někdo vykládá po svém. Kamarádka si udělala rekvalifikaci na kadeřnici za 2 měsíce a teď už dělá v salonu, je skvělá a přetahuje zákaznice druhým ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj koch, naši IT se už ani nediví, spíš se jen odevzdaně zeptají, jestli jsem zase byla ve službě já.... mimo pracovní dobu mají službu 24 hodin na telefonu, a musím říct, že nejraději mě slyší ve čtyři ráno :-D :-D :-D , když dělám uzávěrku a něco se po.... včera ten spinning byl PEKLO, instruktor-cvok jel celou hodinu kopec, jen přidával zátěž (já ji statečně ubírala :-D ), chtělo se mi umřít po 30 minutách... dneska asi nejdu, bolí mě prďka :-) , ale uvažuju o bruslích, je docela hezky... koch-chystáte se sw manžou stavět, jo?
Odpovědět
čaues větvule ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................ mám práci :-) :-) :-)
Odpovědět
jé, já to nechtěla rozhodit, pardon =-)
Odpovědět
No to se ti povedlo. :-D A jakou máš práci? Teď musíme hodně psát, abysme se téhle stránky zbavily. ;-)
Odpovědět
to jsem celá já :-)
Odpovědět
budu psát po větách, ať to brzo zmizí :-)
Odpovědět
ahoj, loony :-D
Odpovědět
ještě nemám podepsanou smlouvu, takže pšššššššššššššššššš
Odpovědět
ale poslali mi ze soudu mejlíka, že mě berou
Odpovědět
tak to snad už opravdu vyjde
Odpovědět
ještě mi nabídnul práci kamarád.
Odpovědět
taky dneska :-)
Odpovědět
mám o čem přemýšlet
Odpovědět
ale asi už vím, co vezmu
Odpovědět
jéžiš, kdy už bude další stránka? :-p
Odpovědět
ještě ne?
Odpovědět
pořád ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?