Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
čaues větvule :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jojo...kde se flákáš :-) ? teda holky, já se svýma řasenkama oriflame meyi Vás asi nezapadnu co :-N ? Ale jsem s nimi spokojená a pak jsem taky mívala od max factoru a taky good
Odpovědět
Profilova fotka
koch-já po řásenkách od avonu brečím... brečím vlastně skoro po všech, stejně tak mám problém se stínama :-( adisek-jsem ráda, že ti chutná :-) jojo-čus babo, kde se nám touláš? jak pokračuje kauza "jojo versus obecní úřad"?
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano vetve :-D koch: zapadnes mezi nas at chces ci nechces, na rasence prece nezalezi ;-) aaa: tiramisu uz neni, milackovi taky moc chutnalo, sme zase vcera meli hody :-D , uz jsem si recept zapsala do svy kucharky ;-) jojo: pred pikolou za pikolou nikdo nesmi stat, nebo nebudu hrat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větévky, jak se máte? nojo, tiramisu, mňam, hned bych si dala.... dneska jsem se vyhecovala a jdu od pěti na spinning, asi tam chcípnu, ale fakt už se na sebe nemůžu dívat ]-( venku je pořád zima, kdy už bude jaro?????? nebo rovnou léto....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvulinečky :-) aaa, já jsem od avonu taky nemohla mít. Oni mají hodně věcí dost parfémovaných a třeba kolegyně měly často problémy s jejich krémy. Ale oriflame mi nevadí a opravdu to není tím, že ho dělám :-D ty jo, taky bych se měla vyhecovat k nějaké činnosti. Asi si budu muset dneska alespoň zacvičit u dvd nebo si zatrénovat tanyny, abych neměla černý svědomí... ...ale hlavně že v tašce táhnu mascarpone, abych mohla dneska udělat ten cheescake :-N . Pak má člověk držet tajli :-) adi, vy jste na mě stejně tak hodné, že tu můžu s Vámi větvovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch: vetvovat se muze, odvetvovat radeji nee :-D :-D ja se k cinnosti vyprovokovat asi nadam, misto abych neco delala, sla jsem si po obede hodinku dachnout :-D a ted cucim na bednu a pletu :-D :-D :-D asi moc kalorii nespalim, rozdelala jsem si oriskovy lindt x-)
Odpovědět
Profilova fotka
adi, ta čokoláda je určitě dietní neboj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, dietni, rikala jsem si jen dva ctverecky a uz mam v sobe dve rady :-D :-D klasiky, radeji uz ji jdu odnest :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a to jsem si rikala, ze budu pred svatbou drzet a ne a ne zacit :-| uz to mame za 113 ufff
Odpovědět
Profilova fotka
čokoláda povzbuzuje mysl, takže neškodí po malých částech v jakémkoliv množství ;-) . Já bych teď taky nějakou potřebovala...se tu crcám s jedním idiotským formulářem v ještě idiotštějším programu a když už jsem konečně našla nějaký systém, jak s ním pracovat, tak mi to furt padá ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je o nervy, kdyz se mi nec nedari, tak bych to vse nejradeji vyhodila z okna :-D :-D :-D posilam ti zbytek lindtu na nervy ;-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hmmmmm, čokoládka..... já přišla z nákupu a donesla jsem si rajčata, ledový salát a mozarelu... a vy si tady povídáte o čoko, vy potvory :-D normálně se hrozím, co bude, až vlezu dneska na to kolo... koukala jsem na permici a nebyla jsem skoro 6 týdnů... se tam pos..... :-D :-N koch-klídek, práce neuteče, dej si kafčo a něco na nervy, na klávesnici si hoď nohy ;-) . já v práci často kopu do pc a do tiskáren :-D , jen mě nesmí přistihnout nikdo z IT ;-) , jak trestám jejich miláčky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a co digi, dlouho tu nebyla, nevíte, jak jí dopadlo IVF???? že by první větev těhulka.... x-) x-) x-) jdu to prozkoumat na koně.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: prvni vetev tehulka, to by byl duvod k oslave ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, to by byla povinost tady otvírat bubliny :-D napsala jsem digi IP, snad se tady ukáže... na koňovi jsem vyčetla jen to, že leží, tak jí musíme držet palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
drzim vsechny, i na nohach x-)
Odpovědět
čaues větvule :-D adis, nenašla, nenašla :-D :-D tak, co mám všechno napsat. kauza jojo verus městský úřad - inspektorát práce jim tam udělal bengál, trošku se jim tam hnuly vody :-D :-D včera jsem byla na výběrovém řízení na správce majetku na soudě v jistém nejmenovaném (chachacha) okresním městě, postoupila jsem do druhého kola, popovídala jsem si s nimi, vychválila se do alelujá, tak teď čekám, až se ozvou. rekvalifikační kurz potrvá ještě týden, je stále na hov.. a jiné už to nebude. dneska jsem si přinesla v krabici džus, přilila jsem si tam vodku a bumbala a bumbala, abych to tam vůbec přežila. a jak jsem se připila, lektorovi jsem při cestě domů řekla všechno, co si myslím o kurzu, o účastnicích kurzu, jak mají nereálné idealistické (až idiotské) názory na svět, no prostě jsem mu vyblila všechno, co v sobě ty dva měsíce dusím. docela ho lituju, páč on tam s námi je dva dny - ale co, je chlap, musí něco vydržet. digi bych to moc přála, vlastně všem bych to moc přála. sabi, co obchůdek? helo, co chlapi? koch, taky mám dost věcí od orif a nestydím se za to. aaa, kuk ty zviřátko moje :-D loony, áhojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: kdyz ty mas tak rafinovany schovky :-D ja te hledam a ty predstiras, ze pijes krabicovy dzus, taky rafinovane :-D doyfam, ze se ti alespon ulevilo, kdyz si se mu takhle vypovidala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky!!! Jak se máte? Musela jsem se za vámi podívat a přečíst si něco normálního (ne jen kočárky, plenky, porodnice ...). Už jste se fotily?
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo: Rekvalifikační kurzy se koukám nezměnily. Taky mám jeden za sebou. Naštěstí jsem stihla včas zdrhnout (raději jsem vzala první práci co se nabídla) jinak bych se z toho zbláznila. Naprostá ztráta času.
Odpovědět
novako, ahoj větvule rašoidní :-D co dělá pupenec? :-D ještě jsme se nefotily, sabča začíná podnikat a už jí nezbývá čas na nás, nejhodnější větvičky |-| a tatarákpárty jsme odložily kvůli aaa, nemohla přijet :-( adis, lepší v krabici džus (i když s vodkou) než víno :-D :-p ulevilo, ale k ničemu to nebude... jinak jsem se dozvěděla, že rekvalifikační kurz tě nepřipraví na jiné povolání, ale že ti má dát všeobecný rozhled a nakopnout tě. hm, já myslela, že rekvalifikace je změna kvalifikace a kvalifikace znamená, že jsem schopna dělat nějakou práci... asi se pletu, no... z toho vyplývá, že rekvalifikace jsou jenom plýtváním peněz z EU... novako, tak jaká porodnice? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa: Určitě na tom s váhou nejsi hůř než já. Vypadám jak velryba a vážím jak slon. :-D Jinak těhotenství doporučuji všem větvím. Obzvláště poslední trimestr je žůžo! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo: Tys mne rozesmála. :-D Asi Domažlice, máme to hezkých 90 min. cesty autem, vidím to na porod cestou. :-D V čem Sabča podniká?
Odpovědět
Profilova fotka
nazdááááár jojo, držím palce, aby ti klapla práce :-) , dobrej trik s krabicí džusu... to zavedu v práci, některý směny jsou k nepřežití... novako-ahoj, už se ti to pomalu krátí, co? máš na koňovi nějaké fotky? že bych načerpala inspiraci ;-)
Odpovědět
novako, tak to souhlasím. taky bych zdrhla, jenže práci se mi zatím nevede najít a zaplatit si kurz ze svého pro poruššení pravidel se mi nechtělo ;-( tak si teď matně vybavuju poslední trimestr. vím jenom, že poslední měsíc jsem v noci brečela, že už si nemám jak lehnout, že mě bolí záda... a ty hormony... ale těhotenství je fajn...
Odpovědět
Profilova fotka
deset dvacet jojo x-)
Odpovědět
novako, to já ráda, zvedám náladu na počkání :-D 90 minut, no to jsi frajerka :-) i když první mimi se většinou loudá... peťulíno, čaues :-D já si taky držím palce, už bych to potřebovala, jinak se doma ukoušu a na kurzu ty slepice pozabíjím :-D
Odpovědět
tak jo adis, vyhrála jsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa: Že by už? Tak ať se zadaří rychle! :-) Pár fotek mám, můžeš se juknout.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?