Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvušenky :-) , zdravím vás z blázince :-D roztaženej žaludek je svině, viď adisku?? taky s tím bojuju... já včera dopapala zbytek krému z tiramisu-pěkná prasárna a spokojkeně jsem usnula :-N
Odpovědět
Profilova fotka
máme za sebou rok :-D a já nestííííhááám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky :-) než Vás dočtu, měla bych na Vás jednu prosbičku. Mohly byste se podívat sem a dát nám hlas :-N ? Přihlásily jsme se do téhle soutěže a vítěz, kromě jiného, bude vystupovat na květnovém orientálním festivalu v paláci Akropoli....a my bychom tak hrozně rády do Prahy x-) :-D http://www.kvetnovy-festival.cz/conte... jo a radši nekoukejte na konkurenci, ať nemáte špatné svědomí ;-)
Odpovědět
Sabčo, ty máš datum svatby jako naši a ti letos slavili 40 let =-) . Tak gratuluju a ať vám to taky tak dlouho vydrží. ;-) Koch, odhlasováno. ;-) Taky nestíhám. Minulý týden jsem strávila s kočkou u veterináře, tak to teď musím dohnat. Se tu mějte. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
konečně jsem se tím prolouskala...furt tu někdo otravuje ]-( heli; koordinace rukou a ostatního těla je fakt u tance nejtěžší. Ale neboj, to zvládneš. Až pro tebe začnou být samozřejmé ty všechny pohyby nohou a těla, tak že je přestaneš skoro vnímat, tak pak budou i ruce brnkačka ;-) Jedeš do Corku jo? Tam odtud je irský přítel mojí kámošky, která teď v dublinu žije :-) aaa; řekni v hotelu, že by měli začít používat lepší prášky na praní a ne takové, po kterých se ti srazí kostým :-D adi; tuhle jablíčkovou mňamku jsme doma taky dělávali. A babička navrch dávala ještě kysanou smetanu místo té šlehačky...mňamy x-) A s tou svatbou taky nechápu. Já svatby miluju a pokud jsem pozvaná, tak to beru jako čest a nenapadlo by mě nepřijít, pokud k tomu nemám nějaký vážný důvod...někteří jedinci asi mají pocit, že jsou strašně důležití a nejradši by asi byli, kdybyste je ještě přemlouvali nebo co ]-( jojo; děkujemééé, jsi zlatíčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda sabča se na nás taky přišla po čase juknout...ahooooj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky koch: taky jsem hlasovala, dobrý tyjo, jde vám to!!!!!! no s těma rukama, no musím holt trénovat víc, i doma, ale na to nemám třeba čas nebo jsem lenivá....ale včera to bylo super, děláme takovou sestavu, a už nám to docela jde, je to hezký se koukat do toho zrcadla, jak všechny pěkně tancujeme holky, vy si tady povolujete opasky????? tak to je fajn, je aspoň vidět, že se máme dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli; taky mám ráda, když se začíná ta choreografie rýsovat a před zrcadly už to vypadá, že i tancujeme :-) . Stačí, že makáš na kurzu. Já jsem doma taky dřív moc netrénovala. To až si tě třeba lektorka vytáhne do skupinky na vystupování, tak začneš ;-) jo a díky za hlas x-) jsem si všimla, že jsem loony přejmenovala na jojo :-N . V tom mám bordel, jak nemáte ty fotky holky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, ale mám pocit, že jedna hodina týdně je moc málo, dycky to tak yrchle uteče.....než zopakujeme dupy, ruce, základní sestavu a chceme se učit ještě něco novýho, tak je konec....nojono :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a častější frekvenci lekorka neplánuje?
Odpovědět
Profilova fotka
zatím ne, bohužel.....a máme lektora!!! jsme tam samý baby a máme chlapa, což je fajn, je s ním sranda já chodím do tý školy tance, mají přesný rozpisy, no co už
Odpovědět
Profilova fotka
koch-máš to odhlasováno ;-) , pořádně si ten odkaz prohlédnu doma, furt tady někdo prudí... ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
odhlasováno holky, chodila bych častěji, ale nestíhám vás vždycky dočíst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé sabča je tadyyyy, nazdar ty ulejvačko, jak se máš? napiš nějaký novinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko vetvulinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch: odhlasovano, malem mi vypadly oci z dulku, jak jste valely, to ja sem na takove veci drevo :-D
Odpovědět
kochanski: Super břišní tanečnice, nevím která jsi, ale ta silnější napravo vzadu je teda machr, perfektně teda umí rozpohybovat to své tělo. Hézké taky sem chodila ...
Odpovědět
kochanski: To si ty ta napravo, že jo??? Pokud jo tak se na tebe kouká ze všech nejlíp!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větévky, nejde mi to video otevřít, nějak blbne net... ale já to rozchodím, protože to strašně chci vidět jak se dnes máte? já mám volníčko, přijede kamarádka na kávu, tak peču buchtu a odpoledne jdu ke kadeřníkovi na barvu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: ja mam taky volno, i zitra a pak vikend v praci :-( dneska jsem zkousela to tvoje tiramisu, uz se chladi, ale delala jsem jen polovicni davku, uz se nemuzu dockat :-D :-D pujdu nakupovat, potrebuju novou rasenku, tak uz se tesim jak budu zase hodinu vybirat tu spravnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvulenky :-) holky vy jste stejně taková zlatíčka x-) . Děkujeme moc za Vaše hlasy. a ari opravdu jsem to já ta silnější (to si řekla ještě hezky jemně :-D ) vpravo vzadu :-) . Dělám co můžu, tak jsem ráda, že to nese ovoce :-) aaa; ještě se můžeš podívat na originál tady http://uk.youtube.com/watch?v=KV0CJ4m... to ti třeba půjde rozchodit ty se máš, že se dneska ulejváš. To já tu ztvrdnu minimálně tak do 6 :-| . Máme poradu a pak třídní schůzky, takže musím trčet v kanclu...co kdyby někdo něco potřeboval :-| sabi; jak to pokračuje s obchůdkem?
Odpovědět
Profilova fotka
vy mi děláte chutě s tím tiramisu x-) . Asi se vrhnu na sušenku co máme v mrazáku pro návštěvy :-N . Našla jsem na netu recept na nepečený čokoládový cheescake, tak ho chci o víkendu prubnout a pak dám taky vědět, jak se povedl
Odpovědět
Profilova fotka
koch: chudacku, my se s aaa flakame a ty musis makat :-| az vyzkousis ten cheesecake, tak urco dej vedet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adi, neboj že bych se tu nějak předřela :-D . Vy si to volno zasloužíte ;-) určitě dám echo jak se povedl. Už jsem jednou dělala klasický světlý s citronem, ale ten se dával na chvíli na hodně mírno do trouby, tak uvidíme co bude tohle za zázrak. Cheescake jsme si dávaly s kámoškou v Irsku k snídani a byla to mana nebeská, akorát jsem si radši nečetla ty kalorie na obalu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
koch-nic si z toho nedělej, my zase budeme s adiskem trčet v práci o víkendu :-| , takže předpokládám, že bude krásně sluníčko... adisek-myslím, že poloviční dávka stačí, zbylo mi hodně toho krému, příště to taky udělám jen z půlky, to množství je určený do velký formy, ze které se to pak vykrajuje, ale já to raději dávám do misek jako jednotlivé porce, víc se mi to líbí :-) . jsem zvědavá, jestli ti bude chutnat. koch-jasně, že jsem se na to video zkusila dostat přes youtube, ale nic, pořád mi padá i icq a msn, a navíc je připojení hrozně pomalý, nevím, co se děje ]-( . jsemhrozně natěšená, že uvidím, jak tančíš, já jsem na tohle fakt dřevo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé, tak už se mi to povedlo, Koch-ty jsi hvězda :-) , je to naprosto neuvěřitelně sexy!! Jak dlouho ses to učila? Nádhera.... :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa to jsem ráda, že se konečně kabely rozhíbaly a mohla ses taky pokochat. Tobě to připadá sexy :-N ? Já si naopak přijdu hrozně antisexy, když vidím ty moje špeky :-D . Proto taky miluju tancování, ale radši se pak moc nechci dívat na natočené nebo vyfocené vystoupení, protože bych si to hrozně brala a začala bych se zas stydět :-N a jak dlouho? Orient dělám 5 let a tuhle chorošku pilujeme od konce října (+ ještě další 2), ale já jí uměla asi po 14 dnech :-N . Nějak mi ty choreografie lezou rychle do hlavy, když je slyším z hudbou...za což mě báby ve skupině kamenujou, protože jim to trvá podstatně dýl :-D . Se nechápu...jinak jsem stará skleroza a co si nenapíšu na to zapomenu, ale tohle mi nedělá problém....jsem nějaká divná větev :-) Vám pak udělám nějakej rychlokurz, jestli se sejdem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: tak to jsme dve dreva a nebo poradne dreveny vetve :-D ja to tiramisu dala taky do dvou misek, uz se nemuuuzu dockat, nejradeji bych uz ochutnala ted :-D :-D koch: to ja bych si tu choreografii nepamatovala ani za rok, mne jdou jen same pi.....ky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch-právě to, že nejsi vychrtlá, je na tom sexy ;-) , prostě se mi to líbí a obdivuju, že máš v sobě takovou tu ženskost :-) , já bych se tohle fakt nenaučila nikdy, i na aerobiku si ze mne instruktorka rvala vlasy a já tam spíš měla záchvaty smíchu, než jsem cvičila... a když se rozdováním na diskotéce, tak to taky stojí za to :-D :-D :-D a vidět sama sebe na videu-to tedy taky nemusím... adisek-vím, že je to utrpení, ale nech to vychladit min 4 hodiny :-) , pak si za odměnu koupíš řasenku, mimochodem, chci vědět jakou,já je střídám pak se vždy pokorně vracím k lancome :-) . větvušky, jdu do centra ke kadeřníkovi, venku chčije, budu krásná zmoklá vlhká obarvená větev... :-D :-N :-p
Odpovědět
Profilova fotka
aaa; tak jsem neodolala, tiramisu je vyborne !!!!! mela jsem c delat, abych si pul misky nechala na vecer :-D :-D :-D ja pouzivam kosmeiku od loreal nebo bourjois, s rasenkou loreal jsem spokojena nebyla, koupila jsem nejakou novinku, ale nic moc, takze jsem dnes opet koupila bourjois, vodeodolnou, uz si ji kupuji par let. lancome jsem nikdy nezkousela ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?