Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
stránko, zmizni :-D
Odpovědět
před naší, za naší, cesta má ať nepráší :-)
Odpovědět
a miluju a maluju a miluju a maluju - sýry želetava :-)
Odpovědět
sláva, tak vás vítám na normální stránce, už mi docházela fantazie :-D :-D
Odpovědět
No sláva - na stránku i na práci. :-D Tak když už ti poslali maila tak je to snad jisté, ne? A co tedy asi bereš a co bys dělala u kamaráda? Já když jsem po škole hledala první práci tak taky pár měsíců nic a pak dvě úplně najednou, musela jsem se přes víkend rozhodnout. To byl fakt boj. ;-)
Odpovědět
tak na soudě - správce majetku, u kamaráda takovou asistentku - telefony, objednávky, fakturace a tak - zakládá si firmu a chce někoho k ruce. a vezmu asi soud, protože bych cca za rok ráda mimi a po mateřské se líp vrací ke státní instituci než k soukromníkovi, byť kamarádovi. sice na tom s platem budu hůř (tabulky jsou tabulky a uznají mi jenom minimum praxe), ale asi vyhraje soud. jsem doma 9 měsíců a už mi z toho hrabe...
Odpovědět
jinak ta stránka mi dala zabrat :-D :-D
Odpovědět
Jojo, to věřím. :-D A asi bude lepší ten soud, ono dělat s kamarádama a pro kamarády taky vždy nemusí být ideální.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-co to tady vyvádíš??????? :-D :-D :-D to je super, že máš práci, asi bych se taky rozhodla pro soud, přece jen to třeba kamarádovi nemusí vyjít... Holky, viděla jste některá Bobule? Chceme na to dnes večer do kina...
Odpovědět
loony, asi jo... aaa, to víš, jsem tu dlouho nebyla, tak vám tu dělám rozruch :-D :-D bobule jsem neviděla, bobule uvidím dneska v tekutém stavu :-D :-D
Odpovědět
Ahoj aaa. Bobule jsem neviděla, ani se nechystáme, ale v jiných diskuzích si to holky docela chválily. Tak snad to bude dobré.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-ty jsi zvíře :-D , jedny tekuté bobule už mám v lednici.... podle ukázek se mi to zdá docela dobrý, tak uvidíme ;-) , stejně se nejvíc těším na popcorn :-)
Odpovědět
Článek se načítá
peťulíno, to se pleteš, zviřátko jsi ty :-D :-D vlastně doufám, že bobule neuvidím, to by to špatně dopadlo :-D já chci taky popkorn =-)
Odpovědět
Profilova fotka
popcorn ti pošlu, ju? já vím, ty si raději než bobule, dáš džus z krabice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek větvičky, co to tady proboha vyvádíte :-D . Copak je tady nového?? Kdo, s kým.......... :-N atd. A navíc to je tady jak povymření, chodíte chrápat nějak brzy 8-) . Jste fakt hrozné..., snad to nebude tím věkem :-D :-D . Já si lenoším doma na PN, tak si užívám, ale radši bych třeba na ty Bobule do kina :-) , nebo nějaký výlet..... Tak zatím. :-)
Odpovědět
digi, co nespíš? :-) jak věkem, my jsme větvulky, co přicházíme do nejlepších let :-D :-D tak se nediv, že tady nikdo večer není, všichni někde paří :-) i když včera to byl extrém, jak to, že poslední psala aaa už v 17:42? =-) digi, určitě sis to tady přečetla, všechny větvule ti moc přejou, ať to dobře dopadne, ať brzo jezdíš na ty výlety i se čtyřkolým vozítkem... prostě myslíme na tebe... čauky větvulky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, moc všem větvičkám děkujiiiiiii :-) . Přeji krásný víkend ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdááááááááááááááááááááááááááááár, větvičky rohatý :-D závidím všem, co paří, já trčím v práci... ale je celkem klídek, snad nebude nikdo otravovat a dáme si s kolegyní panáka a budeme pomlouvat mužský ;-) Bobule celkem fajn, ale já se hrozně těším na premiéru Sexu ve městě, bude začátkem června :-N Digi, to je fajn, že jsi nakoukla, moc moc moc držím palce, aby vám to klaplo :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Tady nikdo není :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahóóój, jj, větvičky jsou stále unavené :-) , víkendy asi věnují pilně manžílkům x-) . aaa - a ty musíš trčet v práci ;-) . Mě se doma krásně lenoší :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, větve, já se nemám komu věnovat, tak se věnuju notebooku a připravuju se na konferenci, uf jinak jsem měla taky být v práci, ale mám hodného kolegu, i když vlastně ted taky pracuju, no co už jsem včera byla u jedný kámošky, slavila narozky, taky je to větva jedna, takže větvovatění není žádná tragédie no zatím pa, třeba se tu někdo nekdy objeví
Odpovědět
Profilova fotka
čus kočičandy, zdravím opět z práce... příjeli velcí šéfové, tak že se tady natírá tráva na zeleno a nebe na modro :-N , prostě další báječná noc přede mnou... digi-lenoš i za nás všechny a užívej si to ;-)
Odpovědět
Ahoj aaa, tak ať ti to rychle uteče. To jsou šéfové ze zahraničí? Na Sex ve městě bych šla, ale manžela tam asi nedostanu. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Nojo, šéfové jsou Malťani :-) , ani moc nezlobí, jen se kvůli nim musí poskakovat a všechno musí být tip-ťop ;-) . Já na Sex ve městě určitě půjdu a ne jednou... Předpokládám, že manžela tam jednou vytáhnu, ale jeho krevní skupina to rozhodně není. Já jsem získala první řadu na DVD a strašně se těším, až se na to podívám :-N . S kolegyní jsme vyměkly a v rámci diety nám taxikář veze večeři z mekáče 8-) x-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano vetvicky x-)
Odpovědět
Dobré :-) Máš volno Adi?
Odpovědět
Profilova fotka
loony:mam x-) , jeste zitra. tento tyden makam jen ve stredu a ve ctvrtek co u tebe noveho??kocky nezlobej?? :-D
Odpovědět
To se máš. Já si naplánovala dovolenou od 1.do 8. května, protože dělám pořád i o víkendech. Ale jak znám Němce, kteří svátky nemají, tak budou určitě naprosto nutně něco potřebovat. Že se ptáš zrovna na kočky - kočička konečně přestala zvracet, zato kocour začal očůrávat a úplně katastrofálně. Čekám, kdy ho manžel popadne a odveze do lesa. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam dovcu az koncem cervence, tesne pred svatbou, tak to si jeste chvili pockam... ze se ptam na kocky? jednou jsem nakoukla do tematu o kockach a byla jsi tam ;-) my meli pred parlety taky kocoura, ruskeho modreho, hrooozne vycurana kocka :-D :-D nas zvracel pravidelne kdyz jsem dostala nejakou kytku s nevestinym zavojem, v noci ji vzdy ozral a pak blil a blil :-D :-D a nebo kdyz za letu chytil mouchu a sezral ji, to mu pak litala asi v krku a obcas se z toho taky pozvracel, byl desne chytrej :-D :-D
Odpovědět
No jo, do Kočkařek přispívám dost. Mám hooodně zkušeností. :-D O tom ruském kocourovi už jsi vlastně psala. Já spíš myslela, že je divné, že se ptáš jestli kočky nezlobí zrovna v době, kdy mám s tím kocourem takové nervy. Jinak ten čůrající kocour je taky modrý - ale britský. A je to tedy dost velký blb. Prostě Angličan. Tedy snad se tě to nedotkne - já byla na škole čtyři měsíce v Anglii a po měsíci jsme se spolužákem začali používat frázi "blbej jak Angličan". Tak snad jsou Irové jiní. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?