Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Jé promiň Sabčo, já jsem ani ten pocit neměla. Prostě nás spojuje Děčín a probírali jsme pár věcí. Aha to si ani nepamatuju, že tam na konci je. Buď jsem to neviděla nebo jen když to dávali poprvé a už jsem to zapomněla. Oni ho vždycky dávali tak pozdě, že jsem na to náhodou narazila občas když jsem nemohla spát a když jsem ho začala záměrně sledovat, tak mu většinou zase změnili vysílací čas. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pokud jsi to kvůli Hollymu přestala sledovat, tak ani nemůžeš vědět, že je zpět :-) nanoboti postaví zpět Trpaslíka a s nima i Hollyho, myslím, že to teď i běží v telce... já na to v telce nekoukám, protože jsem to viděla už milionkrát na DVD... takže když chci vidět nějaký díl, šupnu tam dyvko...ale už je jen málo dílů, které neznám naprosto zpaměti :-D no a teď to dávají jako vždy, pá skoro o půlnoci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
loony, dělám kancelářskou krysu ve škole na Dělnické ulici :-) sabčo dobrej nápad :-D . Tak já se poohlédnu po nějakém viru, nejlépe holoviru :-D ....ale ne že mě dáte do karantény ;-) jj, holly byl borec...třeba ta jeho šachová partie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, šachová partie, z toho jsem umírala!!! Nebo jak četl rozumy z dětské encyklopedie vesmíru, ne? :-D ale nikdo nemá na miláčka Listra... tajemství dobrého jídla je v tom, dát tam všeho správně...a šup tam pixlu karí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale každá uz postav měla své kouzlo... že já volodroid se vůbec snažím :-D pane Listarééé, když já nemám ty správné duc partie :-D
Odpovědět
Ajo Sabčo, teď jsem na to koukala, to jsem fakt nevěděla. Kdyby o půlnoci. V půl jedné! V pátek většinou odpadám po Ally McBealové. A ta teď navíc skončila. Jo ta dětská encyklopedie vesmíru byla dobrá.
Odpovědět
Profilova fotka
to jo a nebo jak si odsypával čili do ďábelskýho kebabu....odebral lžičku a "zbytek" pixly vrazil do jídla :-D holly měl fakt úžasný odpovědi a hlavně ta rychlost...nedivím se, že měl iQ 6000 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony, o Ally jsme se bavily při posledním dílu... ani jsme nevěděly, že už končí a s jojo jsme to oplakaly, bylo to dost dojemné :-)
Odpovědět
Koch: Jo to je jako 6.000 učitelů tělocviku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvééé :-) jsem tu pár dní nebyla :-D a vy jste se nějak rozjeli; já se vedle pokouším hubnout - zatím neúspešně snažila jsem se přečíst něco zpětně, ale trpaslíkem jsme absolutně nepoznamenaná, takže se nechytám ;-) koukám, že sabča změnila vzhled :-)
Odpovědět
A to byl opravdu definitivně poslední díl Ally? A koukáte některá na Ztracené?
Odpovědět
Profilova fotka
6000 hlídačů parkoviště :-D jo, na ztracené ze začátku pravidelně, ale už to moc motaj... fsvojap: jj, změnila vzhled :-) kde lítáš, máš spousta "áček" :-D
Odpovědět
Článek se načítá
No právě, mě už Ztracení taky štvou. Pár dílů jsem měla jen jako kulisu. Ale chci vědět, co to má znamenat a jaké je rozuzlení. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
krytonek je taky boží....že já volodroid nenechal diody na uzdě...; ...teď by se sem hodilo jedno androidí přísloví, které zní asi takhle:1101001101...; připravil jsem Vám míchané slepičí ovulace... :-D když tam je takovejch super hlášek, že si to jeden ani nemůže pamatovat :-N Tak poslední díl Ally jsem viděla úplnou náhodou a až v průběhu mi došlo, že jdou asi opravdu do finále. Přiznám se, že jsem v závěru taky uronila slzičku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
miláčci, opouštím vás, jdu vysvobodit sestru na mateřské...ale možná jí šlohnu notes a přihlásím se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky :-D tak lost už mě taky pěkně deptá. První serii jsem viděla celou a i začátek druhé, ale fakt už to s tou fantazií přehánějí. Proto jsem na to i přestala čučet, protože jsem nechápala co tam chtějí v nových seriích stále rozvíjet. Na světě snad už je 5.řada :-. ?! fsv; počkej na léto...to pak půjde samo ;-)
Odpovědět
Tak ahoj Sabčo. U nás se má zase za chvíli zastavit zákazník a on se vždycky zakecá, tak taky nevím, kdy se zase objevím...
Odpovědět
Profilova fotka
jdeš si hrát na tetičku jo :-) ? tak papa
Odpovědět
Koch, to nevím, já myslela, že 4. série je konečná, ale že ji snad kvůli stávce scénáristů ještě nedokončili. Ale možná je to jen informační šum. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
že bych se konečně vrhla na ty výkazy, když všechny mizíte :-N
Odpovědět
Profilova fotka
loony, možná je to jak říkáš ty...já už mám v těch řadách zmatek....každopádně ani do té čtvrté řady už nevím co by chtěli natahovat
Odpovědět
Profilova fotka
Ally jsem sem tam sledovala, a ona už skončilo, jo? Ztracení taky nesleduju,... jsem holt seriálový ignorant
Odpovědět
Profilova fotka
mě už teď ty novější díly Ally s Bon Jovim a s tou dcerou nějak nebavily, takže jsem jí skoro nesledovala...o to je divnější, že jsem vystihla zrovna ten finálový dílek. Podle mě je to už fakt konec, protože Ally má odejít kvůli dceři do NY mě u seriálů deptá, když epizoda vždycky skončí v nějaké nevyřešené nejnapínavější situaci a člověk musí čekat týden na další díl
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se zase hlásím já ted viděla Ally v pondělí nebo kdy a dost mě dostalo, že má dceru, tak jsem si řekla, že už jsem to fakt dlouho neviděla a zase vypnula..... jinak trpajzlíka znám nazpamět, skoro teda...... a lost, už se dá stáhnout první díl 4. série, ale ani nevím, jestli mám na to náladu, tu trojku jsem dokoukala jenom z povinnosti..... uf, dneska je to v práci na pytel, pořád se dohadujeme, jsme nějaký nervní a já mám spoustu práce.......
Odpovědět
Tak zakázník odjel. ;-) Losti mě fakt naštvali, až jsem si říkala, že jsem je neměla rozkoukávat. A ještě jsme s manželem pravidelně koukali na Zoufalé manželky, tam taky dobře skončili a teď abychom čekali až koupí další řady. :-p Ale jinak naštěstí se všem seriálům vyhýbám, takže Rodinnými pouty, Ulicí, Ordinací apod. jsem naštěstí nepoznamenaná.
Odpovědět
Profilova fotka
já taky český nesleduju, manželky ted čekám na třetí verzi já vlastně na ty seriály ani nekoukám v telce, dycky je sjíždím a počítači, protože v telce to nestíhám vždycky, a taky mě nebaví čekat jo a ted dávaj nějakej novej seriál na primě: Muži na stromech, docela sranda, ale jak říkám, nestíhám každej díl, takže to budu muset někde čase sehnat no jinak slaďouš Dr. House x-) x-) x-)
Odpovědět
Jo na House a Muže na stromech taky koukáme. Sakra, teď to vypadá, že koukáme skoro na všechno. :-D Ale to jsou věci, kde když člověk nevidí jeden nebo dva díly, tak nevypadne z obrazu a může se pobavit i tak. Takže tomu nepodřizujeme svůj režim. Ale na těch navazujících seriálech mě vždycky štve, jak je člověk závislý. Tak se snažím tomu předejít.
Odpovědět
Profilova fotka
taky se radši nenavazuju :-) a dneska je mi divně a jdu radši z práce tak se tu mějte
Odpovědět
Tak ahoj, brzy se uzdrav. Tak tu budu zase sama. :-|
Odpovědět
sabčo, nemůžu s tebou žvanit každou noc :-D včera jsme zaspali, tak jsem večer šla brzo spát, aby se to dneska neopakovalo :-) koch, helo, fsvojap, loony - hojky :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?